Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Wiza Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Indie, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Wiza

Mam pytanko czy na Goa potrzebna jest wiza jak tak to gdzie mozna ja kupic

My wylatujemy z BB więc wizę załatwia nam Biuro mamy tydzień przed wylotem oddać paszporty na załatwienie wizy.Ale to odległe czasy ponieważ wylatujemy dopiero w 2012 r.Co nie znaczy sie się już nie cieszymy.Pozdrawiam

Komentarz

Wiza oczywiście jest potrzebna można ją załatwić w Ambasadzie indii patrz strona internetowa tam są wszystkie informacje / trwa to co najmniej 2 tygodnie/ lub załatwić to przez biuro podróży za doipłtą.

Komentarz

Dwukrotnie lecąc na Goa załatwiałem wizę osobiście w Ambasadzie Indii w Warszawie. Niedawno załatwiałem wizę znajomemu i trzeba było czekać ponad 2 tygodnie.

Komentarz

ja na swoją wizę ( we wrześniu) oczekiwałam ponad 2 tygodnie. Fajne jest to,że status rozpatrywania wizy można sparwdzić on-line na stronie internetowej :-)

Komentarz

a potrzebna tam wiza(:P) myslałem ze obiejdzie się bez

Komentarz

Trwa
            X