Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
co zobaczyc na Rodos? Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

wysłane

Komentarz

Witam Serdecznie
      W przyszłym roku zamierzam z rodzinka wybrac sie na wakacje na rodos bo byłam w tym roku na Krecie i jestem zachwycona ta wyspa mysle ze warte zwiedzenia sa wszystkiw wyspy Grwcji wiec jesli nie stanowi to dla ciebie kolejnego problemu ze po raz którys moze słuzyc pomoca i doswiadczeniem to rowniez poprosze o ten przewodnik, mysle ze po powrocie bede wdzieczna za niego .
      Z gory serdeczne dzięki
      Goroco Pozdrawiam
      Monia
      monikawojdyla@poczta.fm

Komentarz

Witam jeśli nie ma problemu to tez poproszę ponieważ zastanawiamy się nad wyspą Rodos na podroż poślubna... martuha.tuha@gmail.com dziekuje bardzo!!!

Komentarz

dopiero odczytałam prośby o opis....... więc wysyłam

Komentarz

Hej Dago
            wiem ze wszyscy pytaja o twoj przewodnik, czy moge i ja

pozdrawiam
            lapek_71@o2.pl

Komentarz

Zapraszam do przewodnika przygotowanego przez creteteam: http://www.creteteam.com/pl/rodos.htm w podziale na rejony oraz albumu ze zdjęciami z września/października 2009r.: http://www.creteteam.com/pl/rodos_foto.htm

Pozdrawiamy,
              Gosia i Bartek

Komentarz

Witam,

w czerwcu wybieram się na Rodos do miejscowości Lothiarika koło Lardos od hotelu Saint George z biurem Ecco Holiday.

Czy był ktoś może w tym hotelu? Jakie są wasze opinie na temat tego biura?

Będę wdziędzny za wszelkie wskazówki oraz co warto zobaczyć na Rodos?!

Może ktoś ma jakis przewodnik?

Pozdrawiam

kordian7@o2.pl

Komentarz

Neronka poproszę o przewodnik.
                  Pozdrawiam

Komentarz

Rowniez wybieramy sie z mezem na Rodos konkretnie Theologos
                    Jesli moge prosic o przeslanie przewodnika bedzie mi bardzo milo karolineczka18@tlen.pl
                    Z gory dziekuje Daga

Komentarz

wysłałam

Komentarz

Dziękuje

Komentarz

Bardzo dziekuje

Komentarz

Neronka ja rowniez bardzo prosze o wyslanie Twojego przewodnika na zebra52@o2.pl

My co prawda wybieramy sie do Turcji w tym roku ale chcemy zrobic sobie jednodniowa wycieczke z Marmaris na Rodos i planujemy wynajac tam samochod na ok 7 godz, bo tyle czasu tam dostaniemy na samodzielne zwiedzanie wyspy. Jak uwazasz oplaca sie wynajecie samochodu na taki krotki okres czy lepiej skorzystac z jakis autobusow jezdzacych po wyspie ? No i jakie punkty sa najwazniejsze wsrod tych wszystkich waznych i wartych odwiedzenia na Rodos biorac pod uwage ze mamy tylko 7 godz ?(przyplywamy do miasta Rodos)

Bede wdzieczna za odpowiedz i propozycje, z gory dziekuje!

Komentarz

Witam
                              Wybieram sie z chlopakiem w maju na Rodos. Dopiero zaczynam zbierac informacje ale juz sie ciesze
                              Dago czy i ja moglabym prosic o przewodnik? z gory wielkie dzieki beatrissk@o2.pl

Komentarz

Jesli będziecie na Rodos tylko 7 godzin to rzeczywiście bardzo krótko. Watro wziąć jednak samochód i pojechać zobaczyć: wzgórze Filerimos, Lindos, Prasonissi. Potem obiad w Rodos i spacer po starym mieście. I pozostanie niedosty. Gwarantuję.

Opisy wysłałam.

Komentarz

Trwa
                                X