Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
perfumy z Majorki Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Hiszpania, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• perfumy z Majorki

Witam wszystkie eleganckie kobitki, napiszcie proszę, gdzie lepiej zaopatrzyć się w perfumy i kosmetyki: na lotnisku czy na miejscu?

na miejscu........jest tysiące perfumerii np a El Arenalu...polecam......ja kupiłam za 1/3 ceny.........przywiozłam kilka falkonów.....Kelvina Claina..One .np. 100ml za 100 zł......

Komentarz

~Czerwień napisał(a):

> na miejscu........jest tysiące perfumerii np a El
      > Arenalu...polecam......ja kupiłam za 1/3
      > ceny.........przywiozłam kilka falkonów.....Kelvina Claina..One
      > .np. 100ml za 100 zł......

Dzięki, czuję, że znów znów poszaleję jak na Kanarach :-)))

Komentarz

A czy jesteście pewne ,że na miejscu są same orginały?Na Kanarach wiekszość
        sklepów jest w rękach arabskich,albo jeszcze gorzej -hinduskich. Jakoś nie mam
        do nich zaufania.Czy na Majorce jest podobnie?

Komentarz

~diwona napisał(a):

> A czy jesteście pewne ,że na miejscu są same orginały?Na
          > Kanarach wiekszość
          > sklepów jest w rękach arabskich,albo jeszcze gorzej
          > -hinduskich. Jakoś nie mam
          > do nich zaufania.Czy na Majorce jest podobnie?

Nie mam wątpliwości, oryginały.

Komentarz

Oczywiście, że podróby. Znajomy pracuje w Coty Polska i nie raz mnie uświadamiał, że te tzw "okazje" to lipa. W tym biznesie marża sprzedawcy jest bardzo niska, liczy się przede wqswzdtkim cena producenta, a ten nie puszcza kosmetyków poza sprawdzone i zaufane kanały dystrybucji - prestiż w tym biznesie jest najważniejszy. Oczywiście nie mówimy o sytuacji gdy uliczny sprzedawca sprzedaje np. kradziony towar. Na europejskich bezcłowkach ceny są niewiele niższ niż w normalnym detalu. W najtańszej bodajże strafie bezcłowej nsa świecie - w Dubaju - są ok 20% niższe niż w Europie.

Naiwnym życzę powodzenia w zakupie "firmowych" kosmetyków. Oby trzymały zapachj jak najdłużej, he he...

Komentarz

Ja kupowałam Emporio Night men za 39 euro w promocji i jestem pewna, że oryginał.

Komentarz

~bant napisał(a):

> Oczywiście, że podróby. Znajomy pracuje w Coty Polska i nie raz
                > mnie uświadamiał, że te tzw "okazje" to lipa. W tym biznesie
                > marża sprzedawcy jest bardzo niska, liczy się przede wqswzdtkim
                > cena producenta, a ten nie puszcza kosmetyków poza sprawdzone i
                > zaufane kanały dystrybucji - prestiż w tym biznesie jest
                > najważniejszy. Oczywiście nie mówimy o sytuacji gdy uliczny
                > sprzedawca sprzedaje np. kradziony towar. Na europejskich
                > bezcłowkach ceny są niewiele niższ niż w normalnym detalu. W
                > najtańszej bodajże strafie bezcłowej nsa świecie - w Dubaju -
                > są ok 20% niższe niż w Europie.
                >
                > Naiwnym życzę powodzenia w zakupie "firmowych" kosmetyków. Oby
                > trzymały zapachj jak najdłużej, he he...

Nie demonizujmy aż tak z tymi "podróbami" :-)

Komentarz

39 euro to cena realna i prawdopodobnie z 75 o ile nie 50 ml....

Komentarz

kanary to co innego bo mimo że należą do hiszpanii to nei są w unii, są taką specj. strefą i podatki na wiele rzeczy są tam niższe stąd tańsze perfumy, paliwo, alkohole itp.

ale majorka nie ma aż takich przywilejów więc tam oryginały mogą normalnie kosztować atanie mogą być podróby

Komentarz

byłam na kanarach i na majorce i kupowaąłm perfumy w dobrych perfumeriach, tam jest tego mnóstwo i na 100% to orginaąły, ok. 30 % taniej.wiec warto. nie polecam kupowac od hindusów bo peweni to ,sciema jakas

Komentarz

Zgadzam się z tobą, nasza kolezanka internautka troche jest nie zorientowana

Komentarz

~mysia napisał(a):

> Zgadzam się z tobą, nasza kolezanka internautka troche jest nie
                          > zorientowana

Poza tym Hindusi mają na ogół małe sklepiki i nieciekawe ceny. Będąc na Kanarach kupowałam kosmetyki i perfumy w dużych sklepach w fajnymi promocjami.

Komentarz

Trwa
                          X