Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
single gdzie jeździcie? Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Na-kazdy-temat, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

zajrzyjcie tutaj:

http://www.singletour.pl/

Oni mają jakieś propozycje dla singli. Swoją drogą - dobrze, że ktoś w końcu próbuje wypełnić lukę w ofercie

[%sig%]

Komentarz

manif, dzięki byłam tam!

Komentarz

mam urlop od 26/08 i nie mam pojecia gdzie jechac...i to pierwszy mój urlop "singlowy".przeraziły mnie ceny więc chętnie pojade z kimś-moze by jakies większe towarzystwojade z Krakowa na 7 dni.

Komentarz

a nie chcecie trzeciej na "doczepke"mam urlop od 26/08 i chetnie pojade gdzies na tydzien.

Komentarz

Trzy singielki ( 35 lat ) jadą do Turcji hotel Glaros centrum Alanii za 1899 zł/os , 30.08. na dwa tygodnie i już nie mogą się doczekać super wypoczynku )) pozdrawiam cieplutko innych singli - Aga

Komentarz

Omegii ja jestem chetna gdziekolwiek. Musze tylko wrócić około 9 wrzesnia. Jestem z katowic, ale to raczej nie jest problem. Mój budzet wynosi około 2600 zł. Moge wybrac się na tydzien albo dwa tygodnie.

Komentarz

Majka, mnie jest juz wszytsko jedno gdzie pojade, tylko, ze ja moge wziac urlop dopiero po 15 sierpnia. A czemu odrzucasz egipt?? Tam mozna miec luksusy za grosze.

Komentarz

fajnie!mylałam o jakiejs greckiej wyspie-generalnie moze byc każda.oczywiscie inne kraje tez moga by-np Turcja ewentualnie Egipt.wolałabym na tydzien i tez musze wrócic 9 wrzesnia do Krakowa.

Komentarz

W grecji nihdy nie byłam, także jestem za tym pomysłem. W turcji jest fajnie, ale mentalnośc tubulców mnie przeraża, raczej nie wypoczełybysmy. W egipcie natomaist mozna miec fajny luksooswy hotel za grosze. A ile pieniędzy chchesz przeznaczyć??

Komentarz

Podaje moj numer gg 1886868, lepiej się dogadamy.

Komentarz

moj numer 9030915

Komentarz

dziewczyny a ta majorka wam nie pasuje. Sprawdzcie na stronie Scana...

Komentarz

~majka39 napisał(a):

> Czy ktoś ma podobny problem? Nie wiem gdzie jechać, single
                            > napiszcie dokąd jeździcie? Może ktoś podpowie...
                            ------jak chcesz się dowartościować lub w celach rozrywkowych----jedź do Arabów lub Turków------tam na pewno coś----zahaczysz

Komentarz

jedz z nami do egiptu -mamy fajna oferte

Komentarz

do "ja się pytam" O czym Ty dziiecko drogie piszesz? O jakie dowartościowanie Ci chodzi, bo ja Ciebie w ogóle nie rozumiem? Jakim Ty językiem mówisz??? Nie szanujesz siebie to chociaż innych uszanuj.

Komentarz

Trwa
                                X