Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
wycieczka objazdowa z wypoczynkiem w Batumi Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Gruzja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• wycieczka objazdowa z wypoczynkiem w Batumi

myślę już o urlopie 2012 i wymyśliłam zorganizowaną wycieczkę objazdową po Gruzji z odpoczynkiem w Batumi. Czy ktoś z was może polecić jakieś biuro podróży, które oraganizuje takie wyjazdy i jest przez was sprawdzone?
    Będę zobowiązana za wskazówki, uwagi, sugestie i porady. Pozdrawiam

Osobiście nigdy nie korzystałam z tego biura,ale słyszałam o nim dobre opinie.Z tego co wyszukałam,to ten program wycieczki jest wart ceny.
    http://gruzja-wycieczki.pl/gruzja.html

Wiem że spodoba się Tobie w Gruzji,ten kraj jest cudowny i ludzi rewelacja! Przyjaźni i otwarci,a tańce i śpiew jeszcze nikogo nie utrzymali na miejscu.Dobra zabawa gwarantowana (tu)
    Ech rozmarzyłam się,bo też bym z chęcią wróciła na Kaukaz 8-)

A jeśli mogę zapytać.Pewnie przeglądałaś wstępnie oferty,to jeśli mogę wiedzieć z jakich biur i mniej więcej o jaki program wycieczki chodzi?A i jeszcze fanie jest to,że Polacy nie potrzebują wizy na wjazd.

Komentarz

ElenaP Napisał(a):
      -------------------------------------------------------
      > Osobiście nigdy nie korzystałam z tego biura,ale
      > http://gruzja-wycieczki.pl/gruzja.html
      > .....
      > A jeśli mogę zapytać.Pewnie przeglądałaś
      > wstępnie oferty,to jeśli mogę wiedzieć z
      > jakich biur i mniej więcej o jaki program
      > wycieczki chodzi?A i jeszcze fanie jest to,że
      > Polacy nie potrzebują wizy na wjazd.

gruzja-wycieczki.pl - program nie ma w ofercie pobytu wypoczynkowego w Batumi, a po trudach zwiedzania, chciałabym trochę poleniuchować nad morzem. Może coś się zmieni w ofercie na 2012r. Poczekamy - zobaczymy. Znalazłam w sieci kilka ofert do Gruzji, ale z biur zupełnie mi nieznanych i dlatego proszę, tu na forum, o jakieś polecenie. Wiem, że Itaka wprowadza nowość do swojej oferty "Lato 2012" właśnie wyjazd do Gruzji, ale programu jeszcze nie znam, pojawi się w katalogu, pod koniec listopada br.

Komentarz

To poczekaj na oferty wtedy będzie w czym przebierać.Ja niestety Tobie nie pomogę odnośnie biura w tym kierunku,bo byłam prywatnie.Ale jak piszesz,że pojawiła się oferta w Itace,no to raczej dobre biuro,wiele osób z niego korzysta.
        Zobacz jest oferta 7+7 z wypoczynkiem w Batumi
        http://czajkatravel.pl/?page=pokaz_oferte&id=43
        Tak jak wcześniej pisałam o tym biurze,że osobiście nie korzystałam,ale słyszałam dobre opinie.Poszukaj w necie na ich temat.
        Zaraz poszukam jeszcze inne oferty i w razie czego to podam linki.Pozdrawiam

Komentarz

http://www.raytantour.com/gruzia-batumi.html
          NOWOŚĆ NA POLSKIM RYNKU!!
          INDYWIDUALNE WAKACJE
          W BATUMI

http://www.top.turystyka.pl/?s=oferta&id=550
          Co prawda terminu na rok 2012 jeszcze nie ma,ale link podaje jako przykładowy program który był w roku 2011

Komentarz

witaj

wodniczko00 ja tez przeglądam wycieczki do gruzji lato 2012 fajną ofertę ma biuro gruzja-wycieczki.pl ale nie znam tego biura- nie wiadomo na ile jest wiarygodne. Jeżeli ktoś może coś powiedzieć na temat tego biura będe wdzięczna.jak naradzie te biuro ma najlepsza ofertę (itaka ma turcję + gruzja (2dni chyba).Jak będziesz miała więcej informacji to się podziel

pozdrawiamB)

Komentarz

dzięki @ElenaP za kilka ciekawych linków. Najbardziej odpowiada mi oferta www.raytantour.com.
              Poczekam jednak na nowe katalogi z ofertami bardziej znanych biur podrózy, a może ktoś, kto sam na własnej skórze sprawdził, odpowie i podzieli się swoimi wrażeniami.

