Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

czy jest zainteresowanie noclegamiw hiszpanii

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• czy jest zainteresowanie noclegamiw hiszpanii

Witam wszystkich

Mam pytanie,jestem na etapie kupna domu w Hiszpanii rejon Alicante , ciekawi mnie czy byłoby zainteresowanie bywalców forum na tanie noclegi ?
    Podpowiedzcie prosze czy interesowalo by was wynajecie pokoju ,w tym rejonie ,moze z wyżywieniem? Chetnie pomoglibysmy zorganizowac plan zwiedzania okolicy
    moze jakies sugestie z waszej strony
    pozdrawiam serdecznie
    )

jestem zainteresowana noclegiem... chcę zwiedzić ten rejon oraz południe Hiszpanii! Napisz jaki koszt pozdrawiam
    Ania

Komentarz

Pewnie, że zainteresowanie być. Pytanie tylko gdzie ten dom bo "rejon Alicante" to termin dość pojemny.
      Z powodu stałej łączności tanich linii (Wrocław-Alicante a może inne też) być to alternatywa dla wczasów z biur podróży.
      Jak lokalizacja, warunki i cena być dobre to ja wróżyć sukces.

Komentarz

witajcie zapraszam was na blog www.podrozeipasja.blogspot.com
        i na wakacje szyte na miarę,opiszcie wasze wrażenia z podróży pozdrawiam
        goral1970

Komentarz

chętnie ale jesli domek blisko plazy bo jak dalej to z basenikiem:-)

Komentarz

Witam,

W tym roku chciałam jechać do Alicante na urlop z rodziną ale po kalkulacji kosztów stwierdzam że jest to mało opłacalne,już piszę dlaczego
            bilety lotnicze relacja Kraków- Alicante dla mojej rodziny /2+2/ w obie strony = 2000zł,
            ubezpieczenie ok 200 zł , kieszonkowe ok 1000 euro.
            Czyli wychodzi ok 6300.
            Za tą cenę to jadę sobie na lotnisko, wsiadam do samolotu,mam zapewniony transfer w tą i z powrotem potem mam do dyspozycji rezydenta/zazwyczaj jest mi on potrzebny tylko w sytuacjach awaryjnych bo czas sobie organizuję sama. Podczas naszego pobytu jeden z uczestników miał zawał i właśnie w takiej sytuacji nasz rezydent sprawdził sie w 100%. . I dodam jeszcze że w tanich liniach płaci się kupę kasy za bagaż, można tylko bezpłatnie mieć 10 kg bagażu podręcznego.
            Poczytajcie obie proszę opinie o firmie Ryanair, masakra.
            Myśle że wypoczynek na własną rękę jest dobry dla ludzi młodych a jak ktoś jedzie z dwójką małych dzieci to podróż z BP jest wygodniejsza.Dodam że nie jestem typem turysty który siedzi przy basenie całe wczasy. Jadę jak najwięcej zobaczyć i zwiedzić.

Komentarz

Monika, masz dużo racji. A do autorki wątku powiem że jest zainteresowanie jak Hińczyk stwierdizł bo są loty . nie zawsze tanie jak mówi Monika.
              No włąsnie - Ryanair ma złe opinie, co będzie jak odwoła lot?
              Mnie denerwuje że ci, którzy piszą iz się to opłaca, biorą pod uwagę wyjazd w lutym, w 10 osób, bo tanio się dom wynajmie itd.
              Porównując ceny na sierpień czy wrzesień Rynair do Malagi za 500 zł + sam hotel np. z niemieckiego Neckermanna wychodziło podobnie co cała impreza z biurem podróży na Costa del Sol.
              A sam hotel **** rezerwując wychodziło 2,5 tys. euro na 2 osoby, a z biurem lot+hotel+transfery+ubezpieczenie 7,2 tys.
              Też nie jestem kimś kto siedzi przy basenie całe wczasy.

Komentarz

Mogę wam doradzić i polecam region Alicante
                mam parę fajnych miejsc gdzie warto się zatrzymać
                zapraszam na bloga www.podrozeipasja.blogspot.com

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Hiszpania, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                Trwa
                X