Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
SUN FUN , KTO BYŁ Z TYM BIUREM W HURGHADZIE? Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Na-kazdy-temat, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• SUN FUN , KTO BYŁ Z TYM BIUREM W HURGHADZIE?

CZY JEST TO BIURO WIARYGODNE, NO I CO MYSLICIE NA TEMAT LINI LOTNICZEJ AMC? CZY SĄ BEZPIECZNE?

Witam , wczoraj wróciłam z Sharmu byłam z biurem Sun Fun i leciałam liniami AMC . Biuro dobre , organizacja transportu do hotelu w porządku , rezydentka codziennie w hotelu na dyżurze . Linie Amc rewelacja . Nowiutkie beaningi 723 wygodne z telewizorkami lcd , catering . Wszystko na czas .

Komentarz

Potwierdzam słowa ~eway w. Wróciłam z Hurghady 2 tygodnie temu z Sun & Fun, było super. Biuro ok, prócz małej wpadki. Chciałam do Sultan Beach a trafiłam do El Palacio z braku wolnych miejsc w tym pierwszym. Prosiłam kilka razy o przeniesienie ale sie nie udało. Byłam tam z małym dzieckiem i wolałam mniejszy hotel, ale to nic nie pomogło.
      Samolociki- rewelka.

Komentarz

Co to znaczy że trafiłaś do innego hotelu, zapłaciłaś za inny a zakwaterowali Cię w innym? Proszę o odpowiedz, ponieważ tez sie wybieramy z tym biurem do egiptu, pozdr, monika

Komentarz

widzę , że odstawia to biuro takie same numery jak Triada .

Komentarz

Ja bylam z nimi dwa lata temu i dziś znów lecę. Co do linii lotniczych - ludzie mają chyba jakieś fobie. Kto ostatnio słyszał o katastrofach lotniczych z udziałem czarterów z Polski???? Pewnie, ze są bezpieczne! Na pewno dolecisz na miejsce

Komentarz

Świadomie wybrałam hotel Sultan Beach, polecili mi go znajomi. Na lotnisku w Hurghadzie rezydentka Ewelina oświadczyła nam ,że nie ma tam dla nas wolnych miejsc i zostaniemy zawiezieni do El Palacio. Zachwalała hotel, wyżywienie, zatokę jaką na ten hotel, wszystko miało być super. Ale zapomniała dodać, że jest to największy hotel w Hurghadzie, ma ponad 600 pokoi. Nie ma brodzika, a mnie bardzo na nim zależało. I te kolejki w restauracji. Szok. Troszkę nas te tłumy umęczyły, a synek musiał korzystać wyłącznie z morza. Interweniowałam u Eweliny, ale nic nie dało się załatwić. Po tygodniu przyjechała inna rezydentka Magda, z którą nawet nie dało się pogadać. Napisałam skargę do biura Sun & Fun, Magda mi ją podpisała, zobaczymy co mi odpisze szanowne biuro.

Komentarz

To współczuję, chociaż przyznam ze podoba mi sie ten hotel El Palacio, ale nie chciała bym przezyc takiego stesu na lotnisku, tez lecimy z dziecmi, do titanic aquapark i mam nadzieje ze będzie ok)))

Komentarz

Hotel jest fajny, tylko dla nas za duży. Ale chodzi nam tylko o zasady. Chcieliśmy trafić gdzie indziej i to się nie udało. Może standard Sultan Beach jest niższy od El Palacio, ale na tym nam nie zależało aż tak bardzo. Jest to smutne. Płacimy, wybieramy i nie mamy na to wpływu gdzie trafimy.

Komentarz

To mnie właśnie przeraża, ze nie ma sie pewności do samego końca, nie chcę nawet o tym myśleć, chociaż my z całej grupy przylatujemy do hotelu ostatni , lecimy z gdańska i jestesmy na miejscu o 4 rano, wiec róznie to może być, już nie wspomnę ze bedziemy jeden nocleg w plecy.

Komentarz

Cześć
                      10.05 wróciłam z Hurghady. Potwierdzam, że rezydentki na miejscu są okropne, bezczelne i wmawiają, że jeszcze w Polsce sami zgadzamy się na zmianę hoteli. moim rezydentem była Ewa, którą interesowało tylko kto i kiedy jedzie na wycieczki. Byłam z mężem 2 tygodnie. Tydzień byliśmy zakwaterowani w innym hoteli niż kupiliśmy wycieczkę. Nie polecam Sun fun

Komentarz

NIE POLECAM!!! Wczoraj wróciliśmy z wycieczki organizowanej przez to biuro. Bezczelnie skacają czas pobytu do minimum, zeby zaoszczedzic na noclegach. Tłumacza sie przewoźnikiem, że to on ustala terminy wylotów. MNie to akurat guzik obchodxzi, bo ja zn nimi podpisuje umowę, a nie z przewoźnikiem i płace za 7 dni 1800 zł, a nie za 5!!!! Takie zagrywki zdarzają im się bardzo często. Nie polecam i na pewno za to oszustwo ponoszą konsekwencje, dowie się o tym również <a href="http://www.wypoczynek.pl" target="_blank">polska</a> Izba Turystyki jak i wszyscy, którzy chcieliby wykupić w tym biurze wycieczkę. Poczytaj sobie inne fora turystyczne i opinie o s&f, a sama się się przekonasz. POzdrawiam serdecznie i życzę udanych wakacyjnych, ale nie z s&f!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

Komentarz

Trwa
                        X