Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
MALEDIWY - kiedy jechać? Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Malediwy, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

X(

Komentarz

Asia777 Napisał(a):
      -------------------------------------------------------
      > Spedzilismy najpiekniejsze 2 tygodnie na
      > Malediwach,hotel Sun Island. Pogoda
      > wspaniala,tylko raz padal deszcz i to az pol
      > godziny.Jedzenie ,obsługa super.Wyspa cudowna,
      > mozna sie poczuc jak na bezludnej wyspie.Bungalowy
      > na wodzie byly bardzo dobrym wyboremWspaniale
      > Spa.Poprostu RAJ NA ZIEMI.Opieka biura podrozy
      > godna polecenia.Bezproblemowe dotarcie na wyspe i
      > super polaczenia lotnicze.Ogolnie biuro podrozy
      > spisalo sie w 100%.Polecam wszytskim

Cześć Asia777.
      Dostałem propozycje spędzenia wakacji właśnie w tym hotelu na początku września. Możesz coś więcej napisać jak tam jest. Jak wygląda "hotel", jak obsługa, wyżywienie, czy napoje sa dodatkowo płatne jeżeli tak to jakie to są ceny itp. Z góry dziękuję za odpowiedź

Komentarz

Witajcie ... czy ktoś był na Kuredu Island ? Wybieramy się tam w grudniu .... to jest nasz PIERWSZY WYPAD poza Egipt, gdzie rafy są fantastyczne Czy ktoś z nurów coś fajnego widział i gdzie ?!

Komentarz

pilu, ja również spędziłam w zeszłym roku tydzień w sun island resort, byłam w drugiej połowie września, mieliśmy bungalow przy plaży, raj na ziemi to mało powiedziane, każdy ma swoje leżaki przy plaży z numerem bungalowa, plaża prawei pusta, dopiero na posiłkach widać tych wszystkich ludzi, no i przy basenie większa ilość., nie mieliśmy all inclusive więc za napoje płaciliśmy, ceny wysokie, np piwo 0,33 w puszce 6 dolarów, drinki ok 12 dolarów, pogodę mieliśmy rewelacyjną, raz padało przez pół godz, obsługa hotelowa b. dobra, codziennie sprzątane, na posiłakach każdy ma przypisany swój stolik i przez cały pobyt siedzi przy tym samym stoliku, jedzenie urozmaicone, jak masz jeszcze jakieś pytania to chętnie odpowiem, to były najlepsze wakacje w moim życiu.

Komentarz

Trwa
          X