Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Najpiękniejsze miejsca Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Polska, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Najpiękniejsze miejsca

Polecam wszystkim odpoczynek w Górach Świętokrzyskich. Są to moje rodzinne strony i zarazem najpiękniejsze miejsca na Ziemi. W te wakacje udało mi się zobaczyć pałac i stado bizonów amerykańskich w Kurozwękach niedaleko Staszowa.

Góry Świętokrzyskie są moimi rodzinnymi stronami częściowo - poprzez dziadka.
    W długi weekend byłam z mężem w Nowej Słupii, na Świętym Krzyżu i prawie na Łysicy. Wybieramy się tam znowu w połowie maja.
    Pozdrawiam!

Komentarz

polecam przejechać przez Bodzentyn . do tej pory odbywaja sie tam targii koni( a co było słychać o tym zę zwieżenta torturuja czy coś takiegoego to jest nie prawda!!!!!!wiem bo tam byłem nie raz a pozatym mam tam rodzinke)

Komentarz

tak macie rację góry świętokrzyskie to piękny region ale niestety bardzo słabo znany. Mieszkam na stałe pod starachowicami - to naprawdę piękny teren. Ale rzetelnych stron o świętokrzyskim jest bardzo mało. osobiście polecam jedną - ma szansę stać się w przyszłości całkiem niezłą stroną o ile autorzy / autor dołożą nieco pracy. To są przewodnicy świętokrzyscy więc chyba wiedzą co piszą ... : http://klub.chip.pl/sabat/index.html

Ja osobiście zapraszam w nasze lasy, górki i jeziorka

Pozdrawiam

Komentarz

Czy możecie polecić jakiś ośrodek wypoczynkowy najlepiej z domkami?
          Ewentualnie jakieś fajne kwatery tak na 10 - 12 osób.
          Dzięki za pomoc,pozdrawiam.

Komentarz

Trwa
          X