Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Oświadczyny - Kreta - Santorini - Prosze o porady:) Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Grecja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Oświadczyny - Kreta - Santorini - Prosze o porady:)

Witam,
    Jest to moj pierwszy post na tym forum dlatego prosze o wyrozumialosc. Moje pytanie dotyczy pieknego i niepowtarzalnego miejsca na Krecie lub wyspie santorini ktore idealnie nadawalo by sie na oswiadczyny. Wiem ze mozna poszukac takich informacji na internecie ale chcialbym sie poradzic forumowiczow Jezeli chodzi o to miejsce to myslalem nawet o czyms takim jak wynajecie jakiegos malego jachtu czy cos w tym rodzaju i wyplyniecie na morze..pytanie brzmi czy jest to do zrealizowania no i gdzie takie cos mozna z organizowac? Na internecie znalazlem wspanaile zdjecia z wyspy santorini ale chcialbym sie dowiedziec gdzie nalezy szukac jakiegos pieknego miejsca i najlepiej zeby nie bylo bardzo oblegane przez turystow. I jeszcze pytanie o wycieczki z krety na santorini..czy sa gdzies organizowane wycieczki kilku dniowe?
    Z gory dzieki za odpowiedz

Ty sam to wszystko wymyśliłeś? Gdzie można znaleźć takich pomsłowych facetów? Naprawdę świetne masz pomysły i zaczynam zazdrościćTwojej dziewczynie

Komentarz

Tak, pomysł mój osobisty nie sciagniety od nikogo Najbardziej chcailbym zrealizowac plan z malym statkiem na morzu..tylko z tego co sie orientuje to bedzie chyba ciezko cos takiego zorganizowac:/

Komentarz

Wcale nie będzie trudno bo nawet jak zapytasz w IT to Ci coś polecą. Wszystko zależy jednak od tego, gdzie będziecie mieli hotel, bo takie coś to raczej tylko w dużych miastach ale ostrzegam, że to nie będzie tanie. Możesz zapytać o możliwość zorganizowania czegoś takiego w biurze www(kropka)jedziemynawakacje(kropka)pl , które organizuje podróże takimi małymi łódkami ale ślubne i poślubne. Domyślam się, że wolisz już w Polsce przygotować taką wyprawę a nie szukać na miejscu po portach bo narzeczona zacznie dopytywać Trochę taniej ale też raczej mniej efektownie może Ci pomóc zorganizować taki rejs polskie biuro na miejscu www(kropka)creteteam(kropka)com . Jeżeli lazurowa woda brzmi dla Ciebie romantycznie ale nie uda się załatwić rejsu lub przekroczy to Twój budżet to polecam tanio wynająć samochód i jechać prywatnie na plażę Elafonisi. Tym bardziej, że jest to klasyczna wycieczka, ludzi na plaży jest sporo i przyszła żona nie będzie niczego podejrzewać Plaża jest jednak spora i wystarczy przejść po mieliźnie na wysepkę albo odejść kawałek na bok i bez problemu znajdziecie ustronne miejsce, a wierz mi lazur wody tam oszałamia i zostaje w pamięci na długo. Jak do tego przygotujesz piknik to już w ogóle będzie cacy.

Komentarz

Będąc na Santorini można udać się w rejs po kalderze, takie stateczki pływają niemal cały czas, bardzo popularne są zwłaszcza przy zachodzie słońca, który na Santorini jest fenomenalny i niezwykle romantyczny.
          Odnośnie ustronnych miejsca na Santo, w ciągu dnia może być o takie ciężko, jednak po godzinie 17:00 na wyspie w miejscowościach typowo turystycznych, jak chociażby najbardziej znanej Oia, jest znacznie luźniej. Moim zdaniem spokojnie znajdzie się ustronne miejsce.
          Możecie również przejść drogą z Firostefani do Firy, przejście wąską dróżką nad samym klifem, praktycznie puste, przepiękne widoki na kalderę.

