Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
kiedy najlepiej wyjechać do Meksyku? Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Meksyk, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• kiedy najlepiej wyjechać do Meksyku?

Witam! Mam kilka pytań i mam nadzieję, że mi pomożecie. Planujemy podróż poślubną do Meksyku w ookolicach października - listopada i chciałabym się dowiedzieć kiedy najlepiej wyjechać na taka wycieczkę, żeby ominąć huragany, jaki region wybrać, żeby dużo pozwiedzać i trochę odpocząć, jakie są ceny na miejscu (ile trzeba zabrać pieniędzy na własne wydatki) i chyba najważniejsze.. z jakim biurem pojechać. Będę wdzięczna za odpowiedzi Z góry dziekuję i pozdrawiam serdecznie. Aga

najwieksze prawdopodobieństwo wystąpienia huraganów jest właśnie miesiącach pazdziernik, listopad,

zobacz tutaj co sie działo około 15 pażdziernika 2005 roku na Jukatanie

http://www.flickr.com/search/?q=hurricane+wilma+playa+del+carmen&m=text

lub

http://www.riubambu.com/RIU_WEB_PAGES/RIU_MISC/huricane/huricane.htm

[%sig%]

Komentarz

~Aga_K napisał(a):

> Witam!
      > Mam kilka pytań i mam nadzieję, że mi pomożecie. Planujemy
      > podróż poślubną do Meksyku w ookolicach października -
      > listopada i chciałabym się dowiedzieć kiedy najlepiej wyjechać
      > na taka wycieczkę, żeby ominąć huragany, jaki region wybrać,
      > żeby dużo pozwiedzać i trochę odpocząć, jakie są ceny na
      > miejscu (ile trzeba zabrać pieniędzy na własne wydatki) i chyba
      > najważniejsze.. z jakim biurem pojechać. Będę wdzięczna za
      > odpowiedzi
      > Z góry dziekuję i pozdrawiam serdecznie.
      >
      > Aga

Najlepsze ale i najdroższe miesiące to od stycznia do kwietnia, potem robi się taniej i dobrze pojechac taniej od maja do wrzesnia. Ja byłem w kwietniu i raz padało przez 20 minut i dwa, trzy razy, na 2 tyg. było pochmurnie. Cały rok tem w granicach 25-30 st. Załatwiałem wszystko z apollotour i było super.

Komentarz

bepi napisał(a):

Bepi a ty jeszcze w Kraju ? Miałaś do Mexico wylatywać ?Kiedy jedziesz ? Tak na marginesie wczoraj sprawdzałe sobie lasty na PC, Alegro jest na 22 maja z Berlina za 799 eur 2 tyg. To 3 tys. zł /od. Choler.. gdybym miał urlopik to bym się wybrał bo cenki sa "śmiesznie niskie" w porównaniu co było do kwietnia

Komentarz

Mozliwosc huraganu jest wieksza w Pazdzierniku a nizeli w Listopadzie. Ja osobiscie lubie ten okres (szczegolnie okres Halloween). Noce sa on the cool side i nie trzeba uzywac AC. Mniej ludzi...

Opatije

Komentarz

Stiw ja dopiero po 10 czerwca lece, ale jeszcze nic nie mam zabukowane, bo czekam aż helmuty na ten termin obniżą maxymalnie ceny
            ale juz nie moge sie doczekać, ja juz nie moge wysiedzieć w domu, odliczam dni i na niczym sie nie potrafie skoncentrować tylko mexico ,
            faktycznie dominikana poleciała z cenami , aż serce boli ze nie ma sie tyle urlopu lub pracy która pozwalałaby siedzieć na karaibach kilka razy w roku, ja wczoraj znalazłam oferty na dominikane nawet za 670,4* na 14 dni, to jest poprostu niesamowite!!!
            w Polsce pójdziesz do biura to Ci powiedzą ze nie ma miejsc, terminów a ceny ponad 7000 !!!
            w helmutowie to za pół darmo sprzedają..

[%sig%]

Komentarz

BEPI JAK BYLO W MEKSYKU
              HELEN

Komentarz

BEPI JAK BYLO W MEKSYKU
                HELEN

Komentarz

BEPI JAK BYLO W MEKSYKU
                  HELEN

Komentarz

BEPI JAK BYLO W MEKSYKU
                    HELEN

Komentarz

BEPI JAK BYLO W MEKSYKU
                      HELEN

Komentarz

Helen czy to ta Helen sprzed 3 lat z forum Dominikany? pytałaś wtedy o Kube???
                        Helenko było zajefajnie!! moje najlepsze <a href="http://www.wakacje.pl/oferty2.phtml?dojazd=10&lastminute=1&order=cena_mi n" target="_blank">wakacje</a> w życiu, już niebawem opisze na forum jak spedzałam czas, własnie dzisiaj sie odkopałam z pracy i jestem na bieżąco z dokumentami, załapałam trochę doła..przez tą pogodę koszmarną,
                        tak bardzo chciałabym teraz tam być w pieknym Meksyku, posłuchać szumu morza, napić się tequila sunrise, posłuchać mariachi, i wygrzać kości w ciepełku, tak bardzo brakuje mi ciepła i serdeczności wspaniałych Amigos, jutro nabiore chęci do życia to zacznę pisać, narazie nie ma we mnie życia... brakuje mi słońca , energii, przeglądam zdjęcia i płakać mi sie chce

[%sig%]

Komentarz

kochana bepi !
                          to ja sledze cie od tego czasu .jak ten czas leci malo brakowalo a polecialabym z toba zawsze marzylam o kubie i meksyku.ale kupilam <a href="http://www.egipt.pl" target="_blank">egipt</a> wczoraj wrocilam i tez przezywam traume.bylam w brazylii wstyczniu.ale musze sie wybrac od helmutow.i skorzystam z twojej informacji ,albo razem z toba do berlina. taka opcja najlepsza dla mnie.napisz jak bylo .czy byly huragany helen

Komentarz

Helenko
                            Ja byłam 2 razy w Egipcie i ten kraj bardzo mnie oczarował, ma tak wiele do zaoferowania, piekne morze czerwone, cudne zabytki, gwarantowaną pogodę, świetne hotele, napewno tam wrócę . Jak Tobie sie podobał urlop?
                            Amerykanie i Kandyjczycy których spotkałam w Meksyku mówili że Egipt to jest podróż marzeń dla nich , dla nich karaiby to jak dla nas Czechy..-) hehe
                            Helenko właśnie coś tam zaczęłam pisać na forum Meksyku , ale jak mam porównać Meksyk, Dominikane i Kube to najlepsze to
                            Meksyk
                            Dominikana
                            Kuba
                            chociaż typowo najpiękniejsze egzotyczne plaże to zdecydowanie Dominikana plaża bavaro!!!
                            juz niebawem, opiszę i porównam te trzy miejsca...

[%sig%]

Komentarz

Trwa
                            X