Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Last minute z Berlina Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Hiszpania, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Last minute z Berlina

Witam Miałem lecieć z Oasisem do Bella Vista (Egipt), a tu "lipa" wojewoda cofnął im koncesję nie mają ubezpieczenia , w sumie byłem z tym biurem 3 razy i nie miałem większych zastrzeżeń, ale nie chciałbym żeby po kilku dniach pobytu w hotelu arab przyszedł do mnie i pokazał mi znaczący gest liczenia pieniędzy palcami lub drugą ręką drzwi hotelowe. Poszedłem do Oasisu i po krótkiej rozmowie z trochę mało rozgarniętą panienką oddali mi zaliczkę, ale nie to jest problemem, muszę jechać na wakacje i mam problem z kim, ostatnio kusi mnie postawienie wszystkiego na jedną kartę czyli, kasa w kieszeń, wsiąść w samochód jechać do Berlina wykupić tam last minute i lecieć wszystko jedno gdzie do Egiptu lub na Dominikanę lub gdziekolwiek indziej. Nurtuje mnie jednak kilka pytań, jeśli ktoś już tak pojechał będę wdzięczny za podpowiedź. Po pierwsze- co z samochodem, ile kosztuje parking przy lotnisku lub jak inaczej rozwiązać tą sprawę żeby po przylocie samochód dalej stał tam gdzie go zostawiliśmy przed wylotem. Po wtóre- jeśli ktoś już był tak na "wariata" to ile czekał , i czy były oferty np na Dominikanę lub do Egiptu i jakie osiągały ceny. P.S. SZUKAM OSÓB KTÓRE ZDECYDOWAŁY BY SIĘ NA TAKI ŚWIRNIĘTY WYJAZD DO BERLINA I WYLOT "GDZIEKOLWIEK" (EGIPT, DOMINIKANA, KUBA ITP...) MAMY URLOP Z ŻONĄ OD 17 LIPCA, MIESZKAMY W WARSZAWIE GDYBY KTOŚ SIĘ ZDECYDOWAŁ PROSZĘ O KONTAKT NA MAILA visonic@poczta.wp.pl Pozdrawiam Vis.
Trwa
X