Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

co zobaczyc na Rodos?

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

Bardzo dziekuje

Komentarz

Neronka ja rowniez bardzo prosze o wyslanie Twojego przewodnika na zebra52@o2.pl

My co prawda wybieramy sie do Turcji w tym roku ale chcemy zrobic sobie jednodniowa wycieczke z Marmaris na Rodos i planujemy wynajac tam samochod na ok 7 godz, bo tyle czasu tam dostaniemy na samodzielne zwiedzanie wyspy. Jak uwazasz oplaca sie wynajecie samochodu na taki krotki okres czy lepiej skorzystac z jakis autobusow jezdzacych po wyspie ? No i jakie punkty sa najwazniejsze wsrod tych wszystkich waznych i wartych odwiedzenia na Rodos biorac pod uwage ze mamy tylko 7 godz ?(przyplywamy do miasta Rodos)

Bede wdzieczna za odpowiedz i propozycje, z gory dziekuje!

Komentarz

Witam
        Wybieram sie z chlopakiem w maju na Rodos. Dopiero zaczynam zbierac informacje ale juz sie ciesze
        Dago czy i ja moglabym prosic o przewodnik? z gory wielkie dzieki beatrissk@o2.pl

Komentarz

No niestety tylko 7 godzin, ale jak nam sie spodoba to moze w przyszlym roku wybierzemy sie na Rodos na 2 tyg. Dziekuje za wskazowki i przewodnik.Pozdrawiam

Komentarz

Uważam ze na 7h to strata pieniędzy na wypożyczenie auta. Zresztą co w 7h zobaczysz? Proponuje zwiedzić Miasto Rodos, zjeść coś i tyle. Myślę, że naprawdę niewiele się da w 7h. Poza tym co to za przyjemność jechać na łeb na szyję w którekolwiek miejsce i wciąz się zastanawiać czy na prom powrotny zdąży się czy nie.

Komentarz

Daga, pewnie czujesz się już zmęczona tym ciągłym wysyłaniem informacji natomiast chciałbym Cię również prosić właśnie o to.. z góry bardzo dziękuję.. wyjeżdżamy w połowie VI.. Pozdrawiam!

Komentarz

PaolaS dzieki za Twoja opinie. Masz racje ze 7 h to bedzie pewnie jazda na leb na szyje ale tak chcialoby sie zobaczyc ciutke wiecej niz samo miasto Rodos, bo znowuz jak dla mnie to 7 h to za duzo na zwiedzanie tylko jednego miasta. W sumie nie wiem czy z autem by sie oplacalo czy nie bo nie wiem jaka to by byla kwota. Ale zwiedzanie wyspy autem , jadac tam gdzie sie chce i spedzajac w danym miesjcu tyle czasu ile sie chce bardzo mi sie spodobalo jak bylismy na Thassos, tak przy okazji to zareklamuje te grecka wyspe, jesli ktos juz odwiedzil te bardziej znane typu Krete Rodos itp to polecam Wam mniejsza, mniej znana ale coraz to bardziej popularna wysepke Thassos- polaczenie gor, morza, lasow, urokliwych zatoczek. Jesli ktos bylby zainteresowany to odsylam do mojego obszernego opisu na forum, oczywiscie pod Turistka.

Komentarz

Turistka, proponuję, żebyś zobaczyła miasto Rodos, przeszła się fosą, zobaczyła stare miasto, tam coś zjadła, a później wybrała się do Lindos poprzechadzać się wąskimi uliczkami i weszła na wzgórze. Co prawda biegiem, ale coś tam uda Ci się zobaczyć :-) Rodos według mnie jest dużo ładniejsze od Krety.

Komentarz

Paulina dzieki za Twoje sugestie. Wlasnie kazdy poleca wybrac sie do Lindos, mysle ze tak tez zrobimy.

Komentarz

Kochana Dago jadę pierwszy raz do Grecji i jeśli to możliwe to również proszę o przwsłanie mi przewodnika i zdjęć będę bardzo wdzieczna laurentino20@onet.eu
                      pozdrawiam serdecznie

Komentarz

Daga ja także bardzo proszę o przewodnik...na Rodos wybieramy się w czerwcu i chcę się przygotować
                        aga.las@interia.pl

Komentarz

Witam,
                          Jeśli nie sprawi Ci to problemu ja również poprosiłabym o mailika z przewodnikiem. Na Rodos wybieramy się w czerwcu, a przewodnik na pewno bardzo man pomoże. Mój adresik to katarzyna.czerwiec@interia.eu Z góry serdecznie dziękuję B)

Komentarz

witam,
                            neronko dziś zrobiłem rezerwacje na autko u Was na Rodos na czerwiec,wiec jesli moge tez prosic o ten przewodnik.moj adres artur1006@interia.pl dzieki z góry

Komentarz

Jeżeli mogę się jeszcze załapać na przewodnik to proszę na adres r2r2005@o2.pl
                              Pozdrowionka

Komentarz

wielkie dzieki Daga

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Grecja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                                Trwa
                                X