Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
ceny na ibizie Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Hiszpania, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• ceny na ibizie

witam! moze mi ktos powiedziec cos o cena ? slyszalam ze jest tam beardzo dorogo inetersuje mnie ogolne ceny wyżywienia

Witaj,

Na Ibizie spędziłem 18 dni w lipcu br. Był to wyjazd (na własną rękę). Ceny w spożywczych potrafią się różnić niesamowicie, bowiem i 10x, czyli w markecie tuz przy plaży (wcale nie małym, możesz kupić mineralną 1.5l za 1.2 E, a kawałek dalej już za 0,3 E).

Najtańsze sieci to : Spar, Eroski i taka z "króliczkiem". W nich możesz kupić świeżutkie bagietki prosto z pieca za ok 0.5E, gdzie w pozostałych kosztują o 1E więcej.

Może napisz jakie ceny cię konkretnie interesują.

Pozdrawiam
    Moje podróże małe i duże | ibiza | thassos

Komentarz

Witam,czytam wasze posty odnosnie tej Ibizy nie wiem w czym sie tak podniecacie,bylem w czerwcu w San Antonio,indywidualnie,bilet sam zalatwilem i hotel tez łacznie 14 dni, cała wyspa jest strasznie droga, fakt jest tam fajnie szczegolnie dla ludzi którzy jadą sie zabawić,niestety wejsciowki do klubów w cenie 60 Euro to lekka przesada,imbrezy cos w stylu Mielna czy łeby latem,tylko troszke bardziej odpicowane,ja na 14 dni łącznie z przelotem i wyrzywieniem no i z dosyc pełnym wrażeń życiem tam, wydałem ponad 3000euro,powiem tak było fajnie,ale wiecej tam nie pojade,w te wakacje wybieram sie do Meksyku,również na własną reke,na Ibizie łątwo strasznie stracic rachube pieniadza,tak jak mi sie stalo,
      Pozdrawiam
      ewentualne pytania na new_yorker@wp.pl

Komentarz

imbrezy cos w stylu Mielna czy łeby ?? jesli w Mielnie i Łebie graja tacy dj jak: David Guetta, Eric Morillo, Bob Sinclair, Carl Cox to ja jade! )))
        ok. 60 Euro w zeszlym roku kosztowal wjazd na Swedish House Mafia w Pacha a 70 Euro David Guetta. Reszta biletow duuuzo tansza np. Tiesto w Privilege (najwiekszy klub na swiecie) 35 Euro za wjazd. To i tak sporo wiem. Ale ja uwazam ze warto.

Komentarz

No i właśnie o to chodzi, ze nie zrozumieją Ibizy osoby, które słuchają muzyki w dyskotece nad morzem...
          Ibiza to mekka dla miłośników Armina, czy Oakenfolda. Dlatego jeśli nie czujecie tego kliematu, wybierzcie dużo tańszą Majorkę... bo nie ma sensu przepłacać i być rozczarowanym.
          Dla mnie jedne z najlepszych wakacji w życiu, inne od Kuby, inne od Egiptu. Po prostu trzeba wiedzieć po co sie jedzie w dane miejsce.

Komentarz

Amen siostro! Też byłam na Kubie i w Egipcie. W tym roku znowu odwiedzam Ibize bo warto! nigdzie nie ma takiego klimatu i takich imprez. Ponadto Majorka wcale nie jest tansza... jednym słowem POLECAM!

Komentarz

Trwa
            X