Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Bali czy Mauritius

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Bali czy Mauritius

We wrześniu wybieramy się w podróż poślubną i nie jestem pewna czy lepiej wybrać Bali czy Mauritius. Zależy mi na dobrych plażach, ale nie planujemy całego pobytu przelezec tylko równie zwiedzać. Stąd moje pytanie czy na Bali są jakieś piękne plaże? Bo kulturowo bardziej nas pociąga Indonezja. Może ktoś kto był w obu miejscach się wypowie jak ze standardami hoteli na wyspach.

Jak dla mnie zdecydowanie Bali.
    Cała Indonezja zresztą - Jawa, Sumatra - jechać obowiązkowo

Komentarz

Wg nas Mauritius :-)

Komentarz

Bali: tańsze, bogatsze kulturowo, więcej tam można, świątynie jak ze snów. Bali jest świetne.

Komentarz

Bali - przereklamowane , hałasliwe, plaże brudne ( Seminyak), okoliczne wyspy warte odwiedzenia - Swiatynie? 1 dzień wystarczy. Mauritius - spokój nikt nie zaczepia, piekne plaże czyste i puste (Mont Cheri) wyspa mala zjezdzic mozna atrakcje w 2 dni. co do pytania -jak ze standardami hoteli na wyspach. to znowu - o jakim poziomie hotelu i kasy mówimy? Tu i tu są luksusowe hotele bez zarzutu ale ile chcesz wydać? Bylismy tu i tu - i wybieram Mauritius - ze wzgledu na klimat .Zresztą nie ważne gdzie ważne z KIM

Komentarz

Jak chcesz piękne plaże i wysoki standard hoteli to może jednak weź pod uwagę Malediwy...

Komentarz

Ja bym wybrał Mauritius

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Indonezja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
              Trwa
              X