Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Polecam Cesarskie Miasta z Sun & Fun Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Maroko, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Polecam Cesarskie Miasta z Sun & Fun

Polecam Cesarskie Miasta z Sun & Fun !!!!!!!!!!! Jesli ktoś przez przypadek czytał moje wpisy na forum turystycznym gazety i na wakacjach to odnósł słuszne wrażenie , że propagowałem objazdówki Triady w ramach 7 + 7 / i nie wycofuje sie z tego / ale tym razem Sun przebił oferte Triady zdecydowanie . Po pierwsze hotele na objeździe 4 * tylko 3 * w Rabacie a w Marakeszu sic!!! hotel 5 * Kenzi Semiramis - czegos takiego w Triadzie i w innych biurach nie było !! Pilot i głowny rezydent Suna w Maroku pan Ibrachim Marokańczyk mówiący dobra polszczyzna / oczywiście zawsze się pozna , że to nie rodowity Polak / bardzo rzeczowy kompetentny wszystko zapięte na tip top . Miejsca zwiedzane robia wrażenie Maroko jest naprawdę cudowne a juz spacer z Ibrachimem przez największy na swiecie labirynt uliczek w Fezie / na Medinie / z Ibrachimem tzn 9600 ulic bez nazw robi wrażenie ... w zyciu by sie stamtąd nie wyszło W Agadirze gratis wycieczka objazdowa po mieście łacznie z wjazdem na Kazbę - taka górę widoczna w Agadirze i będącą atrakcją turystyczną - normalnie płatna 110 dirhamów . Hotel Tivoli bardzo przyjemny pan Ibrachim bo pewno to jego zasługa poprzydzielał nam pokoje w pawilonie drugim na drugim i trzecim piętrze - cudowny widok na Ocean i basen hotelowy / Exim miał pierwsze piętro więc siła rzeczy widok nie taki wspaniały / Moj pokój 2316 - widok cudowny jakby kto był / 2 - numer pawilonu , 3 - piętro , 16 numer pokoju Posiłki bardzo dobre - animacji to akurat u nas za dużo nie było Minusem hotelu jest to , że nie jest nad morzem i nie ma własnej plaży z leżakami i parasolami a trzeba leżec na ręczniku lub karimacie a wieje niźle . Uwaga praktyczna ceny marokańskie dzielcie przez 3 to wyjdzie wam cena w złotówkach a jest to ważne bo pytaja was a ile gotowi jesteście dać za dany towar .. podajesz sumę i negocjujesz . Ceny na objeździe w fabryczkach do których prowadzi Ibrachim uczciwie mówi , że ma z tego prowizję sa wyższe niż w Agadirze - na sukach czyli

Byłem na imprezie 7+7 z Triadą na początku lipca i złego słowa nie mogę o biurze powiedzieć. Pobyt w hotelu Kenzi. Wszystko było super zorganizowane.
    W samym Agadirze jest sporo bankomatów. Dzięki informacjom, które dostaliśmy od ludzi, którzy najpierw mieli objazd wiedzieliśmy, że najtaniej zakupy wszelkich pamiątek wychodzą właśnie w Agadirze, a nie w Fezie czy nie daj Boże w Marakeszu. I tak faktycznie było.
    Na kazbę sami sobie wyszliśmy jeszcze do południa, kiedy nad miastem unosi się łagodząca upał mgiełka. Zejście już w pełnym słońcu. W sumie ciekawa wycieczka na około 4 godziny.
    Objazd Maroka to już czysta bajka. Hotele bardzo przyzwoite, choć nie 5-gwiazdkowe :-)).
    Ogólnie Maroko nie jest jeszcze tak bardzo skomercjalizowane jak Egipt czy Tunezja i na szczęście naszych "przyjaciół" zza wschodniej granicy jeszcze tam zbyt wielu nie ma. To gwarantuje udany wypoczynek.

