Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Stegna Gdanska-kto byl? Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Polska, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Stegna Gdanska-kto byl?

Kto był w ośrodku wczasowym JAGÓDKA w Stegnie Gdanskiej?Bardzo proszę napisać wrażenia z tego ośrodka i Stegny.

Nigdy niek nie powinien tam posylac dzieci!!!
    Waunki nawet dla psów za słabe!!!
    MASAKRA

Komentarz

ale sama Stegna to fajne miasteczko...

Komentarz

zgadza sie..

Komentarz

Autor: kasiaX (IP zapamiętane)
          Data: 11 Jun 2009 - 20:04:13

Nigdy niek nie powinien tam posylac dzieci!!!
          Waunki nawet dla psów za słabe!!!
          MASAKRA

... protestuję w imieniu psów ... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz

Ośrodka nie znam w Stegnie byłam 2 lata temu,jeśli ktoś mieszka w samej miejscowości jest daleko do plaży najbliżej jest z ośrodków położonych w lesie.Lasy ładne na wycieczki rowerem,sama miejscowość mnie nie urzekła,kiepskie chodniki z wózkiem czy na pieszo trzeba uważać by się o coś nie potknąć.Wzdłuż głównej ulicy pełno kramów,blisko do Krynicy Morskiej można jechać też do muzeum w Sztutowie ,na przystań do Kątów Rybackich-ogólnie tereny ładne.

Komentarz

tu było też trochę na ten temat http://forum.wypoczynek.pl/read.php?312064,737872

Komentarz

kielczanka Napisał(a):
                -------------------------------------------------------
                > Kto był w ośrodku wczasowym JAGÓDKA w Stegnie
                > Gdanskiej?Bardzo proszę napisać wrażenia z tego
                > ośrodka i Stegny.

Niestety ośrodek nie jest godny polecenia.
                Na zeszłorocznej kolonii, na której były moje dzieci zobaczyłam bród, zaniedbane pokoje, rozpadające się łóżka, wrzątek w kranach, przeterminowane jedzenie w sklepiku (ktoś wylądował w szpitalu z tego powodu). Kadra wychowawcza niestety też dała wiele do życzenia. Młodsze dziewczynki niedopilnowane przy myciu włosów (przywiozły wszy).
                Gólnie BEZNADZIEJA!!!
                Był tam nawet SANEPID. Niestety nie udało mi się dwoiedzieć z jakim efektem.

Komentarz

... czy to był brudny bród ... czy też brudu w bród ... ???? ... ;-))))

Komentarz

Widzę, że post jest już dość stary może jednak komuś jeszcze sie przyda moja wypowiedź. W wakacje 2009 w sierpniu trafiły tam moje córki. Znam ośrodek nie tylko z opowiadań ale i widziałem go sam, ponieważ jedna z córek była pierwszy raz na kolonii i pojechaliśmy ją odwiedzić. Plac wokół ośrodka jest duży, całość ogrodzona i brak ruchliwej drogi w pobliżu co dla mnie było duzym plusem. Miałem okazję zieść obiad na stołówce przed wyjazdem i była na prawdę ok. Domowe jedzenie. Faktycznie warunki to nie są jakieś super, brak TV, łazienki w pokoju - skromnie, ale schludnie.
                    Ogólnie mogę polecić bo dzieciaki wróciły bardzo zadowolone a nawet zdrowsze bo już nie mają takich problemów z anginą, chyba w Stegnie jest dobre powietrze. Dlatego w tym roku również tam jedzie moja młodsza córka, a starsza wybrała inny ośrodek w Krynicy Morskiej jednak tam już jest trochę drożej.

ps. Sorrki za zbyt długą wypowiedź, ale muszę jeszcze jakoś wytrzymać w pracy do 17

Komentarz

Wojciech Pliszek Strasznie się cieszę , że napisałeś ...
                      Moje dziecko wybiera się w tym roku i to co tu przweczytałam mnie przeraziło , nie jestem jakąś damę , i uważam że bardzie niż tv czy łazienka w pokoju liczy się wypoczynek , to z jakimi opiekunami dziecko pojedzie Tak więc strasznie ucieszył mnie Twój post . Proszę napisz jak najwięcej jak tam jest... o ile jeszcze wogóle tu zajrzysz Bo te wcześniejsze wypowiedzi są ...jak by tu powiedzieć , że straszne to jest mało powiedziane tak więc czekam.......

Komentarz

WIDZę żE JEDNAK JUż SIę PAN NIE POJAWI ......SZKODA

Komentarz

Stegna to przepiękne miejscowość. Co rok od 15 lat jeździmy do Stegny na co najmniej tydzień wypoczynku. Stegna niestety nie jest już tą Stegną co kilka lat temu. Napływa tutaj co raz więcej turystów i Stegna staje się drugim Sopotem czy Gdańskiem gdzie nie można w spokoju wypocząć.
                          Mimo wszystko polecam Stegnę! Jadę tam za już za tydzień.
                          Zatem spotykamy się w Stegnie! :-)

Komentarz

To proste! Dlatego, bo Stegna nie leży nad morzem, więc nie ma tam plaży. Byłem w tym roku w Krynicy Morskiej, (niedawno wróciłem), ale zwiedziłem też pobliskie miejscowości. Co do Stegny, to trudno tą dziurę nazwać miasteczkiem nadmorskim, bo do morza są 3 km. Najbliższa plaża jest wąska i brudna, a w dodatku na styku z wodą zalega cała masa jakiegoś mułu i glonów, do wody trzeba się przez to przedzierać ze 2 albo i 3 metry. Jeśli chodzi o samo miasteczko, to nic tam nie ma. Jak ktoś lubi zakupy w Biedronce, to tam może sobie poszaleć

Komentarz

Pawełł...a co takiego jest w Krynicy Morskiej?...to samo co w Stegnie.....no w Stegnie nie ma latarni morskiej

Komentarz

Trwa
                              X