Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
zwiedzanie i wypoczynek Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Sri-lanka, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• zwiedzanie i wypoczynek

Planuję wyjazd na Sri Lankę pod koniec listopada lub na poczatku grudnia 2008r. Interesuje mnie zwiedzanie i wypoczynek. ****izowałam oferty kilku biur podroży. W zasadzie do wyboru są traida, itaka i rainbowtours. Ceny mają dość zróżnicowane, najatrakcyjnie cenowo wypada triada. Czytałam różne opinie na temat tego biura, jak równiez i pozostałych biur i co człowiek to inna opinia. Myślę, że trzeba mieć dużo szczęścia by być zadowolonym z wyjazdu i nie oczekiwać zbyt wiele. Chaciałabym jednak, aby spotkało mnie jak najmniej nieprzyjemnych niespodzianek podczas tej podróży. Zastanawiam sie równiez, które biuro wybrać jeśli chodzi o bezpieczeństwo lotu i organizację podróży. Wiem, że triada i rainbowtours lata na Sri Lankę liniami air itally polska z międzylondowaniem na Goa, a itaka i TUI cypryjskimi liniami z międzylądowaniem w Emiratach Arabskich. Doradźcie, czym lecieć. Mam jeszcze jedno pytanie do kogoś kto był na objeździe po Sri Lance: czy przy tak wysokich temperaturach powietrza i dużej wilgotności nie jest zbyt wyczerpujace takie zwiedzanie i czy da się wytrzymać jego tempo ?

Witaj,
    My lecieliśmy z TUI bezpośrednio z Frankfurtu do Colombo, bez żadnych przesiadek. Może teraz coś się zmieniło.
    Jeśli chodzi o zwiedzanie to czasem bywało gorąco i parno, ale szybko można się do takiego klimatu przyzwyczaić.
    Może Cię zainteresują moje wspomnienia z takiej wycieczki opisane na tym forum pt: "Cejlon - dlaczego warto tam jechać?"

Pozdrawiam i życzę miłego pobytu, Sri Lanka jest piękna!!!

Apisek

Komentarz

Ja leciałe katarskimi liniam - super Biuro podróży Jahn Reisen, najtańsze ze wszystkich a pobyt ten sam, na tych samych zasadach i w tym samym Hotelu Ceny 30% tańsze.
      Pozdrawiam

Komentarz

Na Sri lankę należy lecieć tylko z niemieckiego biura podróży-można samemu na internetowych stronach niemieckich szukać odpowiedniej oferty albo wiele polskich biur też oferuje wczasy z biur niemieckich. Ja leciałem z DERTOUR i tak samo jak ~Waldy-Katarskimi liniami z Berlina a na dodatek rejsowym samolotem a nie czarterem. W rejsowym jest lepsze jedzenie i drinki gratis.
        Niestety polskie biura podróży stale kombinują i oszukują . Kuzyn 2 tyg temu wrócił z Krety a był tam z Itaką i skrócili mu pobyt poprzez spóźniony odlot z Poznania i wcześniejszy przylot - o jedną dobę. Na Tym forum również są opisane podróże na Sri Lankę z Itaką-na porządku dziennym jest zamiana hoteli, skracanie pobytu, bardzo długi lot z międzylądowaniami itd.
        A może nie dla wszystkich ważną sprawą jest fakt ,że wakacje z niemieckimi biurami są tańsze co najmniej o 30%. Na miejscu jest również wspaniała opieka rezydentów niemieckich i nie wiem czemu ale zawsze miałem jeden z lepszych pokoi w hotelu.
        Pozdrawiam

Komentarz

Trwa
        X