Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Bali w porze deszczowej jaka pogoda w styczniu ? Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Indonezja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Bali w porze deszczowej jaka pogoda w styczniu ?

Hej czy ktoś z Was był na Bali w styczniu, czytam że to szczyt pory deszczowej, jak to wyglada w praktyce ? statystyki pogodowe pokazują że w tym miesiącu jest najwięcej opadów w ciagu całego roku? czy wtedy pada od rana do wieczora cały czas ? czy może tylko wieczorami ? czy może w ciągu dnia ale 15 minut i zaraz słonko tak jak to bywa na karaibach ? a może poprostu całymi dniami jest mleko ..na niebie i brak słonka, kto był o tej porze proszę o informację-) z góry dziękuję-) bo w necie na ten temat ile ludzi tyle opini..można dostać8-):?

Bepi,mam wstępnie zaplanowane spotkanie z Pawłem z Indo_explorer na Bali ,zapytam się u żródła,będzie najwiarygodniejszym informatorem, w końcu mieszka tam już od ładnych paru lat.

Komentarz

Bepi to najgorszy miesiac na Bali:
      własnie Paweł nam opowiadał ze w porze deszczowej potrafi lac nawet tygodniami,ja byłam jak juz sie konczyla pora deszczowa a opadów było dużo.!!!

Komentarz

Bepi ale to super pora na Malediwy (:P)
        nie chcesz ?

Komentarz

dzięki Daga szukam jakiejś alternatywy bo mi teraz nie wypalił urlop listopadowo-grudniowy bo mąż zawalony robotą aż do wigili nie ma mowy o urlopie na który czekam już od tylu miesięcy :X , szukam kilku opcji wakacji na ten nieszczęsny styczeń, nigdy nie byłam o tej porze roku na urlopie ,przeglądam i przeglądam i patrze że w tym styczniu to Bali nie aż takie drogie.. jak na bali:P więc zaraz mi się lamka czerwona w głowie zaświeciła .. tanio więc coś musi być nie tak.. no i wyszło szydło z worka, pogoda nie teges ..to dlatego te ceny sa jeszcze przyzwoite jak na ten kierunek

Komentarz

no to mnie załamałaś , buuuuuuuuu
            Algida ja na malediwy bardzo bardzo chetnie, moge miec walizkę w 5 minut spakowaną byleby tam być, ale cena mi nie pasuje w wersji all inlusiv :P:P:P a wiesz że tam sobie na HB rady nie damy..wtedy to będzie rajski ale alcatraz ..bede siedzieć w raju , widoki pocztówkowe ale z jęzorem... do kolan , przy tych cenach drinków(i naszych mozliwościach

Komentarz

Bepi,jak możesz to strzelaj w I poł stycznia ,tak praktycznie zaraz po Sylwku,bo trafiają się czasami dobre lasty..W II poł,będzie już gorzej ,bo zaczynają się ferie u nas ,a w lutym u Helmutów.
              Maledivy Ok,ale cenki raczej wysokie, nie wiem jak z Brazylią?? jaka pora sucha czy deszczowa??

Komentarz

Daga ma racje !!!Nastaw się na urlop zaraz po sylwestrze to jest szansa na dobre cenki !!!!

Komentarz

weż jeszcze pod uwagę na Dominikanie rejon La Romana,całkiem fajna Bahia tam jest, i na Sanoe
                  bliżiutko(tu)(tu)

Komentarz

dzięki dziewczynki za cenne info o porze lastów styczniowych ale to Bali kusi oj kusi a pewnie jak Dagusia wróci to znowu zawróci mi w głowie zdjeciami a w dodatku ogladałam w ubiegłym tygodniu filmik z Julia Roberts kręcony na Bali i mnie zauroczyła ta wyspa poraz kolejny, oj życia brakuje tyle w głowie człowiek ma planów i marzeń i jeszcze sobie trza radzić z tęsknotami w miejsca w których się było, ciagle walka ze sobą, tu kusi coś nowego, tu zaś wygoda i lazury chyba sobie strzelę kolejnego desperado na uspokojenie-D

