Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
sandra spa karpacz - TRAGEDIA Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Polska, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

Ja właśnie przebywam w Sandrze i przyznam ,że ceny podpatrzyli w najlepszych hotelach a jakość usług i obsługi wzięli z najtańszych wzorców .Trochę próbują naśladować hotele Gołebiewskiego ,ale daleka droga,.Po pierwsze - chyba chcą ,aby klienci przyjeżdzali z własnymi termosami z napojami ,W cenie jest zawarte śniadanie i obiadokolacja. I na obiadokolację z napojów serwują tylko herbatę i taką kupioną w Biedronce lub innym dyskoncie.Jak chcesz się napić czegoś innego to musisz płacić i do tego wszędzie koniecznie zabieraj ze sobą portfel -niby mają karty do pokoi ,ale one służą tylko do otwierania ,nie mają systemu ,który by np. na kolacji wciągał rachunek za napoje do systemu i można było regulować przy wyjeżdzie całośc . W gołębiewskim przy obiadokolacji jest kilka napojów w tym kawa a jeżeli ktoś chce alkohole to płaci albo swoją kartą ,gotówką lub zapisują na kartę hotelową,.Obsługa faktycznie w niektorych miejscach zauważyłem jest taka "nienauczona" ,Pani na basenie w recepcji mówi do klientów z pełną buzią .
    No i przyznam się ,że dla mnie fatalnie wyglądają maszyny na korytarzach z wodą gorącą i zimną wraz z kompletem kosza na śmieci na korytarzach z białego plastiku rodem z firmy budżetowej ,która kupuje najtansze rzeczy .A i komputery do korzystania z internetu postawione przy windach tak ,aby każdy widział co osoba ogląda i ustawione na biurkach z wyprzedaży .
    Przyznam ,że porównując z hotelem Gołębiewski w którym często bywam jakość usług nie warta jest ceny .
    Na zakończenie dodam ,że każdemu podsuwa się do podpisu regulamin SPA jako warunek pobytu ,kotrym chyba winien zainteresować się UOK ,ma niedozwolone punkty i praktycznie SPA może wszystko a klient nic .Można przyjechać w to miejsce dwa razy -pierwszy i ostatni . A szkoda ,bo hotel na potencjał
    miejsce w którym jest wybudowany jest ładne .

Komentarz

Polecam Hotel Alpejski@SPA w Karpaczu,sasiaduje własnie z Sandra.W Alpejskim za przeproszeniem jak sie "skichasz" na dywan to Was beda jeszcze przepraszac

Komentarz

Dziwie się że ktokolwiek tam ma ochotę jeszcze jechać...
        obsługa fatalna, niedoinformowana (szczególnie na recepcjach),
        baseny brudne (panie sprzątaczki wodę z kafelek spychają miotłami z powrotem do basenów..łeee.. ochyda...

Komentarz

Skoro wam tam źle to po co tam jeździcie? Za takie pieniądze wolałabym pojechać za granicę. Nie dziwcie się personelowi. Najpierw były obietnice dobrych pensji na początku a teraz pozostało po staremu. Za takie pieniądze nikt nie będzie się starał pracować z uśmiechem. Jest jak wszędzie w Karpaczu. Osobiście nie polecam Sandry kiedy są tam pobyty zorganizowane. Te głośne imprezki na jadalni, wałęsający się , krzyczący po korytarzach pijani ludzie - zgroza. Nie można usnąć i wypocząć.

Komentarz

byłem lekko zaniepokojony jadąc tam ost weekend przeczytawszy powyzsze opinie,
            ale nie było źle, jedzenie spoko,(warzywa z wody tragedia...WSTYD, IV gat nieładnie, znam dostawców....) choć obiadokolacja trochę za krótko, przyjedziesz w piatek po 20stej i zima,mozesz sobie kupic kolację w kawiarni mimo,ze zapłaciłeś kupe siana z góry,
            pokoje czyste
            napoje, do obiadokolacji "rozpuszczalka" za 5 zł, jaja sobie ktoś robi, herbata to juz Lipton nie Biedrona,na szczęście,
            baseny czyste, OK, szlafrok 10zł ???? ,żart, siadasz w kawiarence przybasenowej i tak se mozesz siedzieć jeśli nie wleziesz w slipach do kawiarni ,ze by cie ktoś obsłuzył.....
            za 1500 /weekend rodzina 2+2 to mozna trochę więcej wymagać, a jeszcze nie widziałem hotelu gdzie nie ma gratis 2ch mineralnych w pokoju, alternatywa to "saturator" z kranówką 100m od pokoju w holu
            ALE GENERALNIE JEST LEPIEJ NIZ W KOMENTARZACH POWYZEJ , zobaczymy jak ruszy "Gołąb" w Karpaczu , moze byc szok i przerażenie

Komentarz

Heh średnio ciekawe przeżycia z wyjazdu :/

Komentarz

Przepraszam czy w Sandrze biją ?

Komentarz

Właśnie jest już Gołębiewski także może dni Sandry są policzone Wojadzer www.wszystkoopodrozach-marcel.blogspot.com

Komentarz

Wojadżer raczej nie, w Karpaczu Sandra i Gołąb to dwa hotele warte polecenia. Reszta to aspiracje do nowych usług wartych polecenia w cenie Sandry. W Sandrze Dyrektor Ola stara się promować hotel i na razie jej to wychodzi.

Komentarz

Moze ktos z Was zna jakas alternatywe do tych wszystkich hoteli ? Gdzie zostac jak ma sie juz dosc hotelowych pokoi. Cos aby poczuc sie jak u siebie w domu ???

Komentarz

Może Artus

Komentarz

Ja proponowalbym apartamenty.
                          [www.apartament007.pl]

Komentarz

fajnie

Komentarz

I Sandra i sam "Gołąb" jak go nazywacie w klimacie tandetnego tunezyjskiego molocha nie dorówna kameralnym, dobrym hotelom SPA a nie ze SPA. Ja zachęcona reklamą świeradowa zdroju w tvn 24 zaczełam tam szukać i znalazłam Malinowy Dwór - 4 gwiazdki, duży basen, pełne wyżywienie, basenu saunsy bez ograniczeń i zabiegi wychodzą 200 zł drożej niż nocleg, śniadanie i obiadokolacja w Sandrze.......
                              Miałam jechać do Sandy ale jak się naczytałam to wybrałam Malinowy Dwór www.malinowydwro.pl i jade tam na tygodniowe wakacje z rodzinką! napisze jak było.

Komentarz

Słyszałam o tym nowym hotelu Malinowy Dwór w Świeradowie, reklamuje się teraz bardzo. Faktycznie ceny trochę droższe niż w Sandrze, ale za to kilka zabiegów w cenie i aż 3 posiłki dziennie! Nie będę się musiała zastanawiać i kupować jedzenia w sklepie dla dzieci... Poza tym basen, sauny, SPA i nawet zabiegi lecznicze. Mają teraz na swojej stronie promocje, warto się chyba skusić...

Komentarz

Trwa
                                X