Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
wypoczynek nad jeziorem Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Polska, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• wypoczynek nad jeziorem

Witam, jeśli ktoś szuka ciszy i spokoju podczas wakacji polecam urokliwy ośrodek wypoczynkowy BABA nad jeziorem Chłop (gmina Pszczew). Ośrodek otoczony lasem, prywatna plaża, blisko do jeziora. Idealne miejsce na relaks.

Ja polecam j. powidzkie w Wielkopolsce raj dla wszystkich uprawiajacych sporty wodne bez silnikow i spalin bo na jeziorze obowiązuje strefa ciszy, a nocleg np. www.giewartow-pokoje.pl sprawdzone

Komentarz

Cisza, spokój, jakieś jeziorko, to to co każdemu potrzeba na chwilę odpoczynku

Komentarz

wypoczynek w domkach letniskowych i noclegi nad jeziorem, to jest to co lubię najbardziej

Komentarz

A ja znalazłam świetny portal, gdzie są doskonałe opisy miejsc noclegowych ze zdjęciami, czasami wideo, atrakcjami wokół, etc. Wyjechałem z dziewczyną i spędziliśmy cały tydzień za małe pieniądze. Polecam www.nocleg-i.pl

Komentarz

wypoczynek nad jeziorem-OkuninkaX(
            http://www.youtube.com/watch?v=Y0Z-XrkyxCw

Komentarz

Polecam Centrum Rekreacyjno - Wypoczynkowe Zatonie. Świetne, zaciszne w pięknym miejscu. Bardzo dobre jedzenie, także wegetariańskie. Bardzo bezpieczne miejsce, z dala od ruchu ulicznego, nad pięknym jeziorem Lubie. To idealne miejsce na odpoczynek z dziećmi Na terenie ośrodka piękna, strzeżona plaża, wypożyczalnia sprzętu wodnego. http://www.centrum-zatonie.pl

Komentarz

Jak relaks i woda to ja bym polecał raczej tatralandie - nie bedzie to wypoczynek bierny, ale aktywny racej no i to chyba dobrze, bo nic nie meczy bardziej niz lezenie plackiem pzrez cale wakacje hehe. Bylem tam ze swoja dziewczyna (teraz juz zona) i naprawde bylo super!

Komentarz

j.powidzkie to jest to www.giewartow-pokoje.plk

Komentarz

jezioro powidzkie jak najbardziej
                    Posiadam jeszcze wolne terminy w miejscowości Skrzynka Mała k. Anastazewa.
                    Działka o powierzchni 450m?, sąsiadująca z lasem w bliskiej okolicy Jeziora Powidzkiego, największego i najczystszego w Wielkopolsce.
                    Działka zagospodarowana, z domkiem letniskowym 25m2(2008) zaopatrzonym w media (prąd, gaz, woda c.z. szambo). Kuchnia w pełni wyposażona, łazienka (kabina prysznicowa, umywalka, wc), przytulna sypialnia, duży zadaszony taras z grillem. Możliwość dodatkowo postawienia namiotu.
                    Jest to doskonałe miejsce na wypoczynek na łonie przyrody , wspaniałe warunki do wędkowania, uprawiania sportów wodnych i także dla grzybiarzy. Odległość od domu do dzikiej plaży to około 500m ścieżką leśną, (piaszczysta plaża około 1000m). Piękna okolica zachęca do zwiedzania pieszo lub rowerem. Wokół jeziora gęsta sieć ścieżek rowerowych. Blisko dobrze wyposażony sklep.
                    W obrębie 50 km można znaleźć wiele interesujących miejsc jak Licheń, Biskupin, Kruszwica, Gniezno.
                    Cena 100 zł za dobę, możliwość wysłania zdjęć na maila, mr.staszak@gmail.com
                    Polecam!!!

Komentarz

Dla mnie bardzo fajną opcją jest wypoczynek nad morzem. Zimna i ożeźwiająca bryza, a do tego szeroka plaża- to wszystko znajdziecie w Łebie gdzie serdecznie zapraszam www.VillaVerdi.pl

Komentarz

Nad jeziorem Niesłysz są super fajne miejsca na wakacje http://czystejeziora.pl/noclegi-niesulice - ośrodków też sporo, warto przyjechać.
                        A jezioro Niesłysz to woda czyściuteńka i w ogóle wspaniała! Byłem, polecam.

Komentarz

Faaktycznie, lata temu byłam w Niesulicach - piękne wioseczka, dzięki za przypomnienie

Komentarz

Obiegibiegi Napisał(a):
                            -------------------------------------------------------
                            > Faaktycznie, lata temu byłam w Niesulicach -
                            > piękne wioseczka, dzięki za przypomnienie

no ba naturalnie że piękne miejsce!

Komentarz

Zapraszam takze do Solca-Zdrój,gdzie solidnie wypoczniecie i nabierzecie sił. Zdjęcia pensjonatu umieszczam poniżej.

Pozdrawiam, www.solanna.com.pl - Pensjonat Solec-Zdrój

Komentarz

Trwa
                              X