Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Indie.Goa czy Kerala?

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Indie.Goa czy Kerala?

Osoby wybierające się do Indii zastanawiają się jaki wybrać rejon.Goa czy Kerali.Sam kiedyś byłem w tej sytuacji i zanim pojechałem pierwszy raz wte rejony przeglądałem fora i na podstawie ich podjąłem decyzję.Są osoby które ze mną sie nie zgodzą.Moja opinia jest skierowana dla przeciętnych osób czyli większości.Normalna osoba lubi plaże,spokój,dobre jedzenie ,wszystko by było ułożone zaplanowane i zero ,,sztresu',Nienormalni trochę tacy jak ja czyli, lubiący wszystko co inne, dziwne ,niezrozumiałe.jak to mówi klasyk ,musi być,,śmieszni o straszno''.

Reasumując Jak jedziemy pierwszy raz to radze wybrać Goa.jest to rejon najbardziej przypominający stary kontynent.,,Wbicie'' się w Indie będzie łagodniejsze a i atrakcji turystycznych jest w tym rejonie dużo więcej niż na Kerali.
    Goa plusy to większy wybór plaż
    sporo dyskotek
    większy dostęp do sportów wodnych
    restauracje hotele na bardziej ekskluzywnym poziomie
    atrakcje turystyczne takie jak Stare Goa,Hampi,safari pod wodospad,delfiny,hipisowski targ
    dostęp do alkoholu
    rejon gdzie żyje najwięcej chrześcijan w Indiach

Kerala Verkala ,najlepsza plaża w indiach
    niższe ceny
    większy spokój ,brak ,,upierdliwych ''handlarzy
    duże fale ,jak się umie je wykorzystać to morze bez fal nigdy już nie będzie morzem(tylko nie zawsze są)
    większa mistycznmość
    Atrakcje Boat House,Ford Kochi,rozlewiska Kerali,plantacje herbaciane
    owoce morza ,kokosy,
    rejon komunistyczny wszystko jest ułożone ,nawet taxi ma jedna cenę jak i z góry określony artykuł w sklepie.
    To tak na szybko.pewnie nie wszystko wpisałem.

Więcej jak by ktoś był zainteresowany szczegółowymi informacjami rejonów ,zdjęć opisów proszę szukać na:

http://pozdrozeciwroze.blogspot.com/

Byłem w Indiach już kilka razy. Zdecydowanie polecam rejon Goa.

Komentarz

Ja byłem w dwóch największych miastach na Goa, czyli na Anjuna i Margao i gorąco (dosłownie) polecam

Komentarz

Czy jest mozliwosc na fajny snorkling na Goa ?☺

Komentarz

W Indiach jeszcze nie byłem, ale jest to mój obowiązkowy punkt wyprawy. Może w następnym roku się uda

Komentarz

Zamieszczone przez Tigrita Zobacz posta
            Czy jest mozliwosc na fajny snorkling na Goa ?☺
            Goa to nie jest specjalnie polecane miejsce na snorkeling, ale zalezy tu tez duzo od pory roku. Poczytaj na anglojezycznych stronach, jest sporo relacji.

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Indie, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
            Trwa
            X