Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Kuba czerwiec-lipiec. jaka pogoda? Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Kuba, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Kuba czerwiec-lipiec. jaka pogoda?

cześć. wybieramy się na przełomie czerwca i lipca na K ubę(Varadero). Jaka jest wtedy pogoda ?- wiadomo - pora deszczowa i tak dalej.Odezwijcie się -czy warto w tym okresie tam lecieć. Nie mamy doświadczenia na Karaibach ,jeśli chodzi o lato( u nas). Do tej pory korzystaliśmy z uroków Karaibów w zimie( ferie i tak dalej). Pozdrawiam.M.

Hej.
    Ja tez bede na przelomie czerwca/lipca w Varadero. Do jakiego hotelu lecisz?
    ja mysle,ze nie ma co przesadzac z ta pogoda. 2 lata temu jak bylam na Dominikanie w lipcu to padalo 2-3 razy w ciagu calego pobytu(2 tyg.) jakies 10 minut bardzo intensywnie ale zaraz bylo sloneczko i wszystko wracalo do normalnosci.
    Jedne obawy jakie mam co do Kuby to huragany...

Komentarz

Będziemy od 24 06. w Sol Sirenas Coral( 6 osób).Też obawiamy się tych huraganów,ale miejmy nadzieję,że będzie O.K.Na pewno będziemy mieć piękną pogodę

Komentarz

My od 29 czerwca,wylot z Warszawy,hotel Barcelo Solymar,4 osoby.
        Pozdrawiam.

Komentarz

Trwa
        X