Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
zwierzaki na Malediwach Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany
Nieskonfigurowany widget statycznego HTML Nieskonfigurowany widget statycznego HTML Module
Przerwany

Treść widgetu statycznego HTML
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• zwierzaki na Malediwach

Zaczynam marzyć o wakacjach na Malediwach, rajskie plaże na zdjęciach zapierają dech i chciałoby sie tam choć raz w życiu pojechać, jednak jest jedna rzecz, która mnie niepokoi: zwierzaki!!! Bardzo proszę osoby, które były o info nt. krabów, jaszczurek owadów, płaszczek, rekinków, dziwnych ryb itp.... Nie koniecznie lubię te stworzenia - czy one mogą być szkodliwe, czy np. wchodzą do pokoju wieczorem, czy udaje się nie wdepnąć w nie na plaży? I to karmienie płaszczek - dla mnie płaszczka to niestety obrzydliwstwo, a widzę że dla wielu osób to duża atrakcja - co wtym jest?. Czy były na Malediwach jakieś osoby , które też trochę bały się kontaktów ze zwierzętami, jak sobie poradziliście, jak jest naprawdę???? Proszę o info. Pewnie i tak kiedys tam pojadę , niezależnie od odpowiedzi (te widoki...), ale chciałabym wiedzieć co może spotkać nas podczas wypoczynku, żeby nieco się psychicznie przygotować ))

~ania gm napisał(a):

> Zaczynam marzyć o wakacjach na Malediwach,
    > rajskie plaże na zdjęciach zapierają dech i chciałoby sie tam
    > choć raz w życiu pojechać,
    > jednak jest jedna rzecz, która mnie niepokoi:
    >
    > zwierzaki!!!
    >
    > Bardzo proszę osoby, które były o info nt. krabów, jaszczurek
    > owadów, płaszczek, rekinków, dziwnych ryb itp....
    > Nie koniecznie lubię te stworzenia - czy one mogą być
    > szkodliwe, czy np. wchodzą do pokoju wieczorem, czy udaje się
    > nie wdepnąć w nie na plaży?
    >
    > I to karmienie płaszczek - dla mnie płaszczka to niestety
    > obrzydliwstwo, a widzę że dla wielu osób to duża atrakcja - co
    > wtym jest?.
    >
    > Czy były na Malediwach jakieś osoby , które też trochę bały się
    > kontaktów ze zwierzętami, jak sobie poradziliście, jak jest
    > naprawdę????
    > Proszę o info.
    >
    > Pewnie i tak kiedys tam pojadę , niezależnie od odpowiedzi (te
    > widoki...), ale chciałabym wiedzieć co może spotkać nas podczas
    > wypoczynku, żeby nieco się psychicznie przygotować ))

Aniu,
    Faktycznie jaszczurki spacerująsobie pomiędz palmami, raczej to one będa sie obawiać ciebie a nie tych ich. W domkach niekiedy również można spotkać bardzo małe jaszczurki ale te również będą się chować na twój widok. Także raczej nie masz się co obawiać o zwierzazki w pokoju hotelowym. Karmienie płaszczek tych ponad 1,5 metrowych oraz rekinów odbywa się z pomostu tak było w hotelu Sun Island. Faktcznie pływając można natknąc się na rekina jest on jednka bardzo na mały (koralowy) również to on będzie ciebie omijać a nie ty jego.
    Inne stworzonka to kraby, mrówki i nietoperze ale również nie będą ci przeszkadzać. Ja sama nie przepadam za robactwem ale tym razem aż miło było podziwiać te wszystkie stowrzenia w naturze. Niezapomniane wspomnienia szczerze polecam.
    Pozdrawiam
    Mika

Komentarz

Dzięki za info,

jak byłow w Sun Island,
      widziałam, że hotel ten ma wysokie oceny na forum niemieckim,
      z jakiego biura byaś i który miałaś nr pokoju?
      z****azłam gdzieś mapkę wysepki, warto byłoby wziąć all, czy wystarczą 2 posiłki + zakupy na miejscu?
      W tym roku byliśmy 1 tydz. na Krecie, z czego 3 dni zwiedzaliśmy, więc all było bez sensu, ale na Malediwach, pewnie bardziej jest sie na miejscu, więc może jednak all warto?

Ania

Komentarz

~ania gm napisał(a):

> Dzięki za info,
        >
        > jak byłow w Sun Island,
        > widziałam, że hotel ten ma wysokie oceny na forum niemieckim,
        > z jakiego biura byaś i który miałaś nr pokoju?
        > z****azłam gdzieś mapkę wysepki, warto byłoby wziąć all, czy
        > wystarczą 2 posiłki + zakupy na miejscu?
        > W tym roku byliśmy 1 tydz. na Krecie, z czego 3 dni
        > zwiedzaliśmy, więc all było bez sensu, ale na Malediwach,
        > pewnie bardziej jest sie na miejscu, więc może jednak all
        > warto?
        >
        > Ania
        Aniu,
        sorki że tak późno aodpowiadam.
        Było rewalacyjnie!!! cisza i spokój. Hotel na 5+
        Leciałam z Apollotour ze Szczecina, serdecznie polecam profesjonalna obsługa
        numer pokoju 396 koło waterbungalow'ów tam jest najlepsza szeroka plaża
        my wzieliśmy ALL jak podliczaliśmy napoje w ciągu dnia te bez i alkoholowe to wychodziło ok 150$ dziennie na 3 osoby. Najdroższe są drinki typu Margherita, Manhatan, Pina Colada itp. Cola piwo to ok 5$ za małą buteleczkę.
        Zakupów żadnych nie licz na coś fajnrgo po za souvenirami typu ręcznik plażowy z mapą atoli,
        w opcji all masz dwie wycieczki w pakiecie - w szczególnośći polecam Sun set fishing i za dodatkową opłatą Dolphines!
        Warto, warto i jeszcze raz warto pojechać!!!
        Pozdrawiam Mika

Komentarz

Trwa
        X