Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Opalanie w stringach Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Na-kazdy-temat, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Opalanie w stringach

Temat pewnie oklepany ale nie znalazlem odpowiedzi na moje pytania.
    Za 2 miesiace lecimy do Egiptu (sharm el sheik) na 16 dni i chcialem sie dowiedziec wlasnie, jak wyglada sprawa opalania w stringach? Zarowno kobieta i mezczyzna. Zeby byla jasnosc - jestesmy jeszcze mlodzi (24), nie wygladamy nieapetycznie ale przede wszystkim nie mamy zamiaru paradowac po plazach i basenach w stringach, tylko sie w nich opalac - osobiscie nie mam zamairu wrocic z wycieczki bedac od pasa do kolan bladym (bo takie mam spodnie kapielowe). Czy zatem nalezy najpierw spytac kogos (kogo?) czy hotel i plaza pozwala na taki stroj do opalania? Jak ewentualnie reaguja tambylcy i inni turysci na taki widok?
    Ponoc, stringi wyszly juz z mody, ale od mody bardziej intersuje mnie moje cialo i samopoczucie, wiec nie musicie juz tego pisac

I przy okazji jeszcze jedno pytanie - w styczniu prawdopodobnie odbedziemy druga wycieczke - ktore rejony sa najbardziej przyjazne milosnikom stringow?

Tom3k.

ja bylam tam rok temu i będac na plazy pamietam parę ktora byla w stringach tylko ze ta para miala po kole 50 lat... , i tambylcy patrzyli sie na nich ze zdziwieniem ale nikt nie zwrócil im uwagi. J bym chyba jednak postawila na zwykle slipki moze tez nie są modne ale przynajmniej bedziecie miec pewnosc ze nikt sie nie przypie.... . A na następną wycieczke polecam Gran Canarie ! tam jest raj dla milosnikow stringow opalania toples (dla kobiet) itp . nawiasem mowiac jest to wyspa gejowska tylko ze to wczasy jedynie na lato .

Komentarz

Jak najbardziej , na terenie kompleksu hotelowego nie będzie z tym problemu , ewentualnie może coś słabo być na plaży publicznej , tam mogą znaleść się bardziej ortodoksyjno-religijni towarzysze opalania , więc w tym miejscu bym nie ryzykował .

Komentarz

Stringi to obciach. Zwłaszcza u facetów.

Komentarz

paulaaaaaaa skąd masz takie (...nawiasem mówiąc...) informacje o Gran Canarii :S
          Gejowska wyspa, tylko na letni urlop ???
          Ciekawa wersja

Komentarz

Stringi u faceta....a fuj!!!! :X

Komentarz

Facet w stringach i dziewczyna? Dziwne

Komentarz

to ciągnijmy..za .. te.. no..
                swoją drogą.. moda w męskiej odzieży dolnej i tudzież plażowej..
                taka.. ze jak ktoś ma wisiorki nadmiarowe.. to kurde..
                a rozmiar.. w utwardzeniu..reakcją na atrakcje otoczenia wskrzeszon..
                no to mocherowe bereciki tudzież ..Jarcioajatollachy..rydzykowe..
                stosy inkwizycji wznowić by chciały..
                i tu widać że tylko plaże płd. hiszpanii i wysp..exhibo wolność dają..
                a ja mój styropian wypierd...le. skoro nie o takom.ciemno .pomrocznom co . na nim .spałem....
                za co ..pszep...raszam..

Komentarz

Tomaszu z Tomaszowa...
                  Nie ma w Twoim pytaniu nic strasznego...w sumie nawet ładnie ,że pytasz..Dziwi mnie tylko fakt,że mówisz,ze nie masz zamiaru paradować w stringach po plaży,czy przy basenie.Więc jak? Do plaży w slipach,czy bokserkach,a w stringach tylko na leżaczku?Jeżeli tak,to dla mnie ok,być może nawet nikt nawet nie zauważy Twojego zamiłowania do opalenizny bez pasków.Wydaje mi się ,że większym problemem będzie,jeżeli Twoja partnerka będzie się opalać top less.To jest w Egipcie zabronione.Oczywiście ten zakaz jest często łamany ,ale osoby,które pokazują się tam pół-nago są traktowane z pogardą.

Komentarz

do p479 - Gran Canaria jest to wyspa gejowska, definicja jest prosta pzyjezdzają tam homo****ualisci na paradę która odbywa sie co roku , pozatym nie tylko geje, takze hetero jesli jest wyzwolony i dobrze sie czuje nagi wsród nagich osob to ta wyspa jest jak ulał

Komentarz

egipciarze to maja problemy

Komentarz

a Tomaszów.. no byłem..

Komentarz

gej i gejówka może?
                          Stringi może nie są super eleganckie ale jakoś są mniej nieapetyczne niż topless, który jest tam zakazany. Co do paradowania na basenie (kąpiel, bo na leżaku nikt ci nic nie powie) to raczej zwrócą ci uwagę ale na plaży najwyżej ciekawskie spojrzenia i śmiechy ze strony obsługi i nastolatków

Komentarz

ja też mam stringi a wy nie ><

Komentarz

Oooo ........... kolo ma stringi

Komentarz

Trwa
                              X