Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
zwierzaki na Malediwach Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Malediwy, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• zwierzaki na Malediwach

Zaczynam marzyć o wakacjach na Malediwach, rajskie plaże na zdjęciach zapierają dech i chciałoby sie tam choć raz w życiu pojechać, jednak jest jedna rzecz, która mnie niepokoi: zwierzaki!!! Bardzo proszę osoby, które były o info nt. krabów, jaszczurek owadów, płaszczek, rekinków, dziwnych ryb itp.... Nie koniecznie lubię te stworzenia - czy one mogą być szkodliwe, czy np. wchodzą do pokoju wieczorem, czy udaje się nie wdepnąć w nie na plaży? I to karmienie płaszczek - dla mnie płaszczka to niestety obrzydliwstwo, a widzę że dla wielu osób to duża atrakcja - co wtym jest?. Czy były na Malediwach jakieś osoby , które też trochę bały się kontaktów ze zwierzętami, jak sobie poradziliście, jak jest naprawdę???? Proszę o info. Pewnie i tak kiedys tam pojadę , niezależnie od odpowiedzi (te widoki...), ale chciałabym wiedzieć co może spotkać nas podczas wypoczynku, żeby nieco się psychicznie przygotować ))

~ania gm napisał(a):

> Zaczynam marzyć o wakacjach na Malediwach,
    > rajskie plaże na zdjęciach zapierają dech i chciałoby sie tam
    > choć raz w życiu pojechać,
    > jednak jest jedna rzecz, która mnie niepokoi:
    >
    > zwierzaki!!!
    >
    > Bardzo proszę osoby, które były o info nt. krabów, jaszczurek
    > owadów, płaszczek, rekinków, dziwnych ryb itp....
    > Nie koniecznie lubię te stworzenia - czy one mogą być
    > szkodliwe, czy np. wchodzą do pokoju wieczorem, czy udaje się
    > nie wdepnąć w nie na plaży?
    >
    > I to karmienie płaszczek - dla mnie płaszczka to niestety
    > obrzydliwstwo, a widzę że dla wielu osób to duża atrakcja - co
    > wtym jest?.
    >
    > Czy były na Malediwach jakieś osoby , które też trochę bały się
    > kontaktów ze zwierzętami, jak sobie poradziliście, jak jest
    > naprawdę????
    > Proszę o info.
    >
    > Pewnie i tak kiedys tam pojadę , niezależnie od odpowiedzi (te
    > widoki...), ale chciałabym wiedzieć co może spotkać nas podczas
    > wypoczynku, żeby nieco się psychicznie przygotować ))

Aniu,
    Faktycznie jaszczurki spacerująsobie pomiędz palmami, raczej to one będa sie obawiać ciebie a nie tych ich. W domkach niekiedy również można spotkać bardzo małe jaszczurki ale te również będą się chować na twój widok. Także raczej nie masz się co obawiać o zwierzazki w pokoju hotelowym. Karmienie płaszczek tych ponad 1,5 metrowych oraz rekinów odbywa się z pomostu tak było w hotelu Sun Island. Faktcznie pływając można natknąc się na rekina jest on jednka bardzo na mały (koralowy) również to on będzie ciebie omijać a nie ty jego.
    Inne stworzonka to kraby, mrówki i nietoperze ale również nie będą ci przeszkadzać. Ja sama nie przepadam za robactwem ale tym razem aż miło było podziwiać te wszystkie stowrzenia w naturze. Niezapomniane wspomnienia szczerze polecam.
    Pozdrawiam
    Mika

Komentarz

Dzięki za info,

jak byłow w Sun Island,
      widziałam, że hotel ten ma wysokie oceny na forum niemieckim,
      z jakiego biura byaś i który miałaś nr pokoju?
      z****azłam gdzieś mapkę wysepki, warto byłoby wziąć all, czy wystarczą 2 posiłki + zakupy na miejscu?
      W tym roku byliśmy 1 tydz. na Krecie, z czego 3 dni zwiedzaliśmy, więc all było bez sensu, ale na Malediwach, pewnie bardziej jest sie na miejscu, więc może jednak all warto?

Ania

Komentarz

~ania gm napisał(a):

> Dzięki za info,
        >
        > jak byłow w Sun Island,
        > widziałam, że hotel ten ma wysokie oceny na forum niemieckim,
        > z jakiego biura byaś i który miałaś nr pokoju?
        > z****azłam gdzieś mapkę wysepki, warto byłoby wziąć all, czy
        > wystarczą 2 posiłki + zakupy na miejscu?
        > W tym roku byliśmy 1 tydz. na Krecie, z czego 3 dni
        > zwiedzaliśmy, więc all było bez sensu, ale na Malediwach,
        > pewnie bardziej jest sie na miejscu, więc może jednak all
        > warto?
        >
        > Ania
        Aniu,
        sorki że tak późno aodpowiadam.
        Było rewalacyjnie!!! cisza i spokój. Hotel na 5+
        Leciałam z Apollotour ze Szczecina, serdecznie polecam profesjonalna obsługa
        numer pokoju 396 koło waterbungalow'ów tam jest najlepsza szeroka plaża
        my wzieliśmy ALL jak podliczaliśmy napoje w ciągu dnia te bez i alkoholowe to wychodziło ok 150$ dziennie na 3 osoby. Najdroższe są drinki typu Margherita, Manhatan, Pina Colada itp. Cola piwo to ok 5$ za małą buteleczkę.
        Zakupów żadnych nie licz na coś fajnrgo po za souvenirami typu ręcznik plażowy z mapą atoli,
        w opcji all masz dwie wycieczki w pakiecie - w szczególnośći polecam Sun set fishing i za dodatkową opłatą Dolphines!
        Warto, warto i jeszcze raz warto pojechać!!!
        Pozdrawiam Mika

Komentarz

Trwa
        X