Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Gdzie na zime? Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany
Nieskonfigurowany widget statycznego HTML Nieskonfigurowany widget statycznego HTML Module
Przerwany

Treść widgetu statycznego HTML
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Gdzie na zime?

Powoli zbliża się zima... Gdzie w tym roku planujecie się wybrać? Ja z mężem zamierzamy ponownie wybrać się do Muszyny. Narty, wieczorne spacery po miasteczku no i relaks SPA - to nasz plan na zimowy wypoczynek

A czemu akurat do Muszyny? Jeżeli chcecie pojeździć na nartach to o wiele lepiej sprawdzi się Białka Tatrzańska czy Bukowina gdzie jest dużo stoków do wyboru.

Komentarz

Oczywiście jest mnóstwo kierunków gdzie można się wybrać zarówno w Polsce jak i za granicą.
      Ja już doskonale znam Sudety i w tym roku stwierdziłem, że jadę za granicę, a konkretnie do Risoul we Francji
      Po dokładnej ****izie, jestem w stanie stwiedzić, iż wczasy w Polsce jak i za granicą są porównywalne cenowo, a warunki jakościowo o niebo lepsze.
      Znalazłem ofertę studenckiego biura podróży z Warszawy organizującego wyjazd 9 dniowy za 1200pln. Myślę, że cena, standard ok.
      W każdym razie jak by był ktoś zainteresowany to proszę o PV osoby jadące z Wrocławia

Komentarz

MHotel_eu Napisał(a):
        -------------------------------------------------------
        > A czemu akurat do Muszyny? Jeżeli chcecie
        > pojeździć na nartach to o wiele lepiej sprawdzi
        > się Białka Tatrzańska czy Bukowina gdzie jest
        > dużo stoków do wyboru.

Dlaczego do Muszyny? Bo bardzo lubimy to miasteczko. Mamy z nim sporo fantastycznych wspomnień i zawsze czujemy się tam jak u siebie. No i jestem zakochana w widokach Beskidu Sądeckiego. Kwestia gustu no i sentymentu

Komentarz

Ja bym pomyślał o wypadzie na Słowację.

Mają lepszą bazę turystyczną, niższe ceny niż w naszych kochanych Tatrach.

W sumie powinni się wpierać co polskie, ale te ceny u nas w górach są po prostu za wysokie jak na polską kieszeń.

Komentarz

A ja myślę o rajskich plażach, może uda mi się skoczyć na Karaiby

Komentarz

ale musi być pogoda bo jak będzie padać to straszna nuda

Komentarz

Ja jednak na zimę polecam Tatry i Zakopane bądź okolice - coś pięknego

Komentarz

.. chyba kompletnie by trzeba na glowę upaść zeby na ferie jechać do Łodzi .. raczej uciekać z niej kto tylko może .. ;-)

Komentarz

Łódź co prawda jest bardzo ładnym miastem, jednak zastanawiam się jakie zimowe atrakcje można tam znaleźć? Niestety, ale chyba jednak wolę się wybrać na narty w góry. Najczęściej jeżdżę na podkarpackich stokach, choć zdarzyło mi się też być na włoskim szczycie Kronplatz Jeśli nikt nigdy nie był - to serdecznie polecam Alpy zimą. W brew pozorom można upolować tani wyjazd, a warunki do jazdy po prostu świetne.

Komentarz

.. Łódź nie jest bardzo ładnym miastem .. jest szara , brudna i zapyziała .. niestety .. ;-(

Komentarz

Nasz wybór w tym roku padł na Szlarską Porębę Cały dzień na stoku, potem pyszne jedzenie w góralskich knajpkach a wieczorem pełen relaks Wróciliśmy zadowoleni i wypoczęci, polecamy

Komentarz

Ja polecam SPA w Krynicy Zdrój. Piękny hotel, cudowna okolica, pełen profesjonalizm. Można właśnie, jak w temacie odpocząć, zrelaksować się, odetchnąć ech, szkoda że ferie się już kończą

Komentarz

Ja tam jestem zauroczona Zakopanym. Tam spędziłam swój zimowy urlop w tym roku. Może i trochę oklepane, ale jeżdżę tam od dzieciństwa i zawsze będę tam wracała z uśmiechem na twarzy.

Komentarz

Zakopane to z pewnością jedna z najlepszym górskich miejscowości,którą każdy poleci i podpisuje się pod tym . Teraz zimą najbardziej aktywni bedą forumowicze lubiący jeździć na nartach oraz desce,wieć Zakopane to dobra baza wypadowa z kilkoma możliwosciami w kwestii samych stoków.

Komentarz

Trwa
                              X