Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
wiza do Turcji Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Grecja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• wiza do Turcji

Mam pytanie , czy jadąc na wycieczke jednodniową do Turcji potrzebna jest wiza ? ponieważ słyszałam , że na jeden dzię nie jest potrzebna

NIE JEST POTRZEBNA

Komentarz

belika czy jestes pewna?boja słyszałam,że jest potrzebna bez względu na to czy jedzisz na jeden dzień czy na pół roku. też jade do marmaris na jeden dzień jak olabra tylko,że dwa tygodnie po niej. i jeszcze jedno pytanko,czy dowód osobisty jest potrzebny czy paszport wystarczy,bo moj dowód piesek mi pogryzł i niewiem czy musze wymieniać? z góry dziękuje za info i pozdrawiam.

Komentarz

~gogi79 napisał(a):

> belika czy jestes pewna?boja słyszałam,że jest potrzebna bez
        > względu na to czy jedzisz na jeden dzień czy na pół roku. też
        > jade do marmaris na jeden dzień jak olabra tylko,że dwa
        > tygodnie po niej. i jeszcze jedno pytanko,czy dowód osobisty
        > jest potrzebny czy paszport wystarczy,bo moj dowód piesek mi
        > pogryzł i niewiem czy musze wymieniać? z góry dziękuje za info
        > i pozdrawiam.

Byłam pod koniec 2006 na Kosie i stamtąd płynęłam do Bodrum na 1 dzień - NIKT żadnej wizy nie wymagał, nic nie kupowałam/nie płaciłam.
        Dla tych jednodniowych stateczków jest osobna keja, sklepy wolnocłowe (tanio jak barszcz!!!) i osobne przejście/kontrola graniczna - NIE MA WIZ.....no chyba, że przez półtora roku coś się zmieniło, ale nie sądzę.

A po co ci dowód w Turcji? Paszport potrzebny - dowód wręcz przciwnie, uważam za zbędny

Udanych wakacji

Komentarz

Witam!
          Też się wybieram na jednodniową wycieczke do Marmarisu i z tego co ja wiem to wize trzeba wykupywać . Kosztuje ok 20 e. i jest wliczona w cene wycieczki fakultatywnej, ale dla pewności zadzwońcie do biura podróży, tam powinni wam powiedzieć.
          Pozdrawiam

Komentarz

To ładnie ciebie twoje biuro kantuje.Wiza do Turcji kosztuje 10 Euro a nie 20 Euro,nie trzeba jej załatwiać przez biuro można ją kupić na lotnisku lub na przejściach granicznych.Z pewnością nawet na jeden dzień wizę trzeba wykupić.W krajach posiadających sysytem wizowy,obowiązek wykupienia wizy jest nawet dla osób przebywających za granicami danego kraju choćby 5 min.

Komentarz

Potwierdzam, wiza kosztuje 10 euro (lub 15 dolarów). I raczej musisz ją mieć nawet jeżeli jedzisz na 1 dzień. Ale nie płaćcie w biurach czy u rezydenta. Bez problemu kupicie przekraczając granicę. to czysta formalność, płacisz i dostajesz nalepkę do paszportu.

Pozdrawiam
              Filos

Komentarz

nie wykupuje się wizy, tylko płaci opłatę portową w wys. 15E;

Komentarz

Trwa
                X

Fatal error: Access to undeclared static property: vB5_Autoloader::$_paths in /data/www/forum/forum/includes/vb5/autoloader.php on line 26