Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Kościół katolicki na Krecie? Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Grecja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Kościół katolicki na Krecie?

Witam,
    Czy w okolicach Hersonisos jest kościół katolicki, lub czy jest odprawiana msza święta?

Jest w samym Hersonisos.

Komentarz

Religia katolicka , obrządku greckiego (bizantyjskiego) jest wiarą dominujacą w Grecji ,
      więc napewno kosciół katolicki znajdziesz .......

Komentarz

Przepraszam, w Hersonisos nie ma Kościoła katolickiego. Myślałam o Hieraklonie.Rok temu był tam nawet ksiądz z Polski.

Komentarz

Na pewno jest w Chanii, byłam, ale to trochę daleko...

Komentarz

Dobijacie mnie....
            Podobno z tym waszym całym bogiem wszędzie możecie porozmawiać i się pomodlić więc po co wam kościół?

Komentarz

A po co chodzi się na koncerty skoro można posłuchłać muzyki z płyt?

Poziom niektórych ludzi jest żenująco niski....

Komentarz

do Anq28
                Jeśli nie jesteś praktykującym członkiem kościoła katolickiego to nie zabieraj głosu w tym wątku. KTOŚ ZADAŁ PYTANIE, KTOŚ ODPOWIEDZIAŁ , TWÓJ WTRĘT NIE NIE JEST ODPOWIEDZIĄ NA ZADANE PYTANIE!

Komentarz

A po co chodzi się na koncerty skoro można posłuchłać muzyki z płyt?
                  Żeby zobaczyć artystę na żywo...i posłuchać innych aranżacji danej piosenki.

Wyjątkowo głupie porównanie. Poza tym nikt nie chodzi na ten sam koncert co tydzień.
                  Już się tak nie foszcie, każdy ma prawo na forum wypowiedzieć swoje zdanie. Dla mnie szukanie kościoła na zagranicznych wakacjach, byle tylko nie opuścić mszy to jakiś fanatyzm. Może nie jestem znawcą religijnym, ale katolicki kościół jakoś z tego co się obserwuje w mediach znacznie się mija z przekazem z Biblii...stąd moja szydera dla wyznawców "kościoła".

Komentarz

nie ma dówch takich samych koncertów - kazdy się czymś rożni. chocby ubiorem widzów
                    ale widac ty nie wiesz,że na mszy co tydzień jest inne kazanie itp itd -
                    Idziesz sobie posłuchać jak inni się modla, pobyc w grupie ludzi którzy wyznaja te same wartości co ty, idziesz zamanifestowac że /"jest nasdużo" itp itd - to jest doskonałe porownanie

tym sie rożnimy od zwierzat,że odróżniamy dni świateczne od zwykłych - niedziela jest świąteczna i dajemy świadectwo człowieczeństwa co tydzień. Niektórzy nie daja bo może nie sa na poziomie cywilizowanych ludzi. Od Cywilizacji nie ma urlopu.

Komentarz

Dziekuję za "wszelkie" info dotyczące pytania.

Komentarz

Tym się różnimy od zwierząt, że mamy dni świąteczne?!?! I to ma być dowód człowieczeństwa?! Chyba braku własnej świadomości i przyjmowania do niej wszystkiego co od dzieciaka do niej nawrzucają. Sugerujesz, że człowiek, który nie uznaje kościoła jest równy zwierzętom (chociaż nie wiem w czym by to miało ubliżać, tak jakby zwierzęta były gorsze)? Lekarz, który całe życie się uczy, ma rodzinę i przyjaciół, rozwija swoje pasje, udziela się społecznie jest zwierzęciem bo nie łazi posłuchać jakiegoś dziada w kościele?

Chcesz wiedzieć czy jest kościół katolicki w danym miejscu to sobie zadzwoń do parafii i poproś o namiary.

Komentarz

Tak - to nas rożni od zwierząt, że one nie rozróżniają dni świątecznych od powszednich. Dla nich wszystkie sa jednakowe. Kto ma "wszystko w nosie" staczaa sie kierunku bycia bydlęciem. Proste.
                          Masz jakies przykłady przeczące tej tezie?

Jakim prymitywem trzeba być żeby wywnioskować, że ja uważam, ze dni świąteczne są tylko wytworem Kościoła? Są rózne rodzaje swiąt.

A twój orzykald z leakrzem to 'strzał kula w płot" - bo zwierzeta potrafią się intuicyjnie "leczyć" - zjadać to co im pomoga na przykład.
                          O człowieczeństwie jak widzisz nie świadczy poziom rozwoju technologicznego (zwierzeta tez potrafia uzyć kamieni do rozbicia orzecha) tylko poziom ducha.
                          Zwierzęta technike mają uboga lae mają, swiat nie odrożniaja wcale. Nie maja tego poziomu swiadomości.

`Poczytaj troche ksiązek antropologicznych to przestaniesz tak się "dziwić światu" i zadawac tak b****ne pytania. Przestaniesz sie ośmieszać.

Komentarz

wasz jezus powiedział - nadstaw drugi policzek
                            a wiec proszę to zrobic a nie bluzgac,

Komentarz

ale ja jestem niewierzący jestem antropologiem kulturowym
                              moja wiedza nie pochodzi od świeckich badaczy a nie z kruchty

Komentarz

Trwa
                              X