Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
co zobaczyc na Rodos? Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Grecja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

wysłane

Komentarz

Witam Serdecznie
      W przyszłym roku zamierzam z rodzinka wybrac sie na wakacje na rodos bo byłam w tym roku na Krecie i jestem zachwycona ta wyspa mysle ze warte zwiedzenia sa wszystkiw wyspy Grwcji wiec jesli nie stanowi to dla ciebie kolejnego problemu ze po raz którys moze słuzyc pomoca i doswiadczeniem to rowniez poprosze o ten przewodnik, mysle ze po powrocie bede wdzieczna za niego .
      Z gory serdeczne dzięki
      Goroco Pozdrawiam
      Monia
      monikawojdyla@poczta.fm

Komentarz

Witam jeśli nie ma problemu to tez poproszę ponieważ zastanawiamy się nad wyspą Rodos na podroż poślubna... martuha.tuha@gmail.com dziekuje bardzo!!!

Komentarz

dopiero odczytałam prośby o opis....... więc wysyłam

Komentarz

Hej Dago
            wiem ze wszyscy pytaja o twoj przewodnik, czy moge i ja

pozdrawiam
            lapek_71@o2.pl

Komentarz

Zapraszam do przewodnika przygotowanego przez creteteam: http://www.creteteam.com/pl/rodos.htm w podziale na rejony oraz albumu ze zdjęciami z września/października 2009r.: http://www.creteteam.com/pl/rodos_foto.htm

Pozdrawiamy,
              Gosia i Bartek

Komentarz

Witam,

w czerwcu wybieram się na Rodos do miejscowości Lothiarika koło Lardos od hotelu Saint George z biurem Ecco Holiday.

Czy był ktoś może w tym hotelu? Jakie są wasze opinie na temat tego biura?

Będę wdziędzny za wszelkie wskazówki oraz co warto zobaczyć na Rodos?!

Może ktoś ma jakis przewodnik?

Pozdrawiam

kordian7@o2.pl

Komentarz

Neronka poproszę o przewodnik.
                  Pozdrawiam

Komentarz

Rowniez wybieramy sie z mezem na Rodos konkretnie Theologos
                    Jesli moge prosic o przeslanie przewodnika bedzie mi bardzo milo karolineczka18@tlen.pl
                    Z gory dziekuje Daga

Komentarz

wysłałam

Komentarz

Dziękuje

Komentarz

Bardzo dziekuje

Komentarz

Neronka ja rowniez bardzo prosze o wyslanie Twojego przewodnika na zebra52@o2.pl

My co prawda wybieramy sie do Turcji w tym roku ale chcemy zrobic sobie jednodniowa wycieczke z Marmaris na Rodos i planujemy wynajac tam samochod na ok 7 godz, bo tyle czasu tam dostaniemy na samodzielne zwiedzanie wyspy. Jak uwazasz oplaca sie wynajecie samochodu na taki krotki okres czy lepiej skorzystac z jakis autobusow jezdzacych po wyspie ? No i jakie punkty sa najwazniejsze wsrod tych wszystkich waznych i wartych odwiedzenia na Rodos biorac pod uwage ze mamy tylko 7 godz ?(przyplywamy do miasta Rodos)

Bede wdzieczna za odpowiedz i propozycje, z gory dziekuje!

Komentarz

Witam
                              Wybieram sie z chlopakiem w maju na Rodos. Dopiero zaczynam zbierac informacje ale juz sie ciesze
                              Dago czy i ja moglabym prosic o przewodnik? z gory wielkie dzieki beatrissk@o2.pl

Komentarz

Jesli będziecie na Rodos tylko 7 godzin to rzeczywiście bardzo krótko. Watro wziąć jednak samochód i pojechać zobaczyć: wzgórze Filerimos, Lindos, Prasonissi. Potem obiad w Rodos i spacer po starym mieście. I pozostanie niedosty. Gwarantuję.

Opisy wysłałam.

Komentarz

Trwa
                                X