Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Trudne pytanie Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Na-kazdy-temat, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Trudne pytanie

W maju chodząc po różnych portalach i stronach biur podróży znalazłem stronę, na której po kliknięciu w hotel był wyświetlany WYKRES: ile wycieczka do danego kraju do wybranego hotelu kosztowała i będzie kosztować na przykładzie pół lub całego roku...

Staram się znaleźć tą stronę, aby przy pomocy wykresu wybrać najtańszy termin na wyjazd, ale nie mogę jej znaleźć....

Czy znacie tą stronę ? Widzieliście kiedyś takie wykresy ?

up

Komentarz

www.ostatniemiejsca.pl

nie wiem, czy właśnie tam to widziałeś, ale na pewno mają tam coś, co nazywa się "wykresem cenowym".

Komentarz

W którym miejscu jest ten wykres cenowy ? Nie mogę znaleźć...

Sam znalazłem stronkę http://www.qtravel.pl/itaka/hotel_aska_kleopatra_beste-turcja-alanya-32384?query=kleopatra+beste

Na środku jest wykres ale tylko z 2-3 miesięcy, a ja chcę zobaczyć rozkład cen na przestrzeni pół roku lub całego roku....

Komentarz

kiedy wybierzesz konkretną wycieczkę, możesz potem zobaczyć:
          opis i zdjęcia
          region
          położenie
          wykres cenowy

ale tylko na dany miesiąc - tzn. tak mi pokazało przy pierwszej wybranej wycieczce.

Komentarz

Nikt naprawdę nie kojarzy tych wykresów ?

Komentarz

Po co wykresy? wystarczy wejść na dany hotel choćby na tym portalu, ustawić np. wylot z Katowic, 14 dni, hb i pokażą Ci się wszystkie terminy od dziś do końca sezonu z cenami na dzisiaj. Wiadomo, że te odległe później w last minute mogą (ale nie muszą ) zmaleć...

Komentarz

Trwa
              X