Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Kto z Triady juz korzystal????-chce sie wybrac na Zakynthos:) Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Grecja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Kto z Triady juz korzystal????-chce sie wybrac na Zakynthos:)

Witam, Mam pytanko dotyczace głownie B.P Triada. Chce pierwszy raz sie z nimi wybrac na Zakynthos ale po poczytaniu na forach internetowch dot. Triady mam mieszane uczucia. Dlatego prosilbym o jakiekolwiek opinie odnosnie samego biura ???? pozdr dla wszystkich lecacych na Zakynthos = mysle ze bedzie warto ))

hej, ja z triady juz 4y razy jechałam a w tym roku 5ty raz sie wybieram i jestem zawsze zadowolona

Komentarz

Byłam z Triadą 2 razy w ubiegłym roku wybrałam sie z nimi na <a href="http://www.wakacje.pl/oferty2.phtml?panstwo=29&destynacje=312161&cena_od =1&order=cena_min" target="_blank">Zakynthos</a> do Agios Sostis hotel Arkadianos .
      I byłam z ich usług zadowolona czego Tobie również życzę:-)

Komentarz

Witam,

do jakiego hotelu się wybierasz? ja lecę 17.06. do Admiral&Captain
        Pozdr. i życzę udanych wakacji

Komentarz

hej
          bylam z triady na cyprze, ja bylam zadowolona ale moja siostra juz dwa tygodnie po mnie tez na cyprze ale w innym hotelu, ktory byl tez ogolnie wysoko oceniany juz skladala reklamacje i obsluga fatalna
          mysle ze najlepiej zasiegac inf na forum

Komentarz

Bede wybieral miedzy Tsamis Zante HB lub Admiral Tsilivi ALL na poczatku lipca.
            Teraz sie zastanawiam gdzie sa ladniejsze piaski czy w Tsilivi a moze w Kipseli ???
            Moze ktos zna te miejscowosi i moze sie wypowiedziec troszke na ten temat ????

pzdr

Komentarz

cześć my lecimy na zakynthos 3 06 do admiral tsilivi z tego co wiem plaża jest tam kiepska jakiś brudny piasek ale wyspa jest mała my bierzemy skuter i co dzień będziemy na innej plaży polecam you tube wpisz tę miejscowość to zobaczysz wszystkie plażę i imprezy filmy amatorskie więc nie oszukane polecam i miłego pobytu

Komentarz

Witam, byłem 2 razy i było wszystko dobrze, poza rezydentami, którzy mają turystów głeboko w d... i zajmują się tylko sprzedawaniem wycieczek. Pozdrawiam

Komentarz

Heja,
                  Tez tak wlasnie sobie planujemy, ze jak bedzie lipa z plaza to tylko brac jakiegos sprzeta i leciec na inna Poza tym z tego co doczytalem to w sumie tylko w Laganas sa plaze oki i w Tsilivi wlasnie, bo taka miescinka jak Aragassi to kompletne dno.
                  Pozyjemy, zobaczymy.

pozdro i udanego pobytu rowniez

Komentarz

Wystarczy wejść na fora dotyczące np. Itaki czy Neckermanna i też można sobie poczytać historie mrożące krew w żyłach. A wniosek taki, że chyba nie ma idealnego biura, no może tylko te z najwyższej półki. Ale oczywiście wtedy wyprawa znacznie więcej kosztuje. Też w tym roku wybieram się na wakacje wykupione w Triadzie. Zobaczymy jak będzie. Pozdrawiam, życzę udanego pobytu (sobie też ))

Komentarz

cze ja wróciłem z zante z admiral tsilivi obok hotelu jest plaża jakieś 300 metrów szczeże mówiąc taka sobie bardzo wąska ale jak przejdziesz wzdłuż wybrzeża jakieś 1 km to juz jest lepiej a sam hotel spoko naprawdę nie można narzekać .a i uwaga my byliśmy w czerwcu na początku i było małe trzęsienie ziemiżyczę miłego wypoczynku

Komentarz

my byliśmy z triady na zante było super. a na triade narzekają ci ludzie którzy lecą gdzieś za 1000 zł a chcą mieć 5 gwiazdkowy hotel z widokiem na ocean . będziesz zadowolona czego ci życze

Komentarz

Witam ~kris00008 napisał(a):

> my byliśmy z triady na zante było super. a na triade narzekają
                          > ci ludzie którzy lecą gdzieś za 1000 zł a chcą mieć 5
                          > gwiazdkowy hotel z widokiem na ocean . będziesz zadowolona
                          > czego ci życze

A z jakiego hotelu wróciłeś? Może byłeś w Alikanas? Jaka tam plaża i zejście do morza? czy na tej wyspie wieje jak u nas nad morzem i trzeba brać jakis parawan? My z rodzinka lecimy do apartamentów Letsos z triady.
                          Może cos slyszałeś o nich, bo co daje info na forum czy ktoś byl to nie ma żadnego odzewu niestety:-).

Teresa

Komentarz

raczej odradzam parawan na plaze do Grecji. tam jest piekarnik, w słońcu najczęściej bywa ponad 40 stopni, więc wiatr to po prostu zbawienie. czasem przy basenie nie można było wytrzymać i szło się na plażę właśnie dlatego, że tam jednak trochę wiatru.

Komentarz

wróciłam z admiral tsilivi i jestem zadowolona, nie zawiodłam się na Triadzie, chociaż tak mnie straszono przed wyjazdem. Może dzieki temu byłam nawet pozytywnie zaskoczona.
                              Plaża w pobliżu hotelu rzeczywiście nie najlepsza, raczej wąska, z kamieniami i wodorostami przy brzegu. ale po nabyciu gumowych chodaków w cenie ok. 4 -5 eu można wejść do wody bez obaw nadepnięcia na jeżowca itp. a dalej dno piaszczyste no i już tylko słona, ciepła woda w pięknym kolorze, super.

najładniejsza plaża w Tsilivi jest w okolicach hotelu Zante Maris, jeśli ktoś tam jedzie, to powinien być zadowolony. Spotykałam Polaków mieszkających tam, twierdzili że jest zaje.....e.

Komentarz

Trwa
                              X