Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Kuba z TUI - czarter Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Kuba, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

Czekam na ofertę

Komentarz

Też jestem ciekaw oferty i czekam z niecierpliwością. Ciekawe dlaczego nie objęli Dominikany czarterami LOT-u ?

Komentarz

Wygląda na to, że ceny nie będą jakieś powalające, jest już oferta na egzotykę (sezon 2013/2014) na stronach Rainbow Tours z przelotami Dreamlinerami i ceny są do przyjęcia, ok. 20 czerwca mają być katalogi TUI, w internecie oferta ma się pojawiać już niedługo, pewnie w TUI będzie trochę drożej niż w RT, ale raczej nie będzie cen z kosmosu, no i wylot bezpośrednio z Warszawy w super komfortowych warunkach, nawet klasa ekonomiczna jest wypasiona.

Komentarz

A ja czytałam ,że dreamlinery bedą latać na Kubę do Meksyku, na Dominikanę i Tajlandii z Warszawy.

Komentarz

Ale cena na styczeń z wylotem z Warsz., nie są konkurencyjne w stosunku do wylotów z niem. biur.

Komentarz

Nawet jak cena jest trochę wyższa to i tak może się opłacać, bo jak się doliczy koszt dojazdu na lotnisko niemieckie, sporo dodatkowego czasu na to poświęconego, brak polskiego rezydenta, to może się okazać, że jednak bardziej opłaca się lot Dreamlinerem z Warszawy, nie każdy mieszka w pobliżu granicy niemieckiej, a nieraz wyloty wcale nie są z tych najbliższych granicy lotnisk. A jak ktoś mieszka w Warszawie czy niedalekiej okolicy to wylot z Niemiec kalkuluje mu się tylko wtedy jeżeli byłby bardzo wyraźnie tańszy.

Komentarz

Czy ja wiem czy tak wyraźnie ? Z okolic Warszawy wystarczy około 1000 zł różnicy i się opłaca. 600 zł na paliwo (a jeśli jest gaz to 300 zł starczy), 400 zł na hotel i parking w Berlinie na 2 tygodnie Przy cenie wycieczki liczonej w nastu tysiącach złotych za 2 osoby to nie jest aż tak wyraźna różnica.

Komentarz

Wszystko zależny od punktu siedzenia, ceny wyjściowej i odległości do pokonania tj. nie w kazdym wypadku mniej znaczy faktycznie mniej. Przy malinowej cenie na Karaiby 500-550 euro jak doliczymy koszt paliwa ( 700 - 800 km) powiedzmy w dwie strony 200-250 euro to juz mamy 600 -700 euro za os przy 2 os. Przy czym przy trasie 800 km przy powrocie konieczny nocleg hotelu. 800 km trasa po locie 10 godzinnym raczej ciężka sprawa.

Komentarz

Nawiasem - air berlin z warszawa - varadero 04.02- 18.02 - 630 euro za 1 os w dwie strony ( czas 15 godzin przez Berlin )

Komentarz

a ja tak sobie spojrzałem w cennik Rainbowa na luty 2014.. przeciętny hotelik 3* w Khao Lak dla rodzinki 2+1 = 21500.... ja za lot z Warszawy przez Singapur na Phuket płacę 7500 plnów (2+1) i ten sam hotelik wykupiony w niemieckim biurze niecałe 950 ojro.
                      W rainbow nie ma wczasów od 14 lutego, tylko 7 lub 22... a ferie w mazowieckiem zaczynają się 14 lutego...(:P)
                      Komentarz zbędny...

Komentarz

Lordowski bo te pakieciki z polskiego biura, to juz osobny rozdział :-)

Komentarz

Mara.. dokładnie... jak komuś Helmutowo za daleko.. może spokojnie wykupić przelot oddzielnie (z Polski) i sam hotel oddzielnie... z Niemiec. Myślenie nie boli...><

Komentarz

Mara78 Zgadza się, każdy musi sobie sam policzyć co mu się bardziej opłaca. Niestety znając nasze realia ciągle pewnie będzie taniej latać od naszych sąsiadów. Nie wiem po ile LOT wynajmuje te Dreamlinery, ale patrząc po ich normalnych cenach biletów to nie jest to raczej tanio. Polskie biuro doliczy sobie jeszcze polską marżę i znowu będzie marudzenie, że biznes się ledwo opłaca bo mało turystów lata.
                            A trasa 800km po locie 10h mogłaby być bezproblemowa, tyle że po 600km kończy się autostrada z Berlina i zaczyna horror

Komentarz

Mały Mis, ale te 630 euro ( 2600 zł ) to koszt jednego biletu, w dwie strony na trasie Warszawa - Varadero z międzylądowaniem w Berlinie, czas łączny 14 godzin bukowanie oczywiście na jednym bilecie. W tym wypadku szkoda zachodu na kombinowanie dolotów tanimi liniami, czy makabrycznych dojazdów przez poł europy, bo weź tu człowieku traf w dolot w promocyjnej cenie, dokup bagaż rejestrowany, czy też dolicz koszty paliwa, hotelu, posiłków

Jezeli idzie o Dreamlinery nie wiem ile, ale podejrzewam ze 750 euro ( 3200 zł ) to raczej nie będzie, a moze jednak hmm

Komentarz

Właśnie patrzę na stronkę airberlin i zastanawiam się czy nie wybrać tego zamiast nart
                                Jeśli airberlin będzie się dalej tak rozwijać jak obecnie i utrzymywać ceny to tymi dreamlinerami LOTu mało kto będzie latać.

Komentarz

Trwa
                                X