Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
sandra spa karpacz - TRAGEDIA Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Polska, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

presto Napisał(a):
    -------------------------------------------------------
    > Słyszałam o tym nowym hotelu Malinowy Dwór w
    > Świeradowie, reklamuje się teraz bardzo.
    > Faktycznie ceny trochę droższe niż w Sandrze,
    > ale za to kilka zabiegów w cenie i aż 3 posiłki
    > dziennie! Nie będę się musiała zastanawiać i
    > kupować jedzenia w sklepie dla dzieci... Poza tym
    > basen, sauny, SPA i nawet zabiegi lecznicze. Mają
    > teraz na swojej stronie promocje, warto się chyba
    > skusić...

Kolejny nieudolny e-marketing!

Komentarz

eeee...ja tam mam sprawdzone swoje spa, a mianowicie na słowacji w tatralandii. mieszkam przy granicy więc nie mam aż tak daleko, ale obsługa i w ogóle jakosc zabiegów sa super. i już nie szukam niczego innego

Komentarz

Znam te miejsca o których piszecie. No niestety, ale niektóre z nich naprawdę są nie w porządku wobec gości. Szkoda. Bo gość płaci i ma prawo wymagać wysokiej jakości usług. Ale inne pensjonaty i hotele to nie jest nasz problem - my dokładamy wszelkich starań, by nasi goście byli zadowoleni. Zapraszam do Tylicza

Komentarz

hmmm... ja byłam w kilku spa i jedne byly lepsze inne gorsze ale chyba najlepiej wspominam spa w tatralandii - czyli tym parku rozrywki wodnej na słowacji -super obsługa, zadnych problemow, ceny przystepne i jak sie ma dosc relaksowania sie w stanie beirnym, zawsze mozna wskoczyc do baseniku

Komentarz

Witam!.Chciałabym podzielićsie moją przygodą w SANDRA SPA W Karpaczu . Otóż na początku stycznia wybrałam sie z moim mężem i trzyletnią córeczka na pieciodnowy odpoczynek po "strasznym " roku do w/w hotelu . Przyjechaliśmy kilka minut po 16 i pierwszy zgrzyt nie ma gdzie zostawić samochodu . Parking dozorowany nie strzezony , wjazd i wyjazd na byle jaką "tekturke" .Miejsce znależliśmy daleko i bagaże przenośiliśmy na "plecach"[strasznie padało , a na podjeżdzie pod hotelem kolejka do wypakowywania sie } Dość sprawnie załatwiliśmy formalności meldunkowe i udaliśmy sie do pokoju. Po około poł godzinie zostawilismy bagaze i poszliśmy na kolacje .
            Po powrocie okazało sie ze w przeciągu tego czasu zgineło mi z torebki pozostawionej w pokoju pokażna suma pieniędzy - kilka tys zł . Oczywiście policja , ochrona , zez nania , protokoły i .....poinformowano mnie ze jest sejf . Ok tylko że ja jestem ku.... w czterogwiazdkowym hotelu a nie bursie i nie była to pora sprzatania pokoju , nie było sladów włamania do pokoju i nikt o tej porze z obsługi nie miał prawa kręcic sie po pokoju . No dobra to nie koniec nastepnego dnia wybraliśmy sie samochodem na narty. Zapakowaliśmy karty kredytowe i pozostałe "cenne" rzeczy do sejfu z wielką dokładnością . Po powrocie okazało sie ze sejfu nie mozna otworzyć na nasze ustalone hasło . Zdenerwowani nie na żarty wezwaliśmy ochrone , pan uniwersalnym hasłem też nie mógł go otworzyć i bąknął że było 13 pró otwarcia sejfu , ale nie udzielono mi informacju czy został otworzony . Otwarto go ostatecznie po jakimś rozkreceniu . Znów policja i ta sama procedura . Zablokowałam karty kredytowe . .
            Wyszliśmy na kompletych idiotów bo zgineły nam pieniądze - a może nie zginęły i sami je sobie ukradliśmy a potem nie umieliśmy otworzyć sejfu . Nikt z personelu ani kierownictwo nie poczuło sie odpowiedzialne za zajście . Przeżyliśmy wypłacaąc pieniądze na dowód osobisty z odziału banku w Karpaczu . Pani dyrektor po kategorycznym zarządaniu przez mojego meza zmiany pokoju przeniosła nas w obszar tzw monitorowany . Pozostałe 3dni spędziliśmy w "spokoju" ale mój mąż nie chodził na basen żeby nie zniknęły nam kluczyki od auta .
            Jestem zdegustowana odwiedziliśmy już wiele lepszych i gorszych hoteli w Polsce i zagranicą nigdy nic nam nie zgineło , osługe sejfu też znam bo to nie nowośc wprowadzona przez sandre . Od naszego powrotu mija miesiąc , otrzymałam zawiadomienie z policji o umorzeniu postepowania . Z sandry natomiast zero przeprosin , nie mówiąc już o rekompensacie finansowej czy bonusie na pobyt . Nikt niczy,m sie nie przejął bo cóż znaczy dwoje turystów kiedy tam setki wczasowiczów . Postanowiłam więc ostrzec wszystkich i oby z tej naszej historyjki Pa ństwo wyciągneli wnioski .
            Ps . nie moge zdradzac szczegółów operacyjnych policji , ale dodam ze "podobno" takie rzeczy tam się "zdarzają" Pozdrawiam i troche mi ulżyło

Komentarz

Ja także nie polecam tego miejsca. Brakuje tam kogoś, kto przypilnował by cały personel, bo jest na prawdę słabo. Nie polecam.

Pozdrawiam.

Komentarz

Moim zdaniem ilu użytkowników na forum,tyle różnych opinii i z tym trzeba się liczyć. Poza tym nigdy tam nie byłem,jeśli SPA to tylko na Mazury

Komentarz

Jeżeli morze to jak dla mnie tylko za granicą i najlepiej we Włoszech! Zakochałam się w tym miejscu, a jeszcze bardziej urzekła mnie kuchnia włoska

Komentarz

123 321

Komentarz

Trwa
                    X