Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Thassos z Olimpem z Krakowa...... Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Grecja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Thassos z Olimpem z Krakowa......

Bardzo proszę o odpowiedź na pytanie : czy warto jechać na Thassos/ villa Natasza/ z biurem Olimp z Krakowa?Czytam tak różne opinie,że mam już naprawdę mieszane uczucia i odczucia.Proszę o wszelkie informacje Osoby,które były już z tym biurem.Czy dojście z plaży do hotelu jest rzeczywiście bardzo strome - możliwe do pokonania przez starszą panią? Serdecznie dziękuję.Wybieram się w VI 2009 r.

Witam.Bylem z Olimpem na Thassos na campingu wraz z cała rodziną (2+2) i moge powiedziec jedno-TO BYŁY JEDNE Z NAJPIEKNIEJSZYCH WAKACJI NA JAKICH BYLISMY.Polecam.W NATASZY w zeszłym roku byli moi rodzice i takze sa zadowoleni. Proponuje zdjecia na meila.Pozdrawiam

Komentarz

jeśli można to poproszę o zdjęcia : ewa1900@gazeta.pl

Komentarz

dziękuję za zdjęcia.Ewa

Komentarz

Thassos zapewne jest piękne ale uwaga na biuro Olimp !!!!!- robią przekręty z ubezpieczeniami!!! sprawdzajcie czy oby napewno Was ubezpieczyli, biorą kasę a nie dopełniają tego obowiązku!!!!!

Komentarz

a jak najpewniej sprawdzić czy ubezpieczyli ?

Komentarz

Przed wyjazdem powinni państwo otrzymać polise potwierdzającą zawartą umowę-.Ja wyjeżdżając dostałem na parkingu tuz przed wyjazdem.Warto pamiętać o druku potwierdzającym ubezpieczenie z NFZ .Proponuję załatwic jak najwcześniej ,ponieważ w sezonie sa tam ogromne kolejki.Pozdrawiam

Komentarz

Ja byłem na campingu było wspaniale plaża istne cudo osy i pszczoły dają trochę popalić ale widoki i atmosfera super .Rezydent Paweł pomaga we wszystkim GORĄCO POLECAM.

Komentarz

czy może ktoś jeszcze się zdecydował na wyjazd?

Komentarz

Ja wyjeżdżam wraz z rodziną ale dopiero 17 lipca z biurem Olimp ( z ŁODZI ) - jeśli ktoś z Państwa odbędzie już wcześniej taką podróż- proszę o relację - ja ze swojej strony też postaram się coś napisać ))))

Komentarz

no to ja powoli się pakuję......

Komentarz

ubiegłoroczne wakacje spędziłam na Thassos na campingu z Olimpem.W tym roku jadę ponownie ale z biurem Witours z Bielska-Białej.Co cię interesuje?

Komentarz

Tak prawdę mówiąc interesuje mnie wszystko co związane jest z tą wyspą )). Sporo już naoglądałam się w internecie fotek i recenzji - ale jak wiadomo jadąc pierwszy raz człowieka wszystko ciekawi i zastanawia tym bardziej że zabieramy ze soba 2 dzieci - i ta podróż ? Zakwaterowanie bedziemy mieć w hotelu Natasha . A ponieważ mieszkamy w Łodzi więc tak jak pisałam do Krakowa będziemy musieli dojechać - skąd dalej pojedziemy już na Thassos. Po raz pierwszy korzystamy z usług tego biura więc nie mamy własnej opinii - a co za tym idzie jakieś tam obawy - tyle się teraz słyszy złych opinii - a sezon dopiero sie zaczyna (( Więc jesli ktokolwiek ma ochotę podzielić sie swoimi uwagami - to bardzo chętnie je poczytam ))

Komentarz

mnie najbardziej interesuje jak daleko jest do plaży i czy dojście- zejście jest strome......

Komentarz

biuro Olimp jest sprawdzone.Byliśmy z nimi trzykrotnie (2 x Hiszpania i Thassos) i nie było poważniejszych zgrzytów.Jeżeli chodzi o ubezpieczenie, to w ubiegłym roku tuż po wejściu do autokaru i zajęciu miejsc,pilotka rozdała wszystkim dowody ubezpieczenia.Na szczęście nikomu się nie przydały!Tak więc tutaj nie było żadnych "przekrętów".
                              Podróż.Powinna trwać ok.24-26 godzin.To zależy po pierwsze od kierowców, po drugie od dnia wyjazdu z Polski.W ubiegłym roku trafiliśmy fatalnie, bo wyjeżdżając z Polski w sobotę dotarliśmy na granicę węgiersko-serbską w czasie kiedy Turcy z całej Europy jechali do swojej ojczyzny na weekend i wakacje.Spędziliśmy więc ok 3 godzin w gigantycznym , kilkukilometrowym korku.
                              Poza tym podróż przebiegła spokojnie.Postój na obiad jest z reguły przewidziany na Słowacji, ale niestety w dość nieciekawym miejscu.Zatrzymują się tam chyba wszystkie polskie autokary jadące do Grecji i Bułgarii.Jedzenie średniej jakości i drogie - tradycyjnie wyprażany syr i frytki.Pózniej postoje są tylko co ok.3 godziny .Nocny przejazd przez Serbię i Bułgarię i rano wreszcie w Grecji.Przeprawa promowa z Keramoti do Limenas (rejs ok.45 minut).Zabierzcie ze sobą chleb dla mew.Z Limenas jeszcze tylko 25-30 minut cudowną, krętą drogą i wreszcie jesteśmy na miejscu.
                              Hotel Natasha położony jest w połowie drogi między Golden Beach a Skala Potamia.Do plaży jest ok. 800 m.
                              Natomiast camping jest przy samej plaży i odległość od namiotów do plaży wynosi ok.50 m.
                              Piasek jest bardzo drobny, woda krystalicznie przejrzysta i bardzo ciepła i bardzo,bardzo słona.Chcąc popływać trzeba sporo się oddalić od brzegu.Jest to więc idealna plaża dla dzieci.
                              W Skala Potamia jest mnóstwo sklepików i tawern.Golden Beach jest mniejszą miejscowością, ale jest też oczywiście kilka sklepów i oczywiście fajnych knajpek.
                              Przykładowe ceny z zeszłego roku : arbuz 1kg ok.0,20 E, cola ,nestea 2 l 1,5-1,8 E,piwo Mythos puszka 0,5
                              0,55 E,woda mineralna 0,5 l 0,5 E.Wody w zasadzie można by nie kupować, ponieważ na całej wyspie z kranów płynie pyszna , zimna żródlana woda.
                              Jedzenie w tawernach : gyros 2 E, souvlaki (szaszłyk z różnych mięs) ok.6 E, kalmary 7-8 E.
                              Polecam wybrać się na objazd wyspy.Najlepiej samodzielnie wypożyczyć samochód.Koszt z paliwem 5-o osobowego samochodu ok.55 E/dobę.
                              Ważne!Koniecznie zabierzcie ze sobą kremy z wysokimi filtrami 25,30 SPF zwłaszcza jeżeli jedziecie z dziećmi.Na miejscu są bardzo drogie.
                              Mogłabym tak jeszcze pisać,pisać i zachwycać się.Sami zobaczycie.Ja jadę ponownie 26 lipca i już nie mogę się doczekać.Jeżeli interesują was jeszcze jakieś szczegóły , to chętnie odpowiem.

Komentarz

Trwa
                              X