Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Wróciłam z Maroka hotel odyysse park Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Maroko, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Wróciłam z Maroka hotel odyysse park

wrocilam własnie z agadiru ,pobyt rewelacyjny,mieszkalismy w hotelu odyysse park,bylismy tam z Neckermannem,jesli macie pytania chetnie odpowiem,pozdrawiam

Powiedz jak tam jest teraz pogoda. Wieczorem chłodno?

Komentarz

Ja tez wybieram sie z Neckermanem do Agadiru, ale latem. Czy moglabys napisac, jakie wycieczki fakultatywne oferuje Neckermann i w jakiej cenie - osoba dorosla i dziecko. Ja wybralam hotel Iberostar Founty Beach. Widzialas ten hotel ? Czekam na informacje i pozdrawiam.

Komentarz

pogoda w maroku niezła,ok 24 stopni w dzien ,byly dwa dni bardzo wietrzne ale reszta dni byla bardzo ciepła,wieczory calkiem cieple nawet nie zakladalismy zadnych kurtek

Komentarz

skorzystalismy z trezch wycieczek,proponowanych przez nec,byly to Marakesz w cenie ok 46 euro na osobedziecko placi polowke,nastepnie wycieczka w gory Antyatlas tez w podobnej cenie oraz wycieczka bryczkami po medinie w agadirze cena ok 25 euro na os,co do hotelu iberostar widzialam go oczywiscie,jest to wielki moloch polozony w duzej odleglosci od centrum ale ma swoja plaze,ludzie mieszkajacy w nim byli zadowoleni,jedyna wada to duza odleglosc od centrum ale jesli ktos nastawia sie tylko na plazowanie to mysle ze jest to swietny wybor.

Komentarz

zgadzam sie z marla31 ladny hotel, ale kawalek od centrum. co do wycieczek fakultatywnych zagladnij na moj watek. pozdrawiam...

Komentarz

Bardzo dziekuje za odp. Bralam jeszcze pod uwage hotel Kenzi Farah Europa, ale nie jestem przekonana z uwagi na to, ze ma on opcje AI, ale plaza jest po drugiej stronie ulicy, nie ma wiec tam baru przy plazy, a dla mojego dziecka jest to bardzo wazne (preferujemy raczej morze). Atutem dla Kenzi jest polozenie w centrum Agadiru. W dalszym ciagu nie wiem, co lepsze 1 km od Centrum nie jest tak daleko, a nie licze na zadne nocne imprezy, jedynie na dzienne spacery z dzieckiem.Pozdr.

Komentarz

Marla, Daj znac wiecej na temat twojego hotel? a jak bylo na miejscu, trzeba sie czegos obawiac, jak sie zwiedza okolice, bo myslimy o wynajeciu samochodu, nie wiem czy warto wybierac na wycieczki fakultatywne, bo raczej wolimy zwiedzac sami. A u kogo Marla kupowaliscie fakultety i jaki byl ich przebieg? I czy warto na nie jechac?

Komentarz

Jaka byla kuchnia w twoim hotelu? Czy mozna bez problemu jadac gdzies na zewnatrz? MARLA-31, moze masz jakies restauracje na miejscu, ktore sa twoim zdaniem godne polecenia?

Komentarz

WITAM nasz hotel byl swietny,pokoje bardzo ładne,zreszta hotl ten dwa lata wczesniej przeszedl calkowita modernizacje,łazienki byly bardzo dobrze wyposazone w nowy sprzet,hotel nie za duzy ok 140 pokojów,basen dosc duzy podgrzewany,duza ilosc lezakow,reczniki donoszone przez obsluge przy basenie,wokoł hotelu piekny ogrod,oczywiscie mini klub dla dzieci oraz boisko do siatki oraz kort tenisowy,naprawde bardzo fajny hotel,ja osobiscie nie pzrepadam za molochami dlatego podobał mi sie ten hotel,oczywiscie mial 4 gwiazdki i na tyle zaslugiwał,jedzonko rewelacyjne,przepyszne,zreszta nasz rezydent bylismy z neckermannem,mowil ze nasz hotel ma najlepsze jedzonko lepsze niz iberostar,co do restauracji niestety nie korzystalismy poza hotel poniewaz mielismy allinclussive,ale na miescie jest mnostwo fajnych knajpek.Skorzystalismy z trzech wycieczek fak.proponowanych pzrrz nec,byl to Marakesz,antyatlas i medina agadiru,wszystkie bardzo udane acz marakesz byl troszke meczący ale naprawde warty,jestesmy bardzo zadowoleni z maroka,a powiem szczerze ze nie bylam do konca przekonana do tego wyjazdu a okazał sie bardzo udany,napewno bylo fajniej niz rok temu na gran canarii i dwa lata tmu na dominikanie,pozecam i pozdrawiam

Komentarz

tak jak juz pisalam kuchania w naszym hotelu byla wysmienita,zupki pycha prawie jak nasze polskie codziennie dwa rodzaje zupek,sniadania jedynie prawie zawsze takie same.potem lunch pzry basenie,mieska,ryby z grillai mnostwo inych potraw,po lunchu robili pizze i nalesniki a od 19 kolacja,naprawde wysmienita,bardzo bogaty bufet kolacyjny,pyszne ciasta i torty,zawsze tez na kolacji byl bufet tematyczny no włoski czy hiszpanski mniam...

Komentarz

Witaj Marlo, wybieramy sie w maju doAgadiru i nie mam pomyslu, na wybor tur-operatora.Czy Nec.,czy TUI/lub Oasis.Ale poziom cen jest do 'zbadania.' Wybralas hotel 4* Odyysea. Czy jego usytuowanie jest przy palży??Rowniez interesuje mnie maly,kameralny hotel ( a nie moloch),taki
                        o ktorym pisalas na ok. 140 lozek.Przejrzalam oferte hoteli w Agadirze i wiekszosc z nich jest oddalona od plazyod ok. 200-600 m. My zas preferujemy bliskosc hotelu z duza woda.Czy moglabys cos zasugerowac.Za co z gory dziekuje.W ubr.bylismy w Tunezji w Hammamet ( z Ecco-Holi) i mielsmy super 4* hotel Mirammar, tuz przy plazy z bezplatnymi lezakami,parasolami. HB bylo OK.
                        Skomentuj, prosze dystans od plazy.Pozdrawia/gizia

Komentarz

Marla jesteś pewna, że było lepiej niż na Kanarkach...? Przecież to niemożliwe ))

Komentarz

witaj
                            niestety odległosc z naszego hotelu do plazy to ok 250 m przez dosc ruchliwą ulice.Rzeczywiscie jezeli wybieracie sie latem to lepiej miec hotel z plażą zreszta ja sama zawsze tez tak wybieram latem,wiadomo latem wiekszosc czasu spedza sie na plazy,jezeli szukacie hotelu na plazy to napewno bedzie to iberostar ,ale to duzy hotel,poszukajcie w ofercie ecco widzialam tam kilka hoteli przy plazy.Hotel kenzi europa jest oddalony od plazy 150 m,tylko trzeba przejsc prze ulice,ma ok 270 pokoji,napewno wybierzecie coś fajnego,zycze wam udanych wakacji w Maroku,pozdrawiam

Komentarz

Trwa
                            X