Komentarz

~mama0454 napisał(a):

>".. Ogólnie Maroko nie jest jeszcze tak bardzo skomercjalizowane
      > jak Egipt czy Tunezja i na szczęście naszych "przyjaciół" zza
      > wschodniej granicy jeszcze tam zbyt wielu nie ma. To gwarantuje
      > udany wypoczynek."

Czyżby rusofobia? Prawdopodobieństwo spotkania w Maroku Anglików, Francuzów, Włochów w większej ilości niż Rosjan "gwarantuje" udany wypoczynek?? Mnie kiedyś dane było zobaczyć jak "bawią się" Anglicy i cieszyłem się, że nie jestem z tej...bogatej!...części Europy.

Komentarz

Oczywiście nie ma reguł ale Rosjanie nie cieszą sie ogólnie najlepszą opinią choc akurat w Tivoli było trochę Rosjan i bez problemu .. akurat jednej nocy tak ok 0 .30 dwie pary Rumunów kapały się w basenie a jedna z nich

Komentarz

cd bo za wcześnie wysłałem
          a więc dwie pary rumuńskie kąpały sie w basenie a jedna dama miała tak szczekliwy smiech , że słychac było ja wszedzie niczym przez megafon .. chyba ktos zadzwonił na recepcje bo jakos sie uciszyli ...
          innych incydentów nie pamiętam choc podobno pisze podobna jakieś Polki miały przebój z szefem restauracji bo wyniosły jakąs bułke czy cos podobnego ..

pozdrawiam deo

Komentarz

Zgadzam się i nie zgadzam się z Tobą deo.. W Maroku byłem ze 3 lata temu z Triadą w wersji 7+7 i było OK, zarówno na objeżdzie i pobycie. Na objeździe nie przywiązuję zbytniej wagi czy hotel 3, 4* byleby było czysto i ciepła woda. Wrażenia z objazdu pozytywne. Nie będę się rozpisywał, bo musiałbym skopiować część Twojego w/w postu - tu się z Tobą zgadzam
            Natomiast nie zgadzam sie z twierdzeniem jak piszesz "..Rosjanie nie cieszą się ogólnie najlepszą opinią..." W moim przypadku tak się akurat złożyło, że w hotelu Kenzi w Agadirze na pobycie towarzystwo było mocno zmieszane. I akurat tam poznaliśmy sympatycznych Rosjan, z którymi utrzymywaliśmy kontakty. Hotelowi Rosjanie zachowywali się wzorowo i tak patrząc teraz z dystansu najgorzej wyszli nasi, co po niektórym woda sodowa uderzyła do głowy. Kończąc - mam wrażenie że nasze media tłuką nam do głowy, że Rosjanie to imperialiści, prawie barbarzyńcy, a my tej propagandzie ulegamy. Każda nacja ma swoje "czarne owce" i kto mieszka w naszym hotelu, my turyści nie mamy wpływu.
            Pozdrawiam...

Komentarz

No oczywiście , że w każdej grupie narodowościowej zdarzaja się czarne owce i tez jest oczywiste , że uogólniamy zachowania jednostek . ja już wiem , że to Rumuni darli sie w Tivoli po północy choc pierwotnie myślałem że to Rosjanie .. ale to w końcu drobna sprawa dalej juz wrzasków nie było .

Natomiast niestety Polacy to pijacy i jak tu z takim poglądem walczyc skoro jak opowiadała mi grupa polska przylatująca do agadiru we wtorek bodaj 16 września a lecieli jakimiś hiszpańskimi liniami doszło na pokładzie do wielkiej awantury bo grupka 4 osób popiła sobie nieco i jeden gośc z tej grupy polał sokiem czy koniakiem swoja koleżanke z która pił .. i zrobił awanturze stewardessie , że natychmiast nie wytarła ubioru czy o coś tam .. w kazdym razie awantura i co Poca to pijacy a były to tylko4 osoby a reszta była kulturalna ...

objazdy to chyba wszedzie sa podobne po Maroku jeśli chodzi o miasta

ale Fiat to nie Mercedes a 5 * hotel w Marakeszu z Sunem to nie 3 * z Triadą

pozdrawiam deo

Komentarz

Trwa
              X