Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Agadir temp/słońce/mgły/woda ;) Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Maroko, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Agadir temp/słońce/mgły/woda ;)

Witam ,planuje wybrać sie na początku sierpnia do Maroka na objazdowke+pobyt w Agadirze.Troche juz poczytalem forum i martwi mnie pogoda jaka podobno jest w Agadirze.Czy te mgły są częste ? jak jest ze słońcem ? jakie są temperatury powietrza oraz wody w oceanie ?Termin pobytu to początek sierpnia.Być może ktoś juz był w tym sezonie na takim wyjezdzie z \"wakacje.pl\"i mógłby coś powiedzieć na temat hoteli 4* \"losowanych\" w czesci pobytowej? Wszelkie inne uwagi na temat Agadiru równierz mile widzine

Ja bylam wlasnie na pocz sierpnia na pobycie + objazd. No coz, na objezxdzie temp typowo afrykanskie. Natomiast w Agadirze rzeczywiscie pogoda bardzo dziwna.....prakrtycznie codziennie do okolo 12-13 jest wszystko zamglone...jest ogolnie cieplo ale w powietrzu tak mokro)) Natomiast pozniej jest piekne piekace sloneczko ktorym bardzo szybko i latwo sie popalic!! W mgle opalac sie tez mozna sie opalicTaki tam jest klimat. Mi to jakos bardzo nie przeszkadzalo. Woda w morzu jest ciepla ale mimo wszystko chlodniejsza niz np. w egipcie, w Grecji czy wloszech...plaze sa duze, piasek szary - wyglada jakby byl brudny i straszny tlok na plazach- mnostwo tubylcow. Co do holeli 4* ja mieszkalam w Anezi. Jest to jeden z najwiekszych budynkow w Agadirze - sam Agadir to blokowisko i brzydkie miasto;(. My mielismy pokoj na 9 p wiec widok na cala okolice super. Rano pieknie wygladala zchodzaca mgla.....Sam hotel sredni - pokoje jak za Gierka ale dalo sie wytrzymac. Baseny 2-3. Jeden dosc spory - podobno olimpijski, mozna poplywac, inne dla dzieci. Obok basenu maly ogrod z trawka - przyjemnie. Lezakow za malo ale za darmo.Jedzenie w miare ok,. troche sniadania monotonne i wszystko bez smaku- albo zupelnie bez przypraw albo za ostre. Natomoiast desery ich sa smakowite chociaz tez bardzo slodkie. Objazd oceniam na 5, pobyt na 4. Co jeszcze napisac ci?? Pytaj!

Komentarz

Acha, pranie na balkonie potrafilo czasami schnac ze 2-3 dni...)) A byla to np. bielizna albo kostium kapielowy))) Straszna wilgoc)) Czasami tez troche podsmierduje od portu sardynek. I ogolnie glosno....do poznych godz muzyka, klaksony, nawolywania itd. Chociaz sam Agadir ma malo z klimatu afrykanskiego. Jest tam tez na miejscu kilka rzeczy ktore mozna zwiedzic. Ale po objezdzie wydadza sie one malo ciekawe. Objazd byl wspanialy!!! Maroko jest cudowne!!!! polecam!!!

Komentarz

Dla mnie pogoda była akurat wymarzona (nienawidzę upałów)-było cieplutko,owszem często były mgły i mały wiaterek (raz się zdarzył nawet deszcz, który trwał z dwie minuty może), ale słońce i tak grzało (było z 24-25 st.C) i wspaniale opalało. Jak dla mnie było bardzo przyjemnie

Komentarz

Wielkie dzieki za odpowiedzii ,troche mnie uspokoiliście bo po naszje ostatniej zimie nie chciałbym trafić na na chłody i brak słońca .
          Te 25 stopni w zupełności mi wystarczy a poranne mgły sa do zaakceptowania.
          Jeszcze może pytanko co do samego Oceanu ,czy są fale ,wieje od lądu czy od wody ?Jaka jest przezroczystośc wody czy sa może jakies kawałki raf itp.Ogólnie lubie siedziec w wodzie dlatego zastanawiam sie czy jest sens brac tam sprzęt do free divingu.
          Może wie ktoś jeszcze jaka "pula" Hoteli jest losowana w opcji 4*(7+7).Które sa lepsze które gorsze ? Jak jest z wyżwywieniem czy w 4* szwedzki stół do standart ,jak z napojami - pewnie dodatkowo płatne?
          Będądz juz po objezdzie czy warto jechac na wycieczkę "małą sachara" czy może jeszcze gdzie indziej ? a może poprostu wynajć samochó i samemu się gdześ przejechać ?Coś słyszałem o jakies wycieczce z noclegiem w namiotach na wydmach(obrzeżach sachary) czy coś takiego jest i czy jest warto na to sie wybrać ?
          pozdrawiam,
          MArcin

