Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
szukam chętnych do Tajlandii Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

-D zgadzam sie....

Komentarz

hejka.szukam chetnych w kazdym wieku do wspolnego wyjazdu na wakacje zycia do Tajlandii.styczen 2010 na 2-3 tyg.chetnych prosze o kontat na mail : mlodydub@o2.pl pozdrawiam

Komentarz

czesc Olga.k ja jestem chetny i juz stuprocentowo lece w styczniu 2010 na 2-3 tyg bo podobno najlepszy okres styczen-kwiecien w sezonie.proponuje kilka dni Bangok,pozniej tydzien w pattaya ipo ciagiem na pucket i statkiem na zatoke Maya Leo Di caprio,kto chetny?? moj mail :mlodydub@o2.pl pozdrawiam

Komentarz

Pattaye odradzam, chyba że cel wycieczki hmmm.....rozrywkowy. Pełno starych, niemieckich, rosyjskich i brytyjskich pedofili z pannami po 15 lat pod pachą. Plaża też jedna z najbiedniejszych. Życie nocne to owszem, pełno klubów, barów itd ale wszystko nastawione na wiadomo co. Odradzam.

Komentarz

Rafal najlepsze imprezy sa na malych wyspach,gdzie zjezdzaja sie backpackersi z calego swiata i nie dbaja o dobre hotele i wygode tylko o dobra zabawe na plazy...)Pataya jest dla emerytow ,ktoryc stac na utrzymanie tajskich przyjaciolek i ich calych rodzin....Uwierz mi zadnych atrakcji tam nie znajdziesz.O plazy nie wspomne,juz chyba lepiej nad baltyk..

wejdz sobie na stronke http://www.fullmoonparty-thailand.com/,moze takie klimaty bardziej Cie zainteresuja.

Jazda pociagiem na Phuket...????Musisz troche bardziej poszperac w necie,bo nie wiem czy wiesz ile Ci to zajmie czasu,no i na sam Phuket pociagiem nie dojedziesz.

Jezeli chcesz zobaczyc zatoke Maya i plaze "Leosia CiCaprio" to o wiele blizej i duzo taniej od Krabi...)

Komentarz

czesc

co ile te party robia?

Komentarz

Rok 2009

4 wrzesien
                4 pazdziernik
                2 listopad
                2 grudzien
                25 grudzien

Rok 2010
                30 styczen
                1 i 30 marzec
                28 kwiecien
                29 maj
                26 czerwiec
                28 lipien
                25 sierpien

Fullmoon Party odbywa sie na wyspie Phangan,niektorzy nazywaja to Azjatyckie love parade..))
                Z opowiesci wiem,ze non stop impreza na plazy praktycznie przez dwa dni ,a do tego nie ma chamstwa ,jeden wielki luz...Czasami ciezko o spanie,ale dookola jest kilka innych wysepek na ktorych mozna znalesc spanie,a na impreze doplywasz sobie lodka.

Komentarz

Hej!

Tez nosze sie z zamiarem wyjazdu do Tajlandii na przelomie listopad-grudzien

Jesli ktos jest chcetny na wspolny wypad ( ja -mezczyzna 28l.) na zasadzie kolezenskiej, przygodowej wycieczki (tydzien-dwa, tani przelot, nocleg organizowany na miejscu, we dwie, trzy osoby) - odezwijcie sie!

GG: 1681088 kom: 604 524 484

Komentarz

Witam
                    Planuję wyjzad z żoną i dzieckiem na Phuket na około 2 tygodnie, (w tym) około 3 dni w Bangkoku. Nurkowanie i plażowanie. 2-3 małe wypady na wyspie. Termin: luty-marzec, najlepiej po 16 lutym bo to koniec wysokiego sezonu i ceny niższe.
                    Jesteśmy wyluzowaną parą po 32 lata, dziecko nie jest problemem nie chodzimy o 20 spać ;-)
                    Najlepiej jak wszyscy zainteresowani podobnym wyjazdem zgadaliby się na jakimś gadulcu.
                    Pozdrawiam

Komentarz

Paweł zamierzacie śmigać na własną rękę, czy przez biuro? Planujemy wypad koniec marca, początek kwietnia na około 18 dni (3-4 dni BKK i dwa tygodnie byczenia się na Krabi lub Phuket). Na razie mamy paczkę 6 osób, przydałaby się para na dojazd na lotnisko do Niemiec (żeby jechac 2 pełnymi autami). Skąd jesteście?

Komentarz

Witam, zamierzamy wybrać się na własną rękę, 18 dni wydaje się sensowne. Planowaliśmy wylot z Frankfurtu, najlepiej bezpośredni liniami ThaiAir, wiem że jest droższy ale wygodniejszy. Niewykluczam również lotu z przystankiem (ważne aby nie był zbyt długi i atrakcyjny cenowo).
                        Podaj jakiś namiar to zgadamy się na gadulcu, najlepiej na googletalk.

Komentarz

gg 5012904 skąd jesteście?

Komentarz

Pontikos Napisał(a):
                            -------------------------------------------------------
                            > Hej!
                            >
                            > Tez nosze sie z zamiarem wyjazdu do Tajlandii na
                            > przelomie listopad-grudzien
                            >
                            > Jesli ktos jest chcetny na wspolny wypad ( ja
                            > -mezczyzna 28l.) na zasadzie kolezenskiej,
                            > przygodowej wycieczki (tydzien-dwa, tani przelot,
                            > nocleg organizowany na miejscu, we dwie, trzy
                            > osoby) - odezwijcie sie!
                            >
                            > GG: 1681088 kom: 604 524 484

hej, a jakie sa warunki tego wyjazdu? mam 27 lat, pytam z ciekawosci, bo na dzien dzisiejszy siedze w domu, nie mam planow na przyszlosc i moze chetnie bym skorzystala. Pozdrawiam

Komentarz

witam, szukam chętnych do wypadu do Tajlandii, wypad planuję na 28 marca 2010 do 17 kwietnia ( 3 tygodnie) , Bangkok 2 - 3 dni a później gdzie nogi poniosą tramping, nurkowanie ,ogólnie aktywny wypoczynek ale bez przesady pozdrawiam

Komentarz

Cześć wszystkim!
                                bardzo chcę zobaczyć Tajlandię w terminie od 12 lutego do 27 lutego. Jestem nauczycielem dlatego tylko ten termin mi odpowiada. Jeżeli ktoś ma już plan wycieczki i szuka kompana to my ( ja z mężem ) chętnie się zabierzemy. Jesteśmy totalnymi laikami w sprawach podróżowania w tak odległe krainy ;-) do tego nie mamy (jeszcze) żadnego palny działania ;-) wiemy tylko,ze bardzo chcemy tam pojechać i nie wydać za dużo kasy wydać. Jesteśmy na etapie szukania przelotu. Jest drogo ale trudno chęć zobaczenia tego kraju jest większa

Komentarz

Trwa
                                X