Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Najpiękniejsze miejsca Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany
Nieskonfigurowany widget statycznego HTML Nieskonfigurowany widget statycznego HTML Module
Przerwany

Treść widgetu statycznego HTML
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Najpiękniejsze miejsca

Polecam wszystkim odpoczynek w Górach Świętokrzyskich. Są to moje rodzinne strony i zarazem najpiękniejsze miejsca na Ziemi. W te wakacje udało mi się zobaczyć pałac i stado bizonów amerykańskich w Kurozwękach niedaleko Staszowa.

Góry Świętokrzyskie są moimi rodzinnymi stronami częściowo - poprzez dziadka.
    W długi weekend byłam z mężem w Nowej Słupii, na Świętym Krzyżu i prawie na Łysicy. Wybieramy się tam znowu w połowie maja.
    Pozdrawiam!

Komentarz

polecam przejechać przez Bodzentyn . do tej pory odbywaja sie tam targii koni( a co było słychać o tym zę zwieżenta torturuja czy coś takiegoego to jest nie prawda!!!!!!wiem bo tam byłem nie raz a pozatym mam tam rodzinke)

Komentarz

tak macie rację góry świętokrzyskie to piękny region ale niestety bardzo słabo znany. Mieszkam na stałe pod starachowicami - to naprawdę piękny teren. Ale rzetelnych stron o świętokrzyskim jest bardzo mało. osobiście polecam jedną - ma szansę stać się w przyszłości całkiem niezłą stroną o ile autorzy / autor dołożą nieco pracy. To są przewodnicy świętokrzyscy więc chyba wiedzą co piszą ... : http://klub.chip.pl/sabat/index.html

Ja osobiście zapraszam w nasze lasy, górki i jeziorka

Pozdrawiam

Komentarz

Czy możecie polecić jakiś ośrodek wypoczynkowy najlepiej z domkami?
          Ewentualnie jakieś fajne kwatery tak na 10 - 12 osób.
          Dzięki za pomoc,pozdrawiam.

Komentarz

Ja byłam zachwycona panią Dorotą Czesak, ponieważ postanowiliśmy w tym roku zainwestować w przewodnika Swietnie opowiada, zna naprawdę rewelacyjne miejsca w Górach Świetokrzyskich no i oczywiście zajeła się biletami i noclegami, także wlaściwie przyjechaliśmy na "gotowe" Wielki plus i jesli ktos ma ochote w rozsadnej cenie wypocząć to gorąco ją polecam

Komentarz

Trwa
            X