Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Malezja PROŚBA O PORADY

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Malezja PROŚBA O PORADY

Witam
    W lipcu wybieramy się do Malezji, poczytalam Wasze wątki , super dzięki, Czy ktoś z Was ma namiary na jakieś lokalne w miare zaufane biura podróży w Malezji , które by nam zorganizowało zwiedzanie Malezji i Sigapuru.
    Wiem że wiekszoćs z Was robi to na własną rekę jednak wole to zorganizować tak aby te zwiedzanie logistycznie zajmowało jak najmniej czasu i zachodu.

Najlepiej załatwić to na miejscu. Wbrew pozorom tak jest najszybciej. W turystycznych miejscach biur w tym wyspecjalizowanych jest mnóstwo.

Komentarz

DOkładnie, najlepiej takie sprawy załatwiać na miejscu!

Komentarz

Samemu tez jest spoko, wychodzi taniej i bez pospiechu. Mozna zaplanowac sobie super podroz. Moja znajoma tak zorganizowala sobie pobyt na Kubie i tylko w niepewnych miejscach wspomagala sie pomoca przewodnikow.

Komentarz

Ja zdecydowanie postawiłbym na załatwianie takiego zwiedzania samemu. Taka wycieczka jest wtedy idealnie dostosowana do naszych potrzeb i mamy gwarancję zadowolenia.

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Malezja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
          Trwa
          X