Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Tajlandia na własną rękę - fotorelacja Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Tajlandia, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Tajlandia na własną rękę - fotorelacja

adres do strony: www.jezabel.pl
    Bagkok i okolice - 5 dni, Chiang Mai - 3 dni, Phuket - 7 dni + transfery. Z czystym sumieniem mogę polecic firmę Oriental Escape, rezerwowalismy przez nich zarówno auto jak i parę innych rzeczy. Potwierdzenie rezerwacji i wszystko jak w szwajcarskim zegarku. Elastyczni, dopasowują się do potrzeb klienta. Nie polecam firmy Pandanus Travel. Nie chcieli realizować mojego planu. Twierdzili, że się "przemądrzam", że oni wiedzą lepiej. Oferowali mi gotowe fakultety. Twierdzili, że nie da się w 1 dzień zrobić wodospadów Erawan, Tiger Temple i Kwai. Twierdzili, ze Kanchanaburi TYLKO w 2 dni i TYLKO z noclegiem na rzece. Poza tym jak przesłali kalkulację cenową to o mało nie dostałam zawału. Wszystko zrobiłam w wielkim komforcie i z zapasem czasowym praktycznie o połowe taniej niż oferowali Pandanus Travel.
    Fotki z rajskich wysp w przygotowaniu. Jeśli macie jakieś pytania chętnie odpowiem. Generalnie Tajlandia to jeden wielki kombinat turystyczny, ale wystarczy trochę wysiłku i można odwiedzić parę fajnych niekomercyjnych miejsc.
    www.jezabel.pl

Śliczne street-foto z uchwyceniem momentów oraz piękne portrety. Zdjęcia z każdej Waszej nowej wyprawy są coraz lepsze . Widziałem już parę miesięcy temu wcześniejsze.
    Zazdraszczam miejsc do fotografowania pełnych ciekawych ludzi. Mi tego w Taj brakowało (inny region), ale na północ też pojadę ....
    Pozdrawiam i życzę kolejnych sukcesów

Komentarz

Dzięki za pochwały, ale ja też z zapatrym tchem czytałam Twoją relację ze Sri Lanki. Świetnie opisana i genialne foty. Po tej Twojej relacji zapragnęłam tam jechać. Indie mnie jednak jeszcze trochę "przerażają". Ale kiedyś dojrzeję do tematu :-)
      Pamiętam kiedyś taką fotorelację chyba z Turcji, wydaje mi się że była Twoja, z Alanii, świetna!
      Pozdrawiam i czekam na kolejne relacje z ciekawych miejsc,
      Iza

Komentarz

świetna galeria (:P)

Komentarz

Super zdjęcia i wyprawy (tu)(tu)(tu) ( może by tak coś bezpośrednio na forum wrzucić ? )

Komentarz

Sprawdż nowo powstające Biuro Podróży www.vay-kay.eu

Komentarz

Trwa
            X