Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Perła Dziwnowa w Dziwnowie - czy ktoś był? Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Polska, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Perła Dziwnowa w Dziwnowie - czy ktoś był?

Witam Państwa
    Wszystkich tych którzy byli w w/w ośrodku chciałam prosić o opis warunków jakie tam panują (pokoje, jedzenie, basen itp.), ponieważ nigdzie w internecie nie znalazłam opini na temat tego ośrodka.
    Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
    Sylwia D

Raczej odradzam ten pensjonat. Nie podobał mi się pod wieloma względami. Głównym powodem było wyżywienie codziennie te same szynki, pasztety (nie zawsze świeże) mało urozmaicone i wręcz nudne śniadania. Kelnerka bardzo leniwa i mało sympatyczna. dodatkowo trzeba było samemu posprzątać po ludziach którzy wcześniej jedli przy stoliku. Okropne było oczekiwanie na stolik kiedy przepchana jadalnia pękała w szwach. Po czym siadało się do brudnego stołu. Zupki - sama woda niczym jak "na rybach" łowiło się ziemniaczek. Internet nie działał. Do morza blisko, ale na plaży nie ma nic. Do toalety (płatnej obsługiwanej przez miejscowego alkoholika) dość daleko. Do centrum miasta spory kawałek. Ogólnie w pobliżu jedna możliwa knajpka. Jedynym poratowaniem stał się dla nas sklep "U ZIUTY". Animacje dla dzieci prowadzone tylko w określonych godzinach oprócz soboty i niedzieli przypominały raczej grzeczne zajęcia w przedszkolu zorganizowane mało ambitnie i tak właściwie na odp...Pani właścicielka miła do momenty otrzymania kasy , potem raczej olewająca i mało zainteresowana gośćmi. Basen owszem jest , ale moje dziecko nabawiło się tam grzybicy wiec śmiem twierdzić że słabo o niego dbają.Dodatkowo bardzo tam ślisko i niebezpiecznie. Pokój mieliśmy z wyjściem bezpośrednim na zewnątrz, jednak był ponury i ciemny. Najgorszy był smród z pobliskiego portu (Bez komentarza) Nie polecam tego miejsca. Do Perły to jeszcze bardzo daleka droga. No i zapomniałam wspomnieć by kierowcy mieli się na baczności bo grasujące po ośrodku kuny lubią gumowe części w silnikach. Ostrzegam przed tym miejscem.

Komentarz

http://med24.pl/Opinie.is.perla-dziwnowa.html

Komentarz

Nie polecam tego ośrodka. Jedzenie niesmaczne i bardzo ekonomicznie przyrządzane z resztek poprzedniego dnia. Siekane pomidory i zielony groszek codziennie nawiedzały "Bufet Sałatkowy". Kawa beznadziejnie cieniutka. Mało tego na basenie niezbyt czysto i bardzo ślisko co niestety nie było zbyt bezpieczne przy niespełna metrowym "chodniczku" a ratownika brak. Pokoik zabaw dla dzieciaków z pozamykanymi na kłódkę szafeczkami. A internet ha ha "od ZIUTY" (domek ze sklepem obok) tylko szkoda ze w recepcji ich hasła nie podawali bo to z ośrodka nie wiele dawało. Ogólnie do bani.

Komentarz

Byłem w tym roku ale to już nie jest to co było... Nic co miało być w ofercie się nie zgadza... Najgorzej to jedzenie a'la carte!! haha gdzie??? No i ten nieszczęsny basen na którym można było się zabić... na moich oczach jednego pana karetka zabrała z rozbitą głową... Generalnie nie polecam. Omijać szerokim łukiem.

Komentarz

Witam Wszystkich,którzy pragną informacji dotyczących Ośrodka Wczasowego'Perła Dziwnowa' w Dziwnowie.Budynek i jego wyposażenie jest naprawdę takie, jak w ofercie.Basen sterylny a jego dodatkowe urządzenia wodne posiadają odpowiednie atesty.Stołówka estetycznie urządzona .Jedzenie bardzo smaczne i świeże.Każdy wczasowicz może zamówić obiad według swego gustu z dnia na dzień.Ośrodek jest ogrodzony i monitorowany.Znajduje się wiele urządzeń do zabaw dla dzieci-urządzenia są bezpieczne.Przy piaskownicach znajdują się dziecięce zabawki[ łopatki,grabki,wiaderka]Nawet samotne dziecko bez chwilowej opieki jest bezpieczne.Każdy ,kto chce skorzystać z internetu ?otrzymuje hasło i po problemie.Zdziwiony byłem,że trzeba chodzić do sklepu aby połączyć się z internetem-tak napisał beti 79.a co do kawy ,że cienka ,to każdy sobie robi taką kawę jaką lubi,zasypuje tyle ile pragnie.Personel jest zawsze do dyspozycji gości,uśmiechnięty i niosący pomoc w potrzebie.Nikt nie żądał opłaty z góry.Obiekt jest zadbany i ukwiecony.To jest naprawdę 'PERŁA DZIWNOWA'Blisko do rzeki Dziwna,aby powędkować i złapać rybkę i blisko na plażę.Każdemu polecam ten wspaniały ośrodek.Kontakt z recepcją jest szybki i konkretny.Warto tu przyjechać.

Komentarz

Ja niestety tam nie byłem,więc ciężko mi cokolwiek napiasć,poczekajmy na dalsze opinie ze strony forumowiczów. Polecam takze łebę oraz www.Villaverdi.pl

Komentarz

Trwa
              X