Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
tanie loty do hiszpanii Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• tanie loty do hiszpanii

czy lecial ktos na poludnie hiszpanii na costa blanka do malagi lub alicante ktorymis z tanich linii lotniczych?? jesli tak to ile placil i jakimi liniami ?? z gory dziekuje

Madziu ! Na południe Hiszpanii (Malaga) latają polskie tanie linie lotnicze Centralwings ( www.centralwings.com ) lot w obie strony około 1000zł. Linie naprawde dobre, co prawda leciałem tylko raz do Lodynu ale i tak cenie je wysoko, Pozdrawiam, Carlos

Komentarz

bardzo Ci dziekuje, a nie wiesz moze czegos o lotach do alicante ??

Komentarz

Do Alicante lata Easy Jet z Londynu ale koszt podrozy na pewno bylby wyzszy niz ten do Malagi. Poza tym lecąc z przesiadka w Londynie nie masz pewnosci ze zdazysz na 2 samolot :/ Popytaj w biurach podrozy czesto maja kilka miejsc w charterach dla zwyklych pasazerow, Pozdrawiam

Komentarz

d

Komentarz

Cześć, robiłem ostatnio rozpoznanie tej trasy :-) Do Alicante latają tanie linie Norweskie. Bilet powrotny na przełomie sierpnia i września kosztuje ok. 700 PLN i można go kupić w AERO.PL. Pozdrawiam, MC

Komentarz

~Madziula napisał(a):

> czy lecial ktos na poludnie hiszpanii na costa blanka do malagi
              > lub alicante ktorymis z tanich linii lotniczych?? jesli tak to
              > ile placil i jakimi liniami ?? z gory dziekuje

sorki, ze dopiero piszę i nie wiem, czy jeszcze tego potrzebujesz,ale naprawdę sprawdzone są linie z Norwegii, informacje i mozliwość kupna biletu na www.norwegian.no; lot krótki, 3,5h tylko na 'Etiudzie' trzeba być duuuuużo wcześniej, bo ogromne kolejki. miłej podrózy

Komentarz

Norwegian ma chyba najlepsze ceny.

Komentarz

Trwa
                X