Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
PILNIE odsprzedam wczasy na ZAKYNTHOS - GRECJA! Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Na-kazdy-temat, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• PILNIE odsprzedam wczasy na ZAKYNTHOS - GRECJA!

Witam! Pilnie odsprzedam wczasy 2 tygodniowe na dwie osoby na najpiękniejszą Grecką wyspę Zakynthos z biura podróży ITAKA - wylot 27.08.2010 (piatek), powrót 1009.2010. Wylot z Katowic o godz. 12:40. Wycieczkę można przerezerwować na osoby chętne do wylotu - wszystko załatwia biuro! Hotel trzy gwiazdki Mediterranee, 2 posiłki, podstawowe ubezpieczenie! Transfer i opłaty w cenie. Cena jaką zapłaciliśmy za osobę - 2489zł (oczywiście do negocjacji)
    Tel. 503 022 628
    anna.aksamit@interia.eu

Osoby chętne bardzo proszę o szybki kontakt!

ile chce pani za 2 osoby?

Komentarz

jak za 1000zl bd do kupienia to ja jestem chetnaa

Komentarz

Ojj za ta cene nikt Ci tego nie kupi.... jak dostaniesz 2 tys za calosc to bd dobrze

Komentarz

Taka wysoka cena za 3*hotel,tylko z wyzywieniem HB i do tego last?Niekoniecznie Zakynthos jest najpiekniejsza wyspa Grecji.

Komentarz

Wlasnie sprawdzilam oferte i Itaka sprzedaje teraz ta oferte za cene duzo nizsza niz Ty ja kupilas.

Komentarz

Trwa
            X