Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Kuba z Rainbow Tours Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Kuba, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Kuba z Rainbow Tours

Kuba z Raibow Tours - szukam informacji, był ktoś? bardzo prosze o odpowiedź!!!

O jak dobrze ze ktos poruszył ten watek tez jestem bardzo zainteresowany tym tematem. Poniewaz sam chce sie wzbrac na Kube a tez doszły do mnie słuch ze rainbow bardzo fajnie to oranizuje. Dawajcie znac jak ktos wie co i ja!!!

Komentarz

o Kubie z Rainbow nic nie wiem, bo byłam z NEC ale kierunek wybraliście super!!
      jak mnie się tam podobało, to możecie poczytać na stronie, której adres jest w moim podpisie
      milego pobytu

[%sig%]

Komentarz

Ja takze bylabym zainteresowana opiniami i wrazeniami! Moi znajomi byli w tym roku na wycieczce "buenos dias cuba" z RT i wrocili meega zadowoleni, ale chcialabym poznac opinie innych osob, zeby wyrobic sobie jakas opinie o biurze i wycieczce.

Komentarz

Witam,
          jeżeli chodzi o Cubę z Raibow to niestety niewiele mogę powiedzieć, ale służę pomocą w grudniu (lecimy z nimi 25.11.07 na Buenos Dias Cuba).
          Jeżeli natomiast chodzi o biuro to ja wybrałam ich w zasadzie "na pewniaka", ponieważ byłam z nimi na <a href="http://www.wakacje.pl/oferty2.phtml?cena_od=1&rodzaj=20&order=cena_min" target="_blank">objazdowej</a> Tajlandii w zeszłym roku w listopadzie i było ok. Organizacja fajnie, hotele na trasie ok (w katalogu pisali o minimum 3* a w rzeczywistości 3*był tylko raz, reszta była 4* a w Chiang Rai był 5* Best Western :-)) Także ja polecam.
          Pozdrawiam i służę pomocą na temat Cuby ... po 10 grudnia :-))

Komentarz

hej i jak bylo na kubie z rainbow? ile to Cie kosztowało? jak długi pobyt i jak z posiłkami? czy byles z opcja all????

Komentarz

Witam
              wczoraj właśnie wróciłam, suuuuper........RT zdał egzamin na 6 z plusem.
              Objazd 10 dni - można zobaczyć całą Kubę taka jaka jest naprawdę - 4 dni w Varadero......typowy kurort turystyczny.

Komentarz

witaj ivonaz ! czy w Varadero byłaś może w hotelu San Beach? powiedz mi jeszcze proszę jak z tymi adaptorami ile to kosztuje na lotnisku ? opowiedz troszkę
                je lecę 20.01 więc już juz.... pozdrawiam

Komentarz

witaj

w Varadero adapterów nie potrzeba, choć na wszelki wypadek można zabrać - czasami mało jest gnizadek z 220 V-
                  Sun Beach - nie byłam akurat tam ale kolega opowiadał, że standardowo jest OK, duż ludzi z Kanady - uwaga bo bardzo zadufani w sobie, są mocno zdziwieni (szczególnie polscy kanadyjczycy) że stac nas na wakacje na Kubie. Ale generalnie ze słyszenia wiem że hotel jest całkiem całkiem. no i nad morzem.

Przepiękne plaże i jeszcze piękniejsze morze vel ocean ( już Ci zazdroszcze)....
                  Varadero nie oddaje jednak klimatu Kuby....trzeba ją zobaczyć poza kurortem bo tutaj wszystko pod turystów...

na 62 ulicy jest fajny klub o nazwie 62 z muzą na żywo....niedaleko dyskoteka pod gołym niebem za 3 peso wejście....trzeba jednak chodzić za muzyką bo nie ma klubów jeden koło drugiego....raczej marnie z rozrywką ale można coś dla siebie znależć.

Komentarz

serdeczne dzięki,no to mi trochę ulżyło z tym hotelem choć luksusu w 3 gwiazdkach się nie spodziewam.mam nadzieje ze i ja bedę zadowolona z pobytu.
                    gorąco pozdrawiam i jak znajdziesz chwilkę to poopowiadaj jeszcze,chętnych do czytania nie brakuje

Komentarz

~ivonaz napisał(a):
                      > duż ludzi z Kanady - uwaga bo bardzo
                      > zadufani w sobie, są mocno zdziwieni (szczególnie polscy
                      > kanadyjczycy) że stac nas na <a href="http://www.wakacje.pl/oferty2.phtml?dojazd=10&lastminute=1&order=cena_mi n" target="_blank">wakacje</a> na Kubie.

Rzeczywiście Kanadyjczyków jest chyba najwięcej w Waradero, ale bzdurą jest że są zadufani. życzyłbym naszym rodakom takiej swobody, humoru i umiejętności zabawy jaką prezentują Kanadyjczycy na Kubie.

[%sig%]

Komentarz

być może masz rację ale ja trafiłam na właśnie takich Kanadyjczyków....

Komentarz

powiedz mi jeszcze proszę jak lot? jakimi liniami leciałaś? pozdrawiam

Komentarz

Hej,

ja wybieram sie na Kube z Rainbow Tours 10 lutego czy moglabys odpowiedziec mi na pare pytan :-) Ile kaski trzeba zabrac zeby miec na wstepy, nie chodzic glodnym i kupic drobne pamiatki? Czy szczepilas sie na cos przed wyjazdem? Jaki jest standard hoteli podczas objazdu? i czy dostaje sie cos do jedzenia podczas lotu?
                            Z gory bardzo dziekuje.

Komentarz

witaj

byłam na zorganizowanym wyjeździe więc wszystkie posiłki były w cenie podczas objazdu, jedynie napoje do kolacji płatne. Naśniadanie mają prawie w każdym chotelu świeżo wyciskany sok z pomarańczy.
                              lecialam liniami Air Italy Polska a RT zapewnił nam jedzonko i popitusię, można oczywiście kupić na pokładzie coś do picia. Samolot OK.

podczas objazdu warto spóbować jak inaczej smakują owoce które sprzedają ludzie w małych mieścinkach (wioskach), mają duży wybór i najczęściej obierają i kroją na miejscu za 1 - 2 peso. Ananasy poprostu rozpuszczają się w ustach.

Hotele były raczej skromne ale czyste, czasami jednak czuć było stęchły zapach materacy ( zbyt wilgotno aby wszystko schło ). Zazwyczaj wszędzie był basen, czasami bez wody, zawsze animacje - nawet jeśli tylko nasza grupa była w hotelu czyli min nauka salsy, bachaty czy marengi. Bawiliśmy sie tak dobrze że bywały sytuacje że barman stawiał nam pyszne mojito.

Jeśli chodzi o kasę to 1 peso raczej = 1 euro, nie jest tanio, mała woda czy małe piwo w hotelu czy knajpie 2 peso a na stacji benzynowej można kupić już za 0,60 - 0,80 peso.

Należy wziąć ze sobą długopisy, plastry, szmponiki, pastę do żebów ( jeśli ktoś ma dostęp do póbek to super), ludzie są b. wdzięczni i za to można robić sobie z nimi zdjęcia - dawać w małych miejscowościach, w większych miastach to wyudzacze....

Za kibelek na mieście płacimy od 0,10 do 1 peso jak kto da, ale uwaga.....bywa tak, że toaleta zostaje spłykiwana przez pana z wiaderkiem jak tylko wymkniesz się z niej - ponieważ drzwi sięgają do pach można sobie pogadać podczas siusiu.

Komentarz

Trwa
                              X