Komentarz

potwierdzam,że w Agadirze pogoda może zaskoczyć . Codziennie do godziny 11 niebo jest zachmurzone i właściwie jest umiarkowanie ciepło. Później wychodzi słońce ale pod koniec dnia powtórnie niebo się chmurzy.Pamiętaj o zimnym prądzie morskim. Plarza jest bardzo szeroka ale morze bardzo,bardzo zimne. Ponieważ Agadir jest miejscowościa turystyczną dla marokańczyków wszędzie będzie ich pełno na plarzy i na deptaku.Nie zwracaj uwagi na zaczepki bo jakiekolwiek zainteresowanie jest dla nich gestem przyzwolenia. Jeśli się wybierzesz do Agadiru to polecam wstąp do galerii blisko nowego bazaru,prawie w centrum turystycznym Agadiru. Bardzo ciekawe rzeczy jeśli chcesz przywieść jakieś typowe pamiątki z Maroka.Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku.

Komentarz

Co do wody i sprzetu do nurkowania to.....niestety musze cie rozczarowac....morze nie jest przezroczyste i takie jak w innycjh miejscach, np. Egipt, Grecja, Hiszpani itd. Masz wrazenie, ze ta woda jest brudna....jest ciemna i dosc chlodna....tak, ze sprzet do nurkowania jest zbedny, o rafach zapomnij.....powiem ci, ze ja nie mialam zadnej przyjemnosci z siedzenia tam w wodzie.....mimo, ze uwielbiam siedziec w wodzie! Szybko zmarzlam i ta metna woda.....jakos mnie odstraszala...wiecej czasu spedzilam na basenie. Fale byly ale nie pamietam czy wiatr od ladu czy od wody Na plazy straszny tlok....My wypozyczylismy samochod i 3 dni podrozowalismy na poludnie. I to polecam!!!! Co do hoteli 4* to innych nie znam, tylko Anezi. Byl szwedzki stol, dosc roznorodne jedzenie, duzo, mozna bylo sie napchac)) a napoje do kolacji platne. Do sniadan nie. Co jeszcze cie interesuje? Pytaj!

Komentarz

No na wycieczkę na wydmy Sahary warto się wybrać (ja tam nocowałam akurat w hotelu,ale można wybrać też opcję w namiocie)-sporo ciekawych miejsc można po drodze obejrzeć,no i te piękne krajobrazy doliny Draa Moim zdaniem warto.
                Fale jakieś były,ale bez przesady. Warto przejść się plażą w kierunku wydm-tam są zazwyczaj kompletne pustki i spokój

Komentarz

witam,

mysle, ze "mala Sahara" sie rozczarujesz, bo nie ma ona nic wspolnego z pustynia.Nurkowanie i rafy rzeczywiscie nie ma sensu zabierac sprzetu.zgadzam sie z powyzszymi wypowiedziami na temat pogody, ale uwaga mimo mgly slonce naprawde bardzo opala (doswiadczylam tego na wlasnej skorze, kiedy 3 dni nie moglam chodzic).Mysle, ze zamiast "malej Sahary" lepsza bedzie prawdziwa Sahara.JEsli jestes zainteresowany napisz na maila.

Pozdrawiam

Komentarz

Agadir to faktycznie typowo turystyczne miasto, ale mozna wsiasc w jakis autobus i pojechac w glab miasta )) Bilety kupuje sie u "kanara" w autobusie.

[%sig%]

Komentarz

EFAA.Czy w hotelu Anezi są na wyposażeniu choć małe lodówki?

Komentarz

Hej ,Efaa wybieram się we wrześniu do hotelu Anezi czy mogłabyś napisać które pokoje są lepsze ,wyższe czy niższe piętra czy w pokojach są lodówki, jakie ceny napojów do kolacji, a może masz jakieś zdjęcia z hotelu , będę bardzo wdzięczna ,pozdrawiam.

Komentarz

Jestem wlasnie w Agadirze.lepiej wybrac sie spacerkiem po miescie. mozna wszedzie dotrzec w granicach pol godzinki. mi wystarczylo otwarcie drzwi od autobusu miejskiego na przystanku by zrezygnowac z jazdy. jeden "dziwny" zapach - zreszta trudno to okreslic - ale robi sie nieprzyjemnie. radze jednak wiecej spacerowac niz poruszac sie komunikacja miejska.

Komentarz

Trwa
                          X