Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Senegal Gambia z RT ktoś był i się podzieli informacjami? Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Na-kazdy-temat-ii, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Senegal Gambia z RT ktoś był i się podzieli informacjami?

Kurcze, po powrocie z przewspaniałego Meksyku, już knuję kolejny wyjazd. Tym razem chyba jednak z biurem, jakoś Afryka indywidualnie, to może nie dla nas. Znalazłam fajną ofertę z RT Senegal objazdówka i Gambia pobyt. Może ktoś był na tej wycieczce i podzieli się opiniami. Będziemy wdzięczni za wszelkie info.

Ja również chętnie się coś dowiem . Właśnie w sobotę wpłaciliśmy zaliczkę na w/w. Termin od 17.01.2013 ( 15 dni). Pozdrawiam Aneta

Komentarz

Aneta, my zastanawiamy się nad grudniem. Czy masz jakieś informacje o tej imprezie? Chcemy dopłacić do hotelu Ocean Bay do All. Caly czas się zastanawiamy, ostatnio głównie jeździmy bez biura, ale tutaj jednak chyba lepiej z biurem. Niestety parę lat temu mieliśmy niemiłe doświadczenie z RT i jakoś tak omijaliśmy ich szerokim łukiem.

Komentarz

Niestety nic nie wiem. Podoba nam się program. Byliśmy z RT w Kenii i Tajlandii i było bardzo fajnie.
        Nam 2-krotnie Itaka odwołała wycieczki, ale na jednej objazdówce z Itaką też było ok- po prostu tak bywa. Mam nadzieję, że tym razem taż będzie fajnie, a troszkę ryzyka i niespodzianek nie zaszkodzi.
        W Gambii też wzięliśmy hotel z ALL - tu nie ryzykuję.
        A może skusisz się na styczeń ??? U nas wtedy są ferie zimowe , a my jedziemy z 17-letnią córką, więc nie mamy wyboru. Pozdrawiam. A.

Komentarz

a wiadomo cos z wizami do Gambii?konsulat podaje,ze wize trzeba miec a RT,ze od lipca wiza dla Polaków zniesiona......

Komentarz

Jestem zainteresowana impreza RT Senegal/Gambia 7+7 wylot 27.12 - hotel na pobycie Kombo Beach lub Sunset Beach .W czasie pobytu sami chcemy organizowac sobie wycieczki fakultatywne - robilismy tak w Kenii i bylismy bardzo zadowoleni. Czy ktos jeszcze wybiera sie w tym terminie ?

Komentarz

Jestem zainteresowana impreza RT Senegal/Gambia 7+7 wylot 27.12 - hotel na pobycie Kombo Beach lub Sunset Beach .W czasie pobytu sami chcemy organizowac sobie wycieczki fakultatywne - robilismy tak w Kenii i bylismy bardzo zadowoleni. Czy ktos jeszcze wybiera sie w tym terminie ?

Komentarz

• Cashmir
                Cashmir skomentowane
                Edycja komentarza
                Jestem zainteresowana impreza RT Senegal/Gambia 7+7 wylot 27.12 - hotel na pobycie Kombo Beach lub Sunset Beach .W czasie pobytu sami chcemy organizowac sobie wycieczki fakultatywne f- robilismy tak w Kenii i bylismy bardzo zadowoleni. Czy ktos jeszcze wybiera sie w tym terminie ?

Komentarz

Jestem zainteresowana impreza RT Senegal/Gambia 7+7 wylot 27.12 - hotel na pobycie Kombo Beach lub Sunset Beach .W czasie pobytu sami chcemy organizowac sobie wycieczki fakultatywne f- robilismy tak w Kenii i bylismy bardzo zadowoleni. Czy ktos jeszcze wybiera sie w tym terminie ?

Komentarz

Komentarz

Trwa
                  X