Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Costa Blanca Punta Prima/kiedy rezerwować bilety

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Costa Blanca Punta Prima/kiedy rezerwować bilety

Witajcie
    prosze o podpowiedz, zerkam na norwegian i nie wiem kiedy najlepiej rezerwować bilety. Nie wiem czy będą jeszcze niższe ceny czy teraz to można spodziewać się tylko ich wzrostu. Może ktoś ma jakieś doświadczenie lub spostrzeżenia.

dzięki wielkie
    h

Witam
    Norwegian "zrobił się" ostatnimi czasy bardzo drogi i według mnie nie jest już "tanimi liniami lotniczymi". Polecam Ryanair mają nowe loty z Poznania do Alicante i wkrótce z Bydgoszczy do Alicante. Wszelkie nowości odnośnie tras z Polski do Alicante zawsze znajdziesz na naszych stronach internetowych http://www.hiszpania-apartamenty.pl/pl/przydatne_informacje/
    Pozdrawiam
    Ania

Komentarz

moim zdaniem też najlepiej do Alicante polecieć z Ryanairem zobacz sobie tutaj jak kształtują się ceny. Wydaje mi się, że Ryanair to najrozsądniejszy wybór...

Komentarz

witajcie zapraszam was na blog www.podrozeipasja.blogspot.com
        i na wakacje szyte na miarę,opiszcie wasze wrażenia z podróży pozdrawiam
        goral1970

jeśli chodzi o rezerwację to zależ mają bilety w róznych cenach jak wszyscy natomiast różnie zmieniają konfigurację cenową

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Hiszpania, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
        Trwa
        X