Ja Elafonissi niekoniecznie polecam, jest dosyć zatłoczone i nie wiem, czy technicznie nie byłoby ciężko - w końcu gdzieś trzeba ukryć pierścionek
          A może tak Chania? Może się wydawać, że to nic odkrywczego, ale uliczki starego miasta są niezwykle romantyczne, zwłaszcza wieczorem... Do tego spacer po weneckim porcie...

Zapraszam do nas na stronę, w zakładkach znajduje się galeria zdjęć miejsc, które są również opisane w przewodniku, może coś zainspiruje

pozdrawiam,
          Iwona

Komentarz

Jak się chce ukryć pierścionek i znaleźć ustronne miejsce to się takie znajdzie mój mąż oświadczył mi się na Górze Mojżesza w Egipcie, byliśmy 2 tygodnie i nic o pierścionku nie wiedziałam pomimo iż tłumy na samej górze były straszne i tak znalazł zupełnie puste zbocze z widokiem na wschód więc jak się chce to nie ma rzeczy niemożliwych
            Jak pisze wiemgdziejadę wieczorem na Santorini jest mniej ludzi bo większość jednodniowych turystów odpływa o 18 z wyspy. Na pewno znajdziesz jakieś ustronne miejsce przy zachodzie słońca><><>< Ja osobiście wolałabym tam oświadczymy niż na Elafonissi, może jak ma być plaża to niezłe miejsce też jest na punkcie widokowym na Lagunie Balos

Komentarz

Napewno skorzystam z rad i sprawdze wszystko co mi napisaliscieTak jak mari81 napisala chcialbym miec juz wszystko przygotowane w polsce bo nie chcialbym pozniej robic zamieszania z szukaniem wynajmu jachtu..

Dzieki za odpowiedzi

Komentarz

Proponujemy - samodzielną min 2 dniową wycieczkę z Krety. Rezerwujemy bilety na wybrany prom/wodolot z Heraklionu, nocleg w jednym z zaprzyjaźnionych hoteli, wynajęcie samochodu i podstawienie go we wskazane miejsce (promowisko/hotel).

W przeciągu 2 dni jesteście Państwo w stanie zobaczyć zarówno Santorini jak i wysepki które odłączyły się od niej podczas wybuchu wulkanu ? Nea Kameni i Thirassię.

Pierwszego dnia warto odwiedzić:

Thirę ? stolicę wyspy z imponującymi, białymi domkami zawieszonymi nad kalderą
                wulkaniczne plaże: czerwoną Red Beach i czarną w Perissie i Kamari,
                Akrotiri ? miejsce w którym odkopano starożytne minojskie miasto z XVII w p.n.e
                Oię ? najpiękniejsze miasteczko Cyklad, ulubione miejsce artystów i greckiej bohemy ? tutejszy zachód słońca odbywa się przy oklaskach licznie zgromadzonych turystów

Drugiego dnia pobytu na Santorini proponujemy rejsik piracką karawelą, po zalanym kraterze wulkanu.
                W programie takiej wycieczki jest:

oglądanie klifów Santorini od strony morza: Thira, Oia,
                przepłynięcie na wygasły wulkan Nea Kameni: 1,5 godz czasu na obejrzenie krateru wulkanu i unoszących się dymów siarkowych,
                dopłynięcie do gorących źródeł wybijających spod wulkanu, możliwość wykąpania się i oklepania leczniczym błotem,
                pobyt na wysepce Thirassi: czas na ew. obiad, plażowanie (ok. 1,5 godz)
                powrót do portu Athinos na Santorini, z którego odpływa się na Kretę.

Osoby zainteresowane bliższymi szczegółami 2 dniowej wycieczki na Santorini prosimy o KONTAKT na info@autoway-polska.com
                www.greckiewakacje.com.pl

Komentarz

Trwa
                X