Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Ibiza w maju - pogoda? Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Hiszpania, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Ibiza w maju - pogoda?

Witam Planuje wlasnie pobyt na Ibizie w majowym terminie, i zastanawiam sie czy jest tam juz wtedy dsc cieplo czyli jakies 25 stopni i woda ze 20 ? moze ktos ma doswiadczenia w tym temacie jakies? pozdrawiam

a przy okazji zapomnialem zapytac o opinie o hotelu <a href="http://www.wakacje.pl/hotele/turcja/hotel-fiesta-7698.html" target="_blank">Fiesta</a> Tanit w Cala Gracio

Komentarz

hej
      chcesz wiedzieć jaka pogoda jest w maju na ibizi... a więc ja byłam w tamtym roku w san antonio na 2 tyg wylatywaliśmy 18 maja i pogoda była naprawde ok
      na całe 2 tyg jeden tylko dzień był bez slońca a tak tylko plaża i słońce nawet w nocy było bardzo ciepło spokojnie na krótki rękawek
      więc pogoda ok
      tylko jedno
      sezon tak naprawde zaczyna się w czerwcu
      więc niektore balety były jeszcze zamknięte i nie jeździły musikbusy
      więc troche siana poszło na dojazdy taxi ale było super
      wybieramy się tam dopiero za rok ale myśle o lipcu
      pozdrawiam

Komentarz

a wie ktos jaka jest pogoda we wrzesniu i czy nadal zalicza sie do sezonu?

Komentarz

Czy mógłby ktoś polecić mi jakiś hotel.Lecę z kolezanką w maju patrzałam na hotele,ale jest tyle tego,że nie wiadomo co wybrać.I gdzie najlepiej się można zabawić o tym czasie bo wiem,że sezon imprezowy dopiero rusza jakoś w czerwcu.Z góry dziękuje.

Komentarz

Cala Gracio i Tanit to dwa rozne hotele. Usytuowane obok siebie .Bylam w zeszlym roku. Polecam. blisko San Antoni a tam mozna zlapac darmowy bus ktory dowozi np. do clubu Pacha. Bylam we wrzesniu na 2 tyg i pogoda byla ladna. Upal. Ja na Twoim miejscu wybieralabym jednak cos w Playa den Bossa albo Evissa. Najlepsze kluby blisko - nie trzeba tracic kasy na taxi.

Komentarz

Trwa
            X