Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Maj na Zakhyntos Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Grecja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Maj na Zakhyntos

Kto jedzie na Zakhyntos 02.05.2006 wylot z Warszawy?

a gdzie to jest???

Komentarz

witam ja jade na zakhyntos z triadą 2 .05 ,wykupiliśmy wakacje z okazji tzw. ielkiej niedzieli triady.

Komentarz

My lecimy od 09.05. Startujemy z Wa-wy. Będziemy w Alycanas. Już niecały miesiąc został...ah... Pozdrowiątka. [%sig%]

Komentarz

Ja wylatuje 02 maja na Zakynthos !

Komentarz

> Ja wylatuje 02 maja na Zakynthos ! Cóż to była za promocja "darekmik" dużo było upustów? Gdzie będziecie mieszkali na wyspie?

Komentarz

I co? Nikt nie leci na tę piękną wysepkę od 9.05.?
              Ludziska - odezwijcie się))
              Pozdrawiam.

[%sig%]

Komentarz

Ja również wybieram się na Zakynthos ale dopiero na początku czerwca i jestem bardzo ciekawa tej wyspy, nie mogę się już doczekać!!!

Komentarz

mam zamiar wykupić w triadzie ale nie wiem czy nie będzie za zimno w maju. Jestem ciepłolubna. jak wiesz coś na ten temat daj znać. pozdr. iza

Komentarz

I co NIKT nie chce się poznać przed wylotem 2 maja?!! A do tego który leci 09 maja , to przecież jak przyleci tam to ja JUŻ tam będe "zadomowiony" )!

Komentarz

~wojo napisał(a):

> I co NIKT nie chce się poznać przed wylotem 2 maja?!! A do
                      > tego który leci 09 maja , to przecież jak przyleci tam to ja
                      > JUŻ tam będe "zadomowiony" )!

Ale nie wiem wojo, w której części wyspy będziesz, bo my mamy lokum zaklepane w Alycanas.

[%sig%]

Komentarz

Ja też wykupiłem zakhyntos na otwartej niedzieli ,tylko jeszcze nie wiem gdzie będziemy dokładnie nocować . Czy ty masz info odnośnie noclegów bo ja wiem tylko że będzie apartament 3* lub hotel?
                        Czy warto wykupywać w triadzie wyżywienie ?
                        Skąd jesteś?
                        pozdrawiam Tomek z Katowic

Komentarz

Jest to wyspa jońska w Grecji.

Komentarz

Cześć! Ja też będe tam od 02.05. i jadę na 14 dni. Myślę ,że będzie tam fajnie i co najważniesze ciepło . Bo jak dzisiaj patrzyłem na webcam to temp. pow. 22st i wody 20stopni.
                            pozdr Tomek z Katowic

Komentarz

Witam, my również się wybieramy na Zakhyntos w tym terminie do apartamentów Blue Waves , mam również nadzieję , że pogoda będzie super...
                              pozdrowienia dla wszystkich współuczestników tej wycieczki

Komentarz

Trwa
                              X