Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
MAROKO OBJAZD Z ITAKĄ Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Maroko, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• MAROKO OBJAZD Z ITAKĄ

CZY KTOS BYŁ Z BIUREM ITAKA W MAROKU NA OBJAZDÓWCE Z POBYTEM NA COSTA DE SOL? JAKI HOTEL Z TYCH TANSZYCH WYBRAC PORADZCIE POZDRAWIAM WSZYSTICH

czy naprawde nikt nie był lub wybiera sie do MAROKA z Itaką

Komentarz

ludzie !!!!!!!!!!!!!!! czy nikt nie wybiera sie z Itaka do MAROKA????????????

Komentarz

PONHAWIAM PYTANIE-- KTO NA OBJAZD MAROKA Z ITAKĄ?????

Komentarz

Witam,
          Ja jadę na obiazd Maroka z pobytem na Costa del sol z Itaka.
          Ale wiem pewnie tyle samo co ty czyli to co mi w biurze powiedzieli i to co sam znalazłem o objazdach po Maroku ale niestety nie ma żadnych informacji o tym konkretnym objeździe z Itaką....Może sie ktoś w końcu znajdzie takie co był z tą firma w Maroku.
          pozdr.
          Marcin

Komentarz

witam1 jak będą jakies nowe wiadomości prosze pisz

pozdrawiam

Komentarz

a jeszcze w jaki hotelu bedziecie podczas pobytu?

Komentarz

http://www.itaka.pl/strony/2/i/1246.php?SEARCH_HOTEL[wyloty]=WAW&SEARCH_HOTEL[pokoje]=DBL&SEARCH_HOTEL[wyzywienie]=X&

opis imprezy znajdziesz tutaj co do itaki to takie samo biuro jak kazde inne jedni chwala inni sie skarza samo <a href="http://www.maroko.pl" target="_blank">maroko</a> jest piekne a pobyt w Hiszpanii to super pomysl ja bylm na pobycie tez w Maroku i to pomylka bo pogoda w agadirze jest nie taka w lipcu i sierpniu

Komentarz

będziemy w hotelu El puerto ,mam nadzieje ,że będzie ok oczywiście jak na te swoje 3*

pozdr.
                  M.

Komentarz

Trwa
                  X