Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Wyjazd do Grecji - gdzie najlepiej? Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Grecja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Wyjazd do Grecji - gdzie najlepiej?

Witam serdecznie.
    Mam ogromną prośbę do bardziej doświadczonych podróżników. W te wakacje zamierzamy całą rodzinką (ja, żona oraz dwoje dzieci - 6 i 16 lat) wybrać się na wycieczkę do Grecji. Niestety, nie mamy absolutnie żadnej wprawy w organizacji prywatnych, samodzielnie zorganizowanych wyjazdów, tak więc skorzystamy najprawdopodobniej z jakiegoś biura podróży. Czy mógłby ktoś z Państwa polecić mi jakiś interesujący kierunek w Grecji? Chcielibyśmy poleżeć gdzieś na plaży (głównie ze zwględu na dzieciaki), ale że Grecja jest kolebką antycznej cywilizacji z chęcią zwiedzilibyśmy jakieś starożytne zabytki. Byłbym ogromnie wdzięczny za jakieś sugestie, również te odnośnie wycieczek fakultatywnych.

Z góry ogromnie wszystkim dziękuję i pozdrawiam, Jarek

polecam Zakynthos - piekna wyspa,cudowne plaże,zatoczki,rozsądne ceny. Jeśli z dziećmi to nie polecałbym tylko miejscowości Argasi bo tam praktycznie plaży nie ma, to znaczy jest ale bardzo marna. Lepiej wybrać Laganas,lub coś takiego co się nazywa Zante Village. polecam pożyczyc samochód (w zeszłym roku 35 eur za dobę z pełnym ubezp.) i objechać całą wyspę ! - jest cudowna . Co do wycieczek to jak się zdecydujecie tam wybrać,odezwijcie się to wszystko wam naświetlę - częśc warto,część nie. zresztą wyspa jest tak mała że za 70 eur - samochód na 2 dni ,w 4 osoby można zobaczyć wszystko co obejrzycie na wycieczce za 30 eur od osoby. nie polecam rejsu do okoła wyspy - całodniowy,ale statek jest duży i przy wielkiej fali nie zawsze wpłynie do najpiękniejszej zatoki z plażą jaką kiedykolwiek widziałem(a widziałem dużo). poza tym po jednej stronie wyspy przeważnie są bardzo duże fale i konkretnie kolysze -80% ludzi rzygała jak koty,poza tym wycieczka jest droga ok 40 eur/os. lepiej dojechać autkiem do pieknej zatoczki w porto vromi i za 7 eur/os przepłynąć super staeczkiem do zatoki wraku (jakieś 40 min) .po drodze dodatkowo kapitan opływa piękne groty- do niektórych wpływa ! opowiada,puszcza klimatyczną muzyczkę,jest super! ponadto podpływa na plażę gdzie daje wam czas na kąpiel i opalanie- jakieś 2h.resztę info znajdziecie na forum zakyntos ,lub w sieci opisów ze zdjęciami jest mnustwo.

Komentarz

Polecam Stavros,niedaleko Salonik.Małe cudowne miasteczko.
      Biuro z którym ja byłam ma świetnego rezydenta,który jest z nami na wycieczkach ma wielka wiedzę i pasję jaką jest Grecja.Jeszcze z nimi pojadę bo nie byłam jeszcze na wszystkich wycieczkach.
      www.supergrecja.pl

Komentarz

Dziękuję bardzo za podpowiedzi. Do Grzetu: pozwolę sobie jeszcze się do Pana odezwać, jeśli faktycznie zdecydujemy się zwiedzić Zakynthos

Komentarz

Jeśli Grecja to tylko wyspy. A jeśli wyspy to Korfu, Rodos no i oczywiscie Zakynthos. Tak jak grzetu, szczególnie Ci ją polecam. Najpiękniejsze widoki, jakie zdarzyło mi się kiedykolwiek widzieć ahhh jest tam tyle miejsc wartych zobaczenia, że nie wiem od czego zacząć. Co do zakwaterowania to akurat Laganas bym omijała. Klub na klubie, raczej miejscowość dla ludzi którzy przyjechali balować a nie zwiedzać Czytaj: wieczny hałas i brak spokoju Zante Town jak najbardziej - ładne miasteczko, sporo pięknych budynków i uliczek. Grzetu ma racje wycieczka statkiem wokół wyspy odpada, jest za długa i za droga. dzieci się zanudzą a jak będzie za bardzo bujać to i Wy się wymęczycie. Koniecznie wynajmijcie samochód lub skutery, dzieki nim dotrzecie we wszystkie zakamarki na wyspie :P przy wypożyczaniu spytajcie o mapkę, zwykle dają za darmo Pozycje obowiązkowe to słynna zatoka wraku, najlepiej jak dojedziecie do klifów - najlepszy widok jest stamtąd. Plaża Xigia Beach nigdzie indziej nie zobaczycie piękniejszego koloru wody. Porto Roxa - malutka zatoczka super do kąpieli i nurkowania. Oprócz tego Porto Azurro niedaleko Argassi. Za kilka euro wynajmiecie leżaczki i poleżycie na plaży, jest tam też kilka malych skałek, przy których spokojnie można popływać z dziećmi no i widoki też cudowne D Do Laganas wpadnijcie tylko na chwile, można stamtad popłynąć w poszukiwaniu żółwi Caretta Caretta dzieciom na pewno sie spodobają. Miejsca moglabym wymieniac jeszcze długo. Zapewniam, że nie pożałujecie

Komentarz

Dziękuję Manna za wszytkie porady - jeśli tylko pojedziemy do Grecji (wiele wskazuje, że tak, choć jak rozglądam się oreintacyjnie to koszty są ogromne) to najprawdopodobniej właśnie na Zakynthos. Przy okazji miałbym jeszcze jedno pytanko odnośnie właśnie tych kosztów. Coraz bardziej zastanawiam się nad wyjazdem indywidualnym, niestety nie mam w tej materii niemal żadnego doświadczenia. Czy istnieje jakieś biuro pośrednictwa (najlepiej takie które posługuje się językiem polskim), gdzie można zlecić wynajęcie pokoju, samochodzu itp.?
            Raz jeszcze ofromne dzięki

Komentarz

ja000rek Napisał(a):
              -------------------------------------------------------
              > Dziękuję Manna za wszytkie porady - jeśli tylko
              > pojedziemy do Grecji (wiele wskazuje, że tak,
              > choć jak rozglądam się oreintacyjnie to koszty
              > są ogromne) to najprawdopodobniej właśnie na
              > Zakynthos. Przy okazji miałbym jeszcze jedno
              > pytanko odnośnie właśnie tych kosztów. Coraz
              > bardziej zastanawiam się nad wyjazdem
              > indywidualnym, niestety nie mam w tej materii
              > niemal żadnego doświadczenia. Czy istnieje
              > jakieś biuro pośrednictwa (najlepiej takie
              > które posługuje się językiem polskim), gdzie
              > można zlecić wynajęcie pokoju, samochodzu
              > itp.?
              > Raz jeszcze ofromne dzięki

Bardzo proszę Co do kosztów, o które pytasz to nie wiem Mysmy byli z biurem

Komentarz

"Autoway"-firma polska czy tez polsko-grecka. wynajem aut i kwater na wyspach. Osobiscie polecam Kretę.

Komentarz

Trwa
                X