@1969 - biuro gruzja-wycieczki.pl proponuje faktycznie ciekawy program, ale bez Batumi, a ja chciałabym kilka dni poleniuchować na plaży.

Gruzja, dzięki Kasi Pakosińskiej i Natali Lesz zaczyna być coraz bardziej popularna w naszym kraju, tak więc, pewnie wkrótce można spodziewać się coraz więcej ofert w tamte strony.
              Mnie interesuje dopiero wrzesień, tak, że czasu mam sporo, ale informacji już szukam i czekam na ciekawe propozycje. Jak tylko coś nowego znajdę, na pewno podzielę się z Wami. Pozdrawiam

Komentarz

Jedno wam powiem wakacje, plażowanie w Batumi? Nie ja bym sobie to darował. Brud, syf, obraz nędzy i rozpaczy wszechobecny. Tbilisi się broni i to mocno, ale Batumi jest gorsze niż nasze polskie wiochy na Bałtykiem

Komentarz

redcat Napisał(a):
                  -------------------------------------------------------
                  > Jedno wam powiem wakacje, plażowanie w Batumi?
                  > Nie ja bym sobie to darował. Brud, syf, obraz
                  > nędzy i rozpaczy wszechobecny. Tbilisi się broni
                  > i to mocno, ale Batumi jest gorsze niż nasze
                  > polskie wiochy na Bałtykiem

Spodziewam się, że nie są to Karaiby, ale czy faktycznie jest tam aż tak źle? Może jeszcze inni wypowiedzą się w tej kwestii, proszę. Interesuje mnie głównie stan hoteli. Nie chciałabym wrócić do domu pogryziona przez jakieś żyjątka.

Komentarz

widniczka00 tam są hotele o bardzo dobry, dobrym ale i nędznym standardzie. Jest np. Sheraton jeśli kogoś stać. Są też hotele 3* porządne. Myślałem o czym innym. Całe miasto jest rozkopane, na ulicach, chodnikach błoto - tak było w sierpniu 2011 - bo kładli wodociągi jakąś innowacyjna metodą, i ponoć nie można pokryć ulic kostką lub asfaltem przez jakiś dłuższy czas. Wygląda to jak w głębokim komunizmie w niektórych miastach w Polsce. Zabudowa w wielu częściach Batumi, tam gdzie są kwatery prywatne, małe hoteliki to jakiś obłęd. Budynki odrapane, niedokończone, kolorystyka często tandetna, sklepiki typu budki itp. Wyobrażałem sobie to miasto jako ekskluzywny kurort, tymczasem wiele miasteczek tureckich jest o wiele lepszych. W sklepach spokojnie sporo towaru, można płacić kartą płatniczą, bankomaty są, ceny wielu produktów podobne do naszych, jedzenie wyśmienite - te typowo gruzińskie - wina też mają dobre.

Ogród botaniczny w Batumi jest cudny, mimo, że troszkę zaniedbany, warto odwiedzić. Ludziska gościnne. Początek sierpnia był mocno deszczowy, ale ciepły.

Sama Gruzja dotknięta wojną jest mocno, ale to mocno zaniedbana, Polecam za to Tbilisi, perełka, czysto, pięknie, cudnie. Szkoda, że cały ten kraj taki nie jest.

Nie wiem jak zamieszczać fotki bo coś bym zamieścił.

Komentarz

@redcat dzięki, bardzo ważna i ciekawa informacja. W takiej sytuacji to muszę pomyśleć o innym programie. Może więcej zwiedzania, a mniej plażowania?
                      Niestety, ja też nie wiem jak tu zamieszczać fotki, a ponieważ jestem bardzo ich ciekawa, podaję maila, na którego, jeżeli to nie będzie problemem, proszę o przesłanie kilku zdjęć: nbusa@o2.pl

Komentarz

wyslallem wybrane fotki, polecam jednak Tbilisi i to nie na 1 dzień, dla mnie jest piekniejsze od Paryża

Komentarz

a my lecimy indywidualnie w 4 osoby, 5 dni w Tbilisi 8 dni w objazdach. 9.08.2012- 23.08.2012. Załatwialiśmy wszystko przez internet

Komentarz

http://forum.wakacje.pl/read.php?37,1435331
                            Lista biur podroży gdzie można płacić kartą kredytową nowe zestawienie??

Komentarz

wróciłem z wyjazdu indywidualnego. Polecam. Taniej niż z biurem i więcej możliwości. Czego się upieracie na biura podróży. Wszystko jest w internecie a resztę Gruzini wam załatwią za frico.

Komentarz

Trwa
                              X