Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Rabat na berbera z Itaką Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Maroko, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Rabat na berbera z Itaką

Witam!
    Chciałabym się wybrać na wyżej wymienioną objazdówkę. W związku z tym chciałam się dowiedzieć, czy był ktoś może z nimi w Maroko i czy było ok, bo czytając oipnie o biurze, nie jestem przekonana, czy to dobry wybór. Jest jeszcze ewentualnie Exim w tym samym terminie. Tylko te 2 biura wchodż w rachubę, bo tylko one mają termin, który mi odpowoiada. Proszę o opinie.

nikt nie był?

Komentarz

Pewnie nie, ale pytanie już nieaktualne, bo byłam z Rainbow. Iitaka i exim nie uzbierali chętnych.

Komentarz

Opisz wrażenia z wycieczki,jaka była pogoda.
        Pzdr

Komentarz

Niestety nie udało mi się wyjechać z Itaką, bo nie było chętnych. Poleciałam z Rainbow Tours. Wycieczka była bardzo udana. Począwszy od hoteli na objeździe do pilotki , Pani Aliny - kompetentnej i rzeczowej. Dobry autokar i kierowcy. Nic do zarzucenia. Powiem tyle, że w lipcu jadę na drugą wycieczkę do Maroka z Rainbow. Pogodę w lutym mieliśmy wiosenną. Lekkie kurtkli i sweterki, chociaż i krótki rekawek też bywał.

Komentarz

Dziękuje za odpowiedż. Interesują mnie też hotele jakie były na wycieczce i jak z posiłkami.
            Pzdr

Komentarz

Hotele jak na objazd były niezłe, może poza hotelem w Agadirze, który był chyba najmniej ciekawy. rReszta to 4* i dobre3*. Jedzenie tez niezłe. Ja dokupiłam obiadokolacje, bo po powrocie zamiast szukać, gdzie cos do jedzenai kupić, miałam na miejscu.

Komentarz

Dziekuję za odpowiedż.
                Pzdr

Komentarz

Byłem w grudniu z ITAKĄ na RABACIE NA BERBERA. Dobry okres na zwiedzanie. Ciepło ale bez upałów. Wieczory i poranki dość chłodne
                  .
                  W ciągu tygodnia pokonaliśmy prawie 1 500 km. Byliśmy w Agadirze, Marrakeszu, Casablance, Rabacie, Meknes, Fezie i Essaouirze. Każdego dnia nocleg w innym hotelu, z wyjątkiem Fezu, gdzie są dwa noclegi. W Marrakeszu nocowaliśmy dwa razy (drugiego i szóstego dnia wycieczki) ale w różnych hotelach.

Hotele generalnie dość dobre, ale nie spędzimy w nich dużo czasu, bo wyjazdy są na ogół wcześnie. Trzy posiłki dziennie. Śniadania i kolacje w hotelach, ale obiady w lokalnych restauracjach, często z wyższej półki (piękna restauracja w Fezie) z lokalnymi potrawami (tadżin lub ryby i owoce morza).

Bardzo duży plus dla przewodniczki ? przesympatycznej Pani Marty. Duża wiedza o Maroko i wielki profesjonalizm w prowadzeniu grupy.

Ogólnie jestem bardzo zadowolony. Maroko jest piękne. Pogoda ? jak dla mnie ? była prawie idealna. Organizacja bez zarzutu.

Komentarz

Czy ktoś leci na tą wycieczkę 2 lub 9 stycznia? czy te wycieczki są na pewno potwierdzone?

Komentarz

Trwa
                    X