Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Gdzie na zime? Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Polska, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Gdzie na zime?

Powoli zbliża się zima... Gdzie w tym roku planujecie się wybrać? Ja z mężem zamierzamy ponownie wybrać się do Muszyny. Narty, wieczorne spacery po miasteczku no i relaks SPA - to nasz plan na zimowy wypoczynek

A czemu akurat do Muszyny? Jeżeli chcecie pojeździć na nartach to o wiele lepiej sprawdzi się Białka Tatrzańska czy Bukowina gdzie jest dużo stoków do wyboru.

Komentarz

Oczywiście jest mnóstwo kierunków gdzie można się wybrać zarówno w Polsce jak i za granicą.
      Ja już doskonale znam Sudety i w tym roku stwierdziłem, że jadę za granicę, a konkretnie do Risoul we Francji
      Po dokładnej ****izie, jestem w stanie stwiedzić, iż wczasy w Polsce jak i za granicą są porównywalne cenowo, a warunki jakościowo o niebo lepsze.
      Znalazłem ofertę studenckiego biura podróży z Warszawy organizującego wyjazd 9 dniowy za 1200pln. Myślę, że cena, standard ok.
      W każdym razie jak by był ktoś zainteresowany to proszę o PV osoby jadące z Wrocławia

Komentarz

MHotel_eu Napisał(a):
        -------------------------------------------------------
        > A czemu akurat do Muszyny? Jeżeli chcecie
        > pojeździć na nartach to o wiele lepiej sprawdzi
        > się Białka Tatrzańska czy Bukowina gdzie jest
        > dużo stoków do wyboru.

Dlaczego do Muszyny? Bo bardzo lubimy to miasteczko. Mamy z nim sporo fantastycznych wspomnień i zawsze czujemy się tam jak u siebie. No i jestem zakochana w widokach Beskidu Sądeckiego. Kwestia gustu no i sentymentu

Komentarz

Ja bym pomyślał o wypadzie na Słowację.

Mają lepszą bazę turystyczną, niższe ceny niż w naszych kochanych Tatrach.

W sumie powinni się wpierać co polskie, ale te ceny u nas w górach są po prostu za wysokie jak na polską kieszeń.

Komentarz

A ja myślę o rajskich plażach, może uda mi się skoczyć na Karaiby

Komentarz

ale musi być pogoda bo jak będzie padać to straszna nuda

Komentarz

Ja jednak na zimę polecam Tatry i Zakopane bądź okolice - coś pięknego

Komentarz

.. chyba kompletnie by trzeba na glowę upaść zeby na ferie jechać do Łodzi .. raczej uciekać z niej kto tylko może .. ;-)

Komentarz

Łódź co prawda jest bardzo ładnym miastem, jednak zastanawiam się jakie zimowe atrakcje można tam znaleźć? Niestety, ale chyba jednak wolę się wybrać na narty w góry. Najczęściej jeżdżę na podkarpackich stokach, choć zdarzyło mi się też być na włoskim szczycie Kronplatz Jeśli nikt nigdy nie był - to serdecznie polecam Alpy zimą. W brew pozorom można upolować tani wyjazd, a warunki do jazdy po prostu świetne.

Komentarz

.. Łódź nie jest bardzo ładnym miastem .. jest szara , brudna i zapyziała .. niestety .. ;-(

Komentarz

Nasz wybór w tym roku padł na Szlarską Porębę Cały dzień na stoku, potem pyszne jedzenie w góralskich knajpkach a wieczorem pełen relaks Wróciliśmy zadowoleni i wypoczęci, polecamy

Komentarz

Ja polecam SPA w Krynicy Zdrój. Piękny hotel, cudowna okolica, pełen profesjonalizm. Można właśnie, jak w temacie odpocząć, zrelaksować się, odetchnąć ech, szkoda że ferie się już kończą

Komentarz

Ja tam jestem zauroczona Zakopanym. Tam spędziłam swój zimowy urlop w tym roku. Może i trochę oklepane, ale jeżdżę tam od dzieciństwa i zawsze będę tam wracała z uśmiechem na twarzy.

Komentarz

Zakopane to z pewnością jedna z najlepszym górskich miejscowości,którą każdy poleci i podpisuje się pod tym . Teraz zimą najbardziej aktywni bedą forumowicze lubiący jeździć na nartach oraz desce,wieć Zakopane to dobra baza wypadowa z kilkoma możliwosciami w kwestii samych stoków.

Komentarz

Trwa
                              X