Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
pogoda na zakhyntos w czerwcu Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Grecja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• pogoda na zakhyntos w czerwcu

Witam wszystkich! Wybieram się na początku czerwca z mężem i 3-letnim dzieckiem na zakynthos,może ktoś wie jaka jest tam pogoda tą porą,a i proszę o jakieś fotki i opinie o hotelu admiral. Z góry wielkie dzięki

to jeszcze raz ja
    kto leci za wyspę z W-wy 03 czerwca z dzieciakami niech da znać

Komentarz

byłem na zakhyntos w zeszłym roku.BARDZO ciepło.pogoda stabilna .możesz być spokojna opalisz się pięknie

Komentarz

bardzo dzięki za odpowiedź

Komentarz

Byliśmy na tej uroczej wyspie przez 2 tygodnie od 18tego czerwca i potwierdzam słowa Pavulona. Jedziecie na początku czerwca, to pewnie nie będzie jeszcze wielkich upałów, bo my musieliśmy wprost uciekać przed słońcem-grzało niemiłosiernie. Ale opalenizna została na baaardzo długo. Udanego urlopu życzę.

Komentarz

Cześć ! ja wybieram się ze znajomymi na <a href="http://www.wakacje.pl/oferty2.phtml?panstwo=29&destynacje=312161&cena_od =1&order=cena_min" target="_blank">Zakynthos</a> 17.06., wylatujemy z Poznania i wybraliśmy hotel Admiral Captains

Komentarz

powiedz o której jest lot bo mi w biurze jeszcze nie powiedzeli?~Maja_25 napisał(a):

> Cześć ! ja wybieram się ze znajomymi na Zakynthos 17.06.,
              > wylatujemy z Poznania i wybraliśmy hotel Admiral Captains

Komentarz

Witam, nam jeszcze też nie powiedzieli, o której jest lot, ale z tego co słyszałąm to może być o 23:45

Komentarz

fajnie lecimy tym samym samolotem
                  do zobaczenia

Komentarz

wybieramy si? ze znajomymi do hotelu Tsilivi Admiral ( 3 rodziny + 3 ma?ych dzieciaczków wieku 2 lat). wyklatujemy 03.06.2008 roku, przy czym z Katowic, a znajomi z W-wy. Prosz? o opini? na temat w/w hotelu.

Komentarz

Hej! a Wy też lecicie do Hotelu Admiral&Captain? jak tak to się spotkamy
                      mój e-mail to majusia_25@interia.pl.

Pozdrawiam
                      Majażyczliwa napisał(a):

> fajnie lecimy tym samym samolotem
                      > do zobaczenia

Komentarz

Witam, my rowniez lecimy 3.06.2008 z Katowic. 2 rodziny z 3 ( w sumie) dzieci )
                        pozdrawiam i do zobaczenia

Komentarz

Trwa
                        X