Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
JAKA pogoda na Kubie na początku grudnia? Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Kuba, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• JAKA pogoda na Kubie na początku grudnia?

Słuchajcie, kto z Was był na Kubie w grudniu? Wiem, że pytania o pogode to jak prośba o wrózenie w fusów. Jednak utkwiło mi w głowei, że dziewczyny były w okresie świąteczno noworocznym i w kurtkach siedziały? Tylko nie pamietam kto? Tabelki i wykresy pokazują, że styczeń i luty to najchłodniejsze miesiące, więc niby grudzień to jeszcze powinna być karaibska gorączka, bo o taką pogode mi chodzi?

Ktoś ma jakies doświadczenia?Aaa i jeszcze o której tam zmrok zapada w grudniu?

Witaj, my byliśmy dwa lata temu, od 6 grudnia do 21, było zimno straszliwie, w Hawanie lało przez cały czas (łącznie z ogromnym gradem). Ostatniego dnia naszego pobytu zrobiła się piękna pogoda i gorąco.
    Z tego co pamiętam to w nocy temperatury spadały nawet do 2 stopni na plusie. W dzień strasznie wiało, co jeszcze bardziej potęgowało odczucie zimna.

Komentarz

Dzięki Nanulek, tak włąsnie sie obawiam, ze to loteria z pogoda między grudniem, a lutym.....8-)8-)8-)

Komentarz

momi Ewela była w styczniu i miała 12 stopni , no nie przez cały pobyt , ja Kubę biorę pod uwage od kwietnia do listopada max (:P)

Komentarz

O teraz mi przypomiałaś, ze to Ewelina siedziała w lobby w kurtce? Tez tak myślę że tak od konca marca do końca pażdziernika. Na Karaibach ma być parno, duszno i goraco.. Inaczej to nie Karaiby(tu)

Komentarz

My mieliśmy piękną słoneczną pogodę, niemal przez cały pobyt.
            Raz tylko pokropiło przelotny deszcz

Komentarz

http://dn3xvn5nu3tgm.cloudfront.net/...43933279s2.jpg

Zdjecie zrobione wlaśnie w grudniu

pozdrawiam
              Ola

Komentarz

Dzięki Olu, a kiedy byliście na Kubie? Bo chyba gdzieś od 2-3 lat czytam o takich anomaliach pogodowych w okresie naszej zimy, bo przecież to zawsze był wysoki sezon na Kubie, a teraz już któryś raz czytam, ze było zwyczajnie ZIMNO ::: A tego na Karaibachg bym nie przeżyła, bo ja 3/4 czasu spedzam w wodzieB)

Komentarz

Byłem na przełomie listopada i grudnia. To dobry okres na Kubę. Jak dla mnie pogoda była super zarówno do zwiedzania jak i na wypoczynek. Temperatura regularnie 22-24 stopnie, na słońcu nieźle przypiekało, więc źle nie było . Krótkie portki i rękaw cały czas - czasem wieczór nieco chłodniej. Morze (Varadero) nie takie ciepłe jak na południu Europy ale absolutnie do kąpieli. Wietrzyście. Dwa- trzy dni ( na dwa tygodnie) były lekko deszczowe, ale żadne ulewy. Codziennie jednak sporo chmur więc słońca nie ma non stop - może jeden dzień był tzw. pełny lazur.

Komentarz

Momiś , ja wprawdzie byłam w sierpniu 2006r, wtedy było gorąco, parno ale mój znajomy był na Kubie w marcu, w ciągu dnia było pięknie i cieplutko, ale wieczorami koniecznie swetry ...woda w basenach była lodowata...

Komentarz

My byliśmy na początku grudnia i przez całe 2 tygodnie była piękna słoneczna pogoda z tem około 30 stopni, ale zaraz po naszym wyjaździe zaczęło podać i lało ponoć przez tydzień z temp. około 20 stopni- Różnie bywa

Komentarz

Moje znajome w grudniu 2012 były 2 tyg w Varadero i miały piękną pogodę. Nie znam szczegółów -ile stopni,ale wiem,że nocy chodziły porozbierane, w dzień pełne słońce. Nawet spojrzałam teraz na jej zdjęcia i czuć w nich gorąc

Komentarz

Momi, od grudnia do stycznia to najchłodniejsze miesiące w roku. Teoretycznie jest średnio 24-25 stopni, idealnie na zwiedzanie. Oczywiście to też kwestia anomalii pogodowych. Jeśli na Florydzie spada śnieg to automatycznie na Kubie robi się chłodniej.
                          Niestety my nie mieliśmy szczęścia (II połowa stycznia). Nie chodzi nawet o to, że zimno bo w lampie trudno się zwiedza, ale o to, że lało nam i wiało. Wiesz to też kwestia tego ile się zapłaciło. Jeśli z początkiem grudnia zapłacisz mało a wtedy jest dużo perełek to inaczej, ale jeśli w styczniu (jeden z najdroższych okresów) płaci się sporo to mimo wszystko człowiek jest trochę zawiedziony....
                          Wielokrotnie Klienci, którzy latali na początku grudnia raczej sobie chwalili pogodę, także ja bym się zupełnie nie obawiała, bo i ceny rozsądne i już wiesz czego ewentualnie (odpukać!) możesz się spodziewać, więc nie zaskoczy Cię już nic, nawet chwilowe oberwanie chmury... ;-)))))

Komentarz

Jak zwykle mozna na was liczyć...zawsze mi napmieszacie w głowie Ale przynajmnjie wiem, ze nie skreślam Kuby na grudzień z listy kierunków, tym bardziej że prawdopodobnie będzie to ostatnie 2 tygodnie listopada i pierwsze dwa tygodnie grudnia(tu)

Dzięki Kochani-D-D-D

Komentarz

Sluchajcie ja mieszkam na KUbie juz od bardzo dana wiec moge powiedziec ze normalnie grudzien to kubanska zima. ale to nie znaczy ze musi byc zimno, to tak jak u nas jednego roku pogoda ponad 30 stopni a nastepnego 15, 16 a czesto i mniej. Natomiast najgorszy okres na zwiedzanie to od czerwca do wrzesnia upal niesamowity, moze rowniez padac deszcze i niesamowicie parno,pot sie leje z czlowieka, zwiedzanie to meczarnia.
                              Ja uwazam ze najlepszy okres na Kubie to marzec,kwiecien i maj. z tym ze w tym roku leje codziennie.Dzisiajj rowniez. Wedlug kalendarza maj to deszczowy miesiac, ale nie znaczy to ze kazdego roku sa ulewy.
                              Lepiej przyjechac na Kube w grudniu niz w lipcu czy sierpniu.
                              Przyjezdzajcie do Hawany jest to piekne mimo ze bardzo zniszczone miasto.

Komentarz

Trwa
                              X