Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Maj na Zakhyntos Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany
Nieskonfigurowany widget statycznego HTML Nieskonfigurowany widget statycznego HTML Module
Przerwany

Treść widgetu statycznego HTML
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Maj na Zakhyntos

Kto jedzie na Zakhyntos 02.05.2006 wylot z Warszawy?

a gdzie to jest???

Komentarz

witam ja jade na zakhyntos z triadą 2 .05 ,wykupiliśmy wakacje z okazji tzw. ielkiej niedzieli triady.

Komentarz

My lecimy od 09.05. Startujemy z Wa-wy. Będziemy w Alycanas. Już niecały miesiąc został...ah... Pozdrowiątka. [%sig%]

Komentarz

Ja wylatuje 02 maja na Zakynthos !

Komentarz

> Ja wylatuje 02 maja na Zakynthos ! Cóż to była za promocja "darekmik" dużo było upustów? Gdzie będziecie mieszkali na wyspie?

Komentarz

I co? Nikt nie leci na tę piękną wysepkę od 9.05.?
              Ludziska - odezwijcie się))
              Pozdrawiam.

[%sig%]

Komentarz

Ja również wybieram się na Zakynthos ale dopiero na początku czerwca i jestem bardzo ciekawa tej wyspy, nie mogę się już doczekać!!!

Komentarz

mam zamiar wykupić w triadzie ale nie wiem czy nie będzie za zimno w maju. Jestem ciepłolubna. jak wiesz coś na ten temat daj znać. pozdr. iza

Komentarz

I co NIKT nie chce się poznać przed wylotem 2 maja?!! A do tego który leci 09 maja , to przecież jak przyleci tam to ja JUŻ tam będe "zadomowiony" )!

Komentarz

~wojo napisał(a):

> I co NIKT nie chce się poznać przed wylotem 2 maja?!! A do
                      > tego który leci 09 maja , to przecież jak przyleci tam to ja
                      > JUŻ tam będe "zadomowiony" )!

Ale nie wiem wojo, w której części wyspy będziesz, bo my mamy lokum zaklepane w Alycanas.

[%sig%]

Komentarz

Ja też wykupiłem zakhyntos na otwartej niedzieli ,tylko jeszcze nie wiem gdzie będziemy dokładnie nocować . Czy ty masz info odnośnie noclegów bo ja wiem tylko że będzie apartament 3* lub hotel?
                        Czy warto wykupywać w triadzie wyżywienie ?
                        Skąd jesteś?
                        pozdrawiam Tomek z Katowic

Komentarz

Jest to wyspa jońska w Grecji.

Komentarz

Cześć! Ja też będe tam od 02.05. i jadę na 14 dni. Myślę ,że będzie tam fajnie i co najważniesze ciepło . Bo jak dzisiaj patrzyłem na webcam to temp. pow. 22st i wody 20stopni.
                            pozdr Tomek z Katowic

Komentarz

Witam, my również się wybieramy na Zakhyntos w tym terminie do apartamentów Blue Waves , mam również nadzieję , że pogoda będzie super...
                              pozdrowienia dla wszystkich współuczestników tej wycieczki

Komentarz

Trwa
                              X