Komentarz

Bepi też patrzę na styczeń i szukam alternatyw :-) Mówią że Bali w styczniu to szczyt pory deszczowej ( gdzieś wyczytałam w mądrych księgach, ze to najgorszy okres na Bali to styczeń i luty :-( )

Co do Brazylii to wg. Brazylijczyków to najlepsza pora na Brazylię, a konkretnie na wybrzeże w okolicach Fortaleza, Salvador po Rio :-) Niestety jak patrzałam na ceny to mnie sczyściło - tzn. są powalająco wysokie jak przystało na porę suchą, czyli od 1100 euro za B & B a 2500 euro za all in - mówimy oczywiście o 2 tyg :-(

Komentarz

Oj Bepi czeka Was chyba Kenia bo to świetna pora na Kenię -styczeń8-) ja byłam w styczniu słońca duuuużoooo tak jak tygryski lubią najbardziej8-)8-)8-) ja w tym roku właśnie Bali zamieniłam na Kenię

Komentarz

Witaj Bepi ja byłam na Bali 10 dni rok temu na koniec stycznia a hotelu Melia Bali. Byłam z Santripsa na wycieczce Singapur, Hongkong, Bali. Też obawiałam sie pogody na wyspie. Jednak nie było potrzeby. Jedyny minus to paskudna wilgotność, nie było czym oddychać, myślę, ze nawet gorzej niż na Karaibach latem. Gorąco i wiele słońca. Wieczorami popadało nawet ulewnie ale chwilowo. Nie spotkałam sie z sytuacją opadów dłużej niż godzinę. Właściwie to podobnie jak na Karaibach w porze deszczowej. Acha, słońce strasznie pali!!! Pierwszego dnia wydawało mi się, że są chmury i byłam na słońcu bez filtra, spaliłam sie strasznie. Podsumowując nie bój sie pogody na Bali w styczniu poza wielką duchotą pogoda jak w porze deszczowej na Dminikanie czy Meksyku. Wyspa jest piękna, jestem w niej zakochana, choć weź pod uwagę, że lazurku tam nie znajdziesz Śmię nawet powiedzieć, że urok wyspy i mieszkających tam ludzi bardziej mnie rzucił na kolana niż na Koh Samui!

Komentarz

Bepi,
                            ja byłem na Bali w lutym czyli też pora deszczowa. Deszcz nie padał Jednak zawsze musisz brać pod uwagę, że możesz tak nie trafić w tym okresie Niestety coś za coś. Wiesz, że pogoda jest nieprzewidywalna i ryzyko istnieje zawsze

Komentarz

dzięki ER, ja właśnie siedzę na Weather Underground i sprawdzam historię pogody na Bali w ostanich 10 latach w porze deszczowej czyli w styczniu, i wynika z tego że tam jest ogromna ruletka z tą pogodą ::: , czasem widzę słońce i brak deszczu cały tydzień a czasem brak słonka przez nawet 2 tygodnie:S czasem tylko 5 dni słonecznych w ciągu całego miesiaca w styczniu a czasem 15 dni słonka totalna ruletaaaa jak zaś klikam maj-czerwiec to same słoneczka prawie cały miesiąc moze ze 3 do 5 dni deszczowych: ciekawe czy jak na tych mapach jest pokazana burza to jest burza cały dzien czy im chodzi o poranną burzę i pół godzinną a potem OK a oni już zaliczają ten dzień jako kicha..8-)hmm
                              Wiem że tam lazurów nie zaznam , ale tam mnie zauroczył ten klimacik wyspy, kultura, piękne hotele, no i te światynie to chyba jedyne światynie ....:które mnie zauroczyły, sa takie inne niz gdziekowlwiekniasamowita zabudowa :a lazurki to wrazie czego na Gilisię znajdzie

Komentarz

Trwa
                              X